Jump to content
siddharta

Türk torrent siteleri

Recommended Posts

SunGod    281
SunGod
Alıntı

Merhabalar

Arkadaşlar sitemizdeki bakkalın pasifliğini elden geçirdik ve 1 Kasımdan itibaren yeni özellikler getireceğiz. Fakat bunu yapmadan önce hesaplardaki orantısız edinilmiş puanları ve bu puanlarla alınmış davetiyeleri sıfırlayacağız. Bu puan ve davetiyelerinizi 1 KASIM'a kadar kullanmanız gerekmektedir. 1 Kasımdan itibaren kullanılmayan puan ve davetiyeler hesaplarınızdan sıfırlanacak ve daha adil bir ortam yaratılacaktır.

Saygılarımla

TürkNova Yönetimi

eros    64
eros

Hdturk.org sitesinde torrent indirme nasıl gerçekleşiyor? Download ı  seçince karşıma indirme siteleri çıkıyor, ama hiçbir şey indiremiyorum...

onurali    21
onurali
eros, 25 dk önce tarihinde yazdı:

Hdturk.org sitesinde torrent indirme nasıl gerçekleşiyor? Download ı  seçince karşıma indirme siteleri çıkıyor, ama hiçbir şey indiremiyorum...

Linklere reklam almaya başladılar. Bir süre bekletip sonra reklamı geçe falan tıklaman gerekiyor sanırım. Ama sen download'a sağ tıklayıp bağlantı linkini kopyala de, sonra yeni bir sekmede adres kısmına linki yapıştırıp baş kısmındaki "http://hdturk.org/" diye başlayan yere kadar sil. Şimdi enterlayınca iner. Böyle daha rahat bence.

Hdturk.org çok bozdu. Sunumların yarısını da artık VİP'lere özel yapmışlar kimse indiremiyor. Para vermezsen bir şey indiremezsine getirdiler olayı. Paylaşım sitesinden ücretli içerik sitesine dönüştü resmen. O yüzden imkanınız varsa diğer türk torrent sitelerini kullanın.

• Like 1

eros    64
eros

Bağlantı linkini kopyalayınca oldu, teşekkürler... Aradığım bir dizi sadece burda var o yüzden buradan indirmem gerekti...

onurali    21
onurali

hdturk.org engellenmiş...

V37g8q.jpg

Edited by onurali

superlative    50
superlative

Ben evde kullandığım router'ıma ddwrt yükledim ve ddwrt forumunda yıllardır aktif içerek oluşturuyorum hem yardım alıp hem yardım ediyorum diğer arkadaşlara. En son VPNBOOK ücretsiz VPN OpenVPN hizmetini entegre etmiştim router'a. Türkiyeden yasak siteleri (kullanmak istediğim pandora.com wikipedia.org gibi) özel bir kod yazıp yasaksız olanlara kendi internet çıkışımdan yasaklı olanlara VPN üzerinden çıkacak şekilde ayar yapmıştım. Şimdi hdturk.org'u da ekledim sorunsuz açıyor artık bende :) torrent indirirken sıkıntı olacağını sanmam. Siteyi engellemişler sadece.

hdturk.jpg

guilty57    364
guilty57

Herkese Merhaba,

HDTURK Domain değiştiğinden, aşağıdaki duyuru yayınlanmıştır.

YOLA6a.png

ismail0100    293
ismail0100

turkdepo üyelikleri siliyormuş sanırım, benim üyelik gitti. Bilseydim az daha dikkat ederdim...

mnth    238
mnth

torrent turk şu an açılmıyor...

buda mı gitti yoksa ?

d3d3    391
d3d3
mnth, 2 sa önce tarihinde yazdı:

torrent turk şu an açılmıyor...

buda mı gitti yoksa ?

giriyor abi şimdi denedim :)

mnth    238
mnth
d3d3, Şimdi tarihinde yazdı:

giriyor abi şimdi denedim :)

Geri gelmiş :)

• Like 1

terrymalloy    0
terrymalloy

Selamlar

http://turkdepo.biz' ne oldu bilen var mı ?

onurali    21
onurali
terrymalloy, 21 sa önce tarihinde yazdı:

Selamlar

http://turkdepo.biz' ne oldu bilen var mı ?

Kapanmış. 1 TB dan fazla upload vardı. Şöyle bir açıklama var.

Değerli Türkdepo sevenler, yıllardır sizlere hizmet vermenin onuru ve gurunu yaşamaktan mutluluk duyduğumuzu belirterek sözlerime başlamak istiyorum. 67bin'e yakın üyesi ve binlerce sunumuyla torrent dünyasında ilkleri ve enleri başarmanın kıvancını hep birlikte yaşadık. Gelinen noktada herkesin merak ettiği sitemizin neden kapandığıdır. Konuyla ilgili dedikodulara kulak vermeden bunu ilk ağızdan duymanızı istedik. Turkdepo.biz olarak yayın hayatımıza devam ederken BTK'ya giden yaklaşık 2binin üzerinde şikayetin mağduru olduk. Maalesef bu şikayetlerini bir çoğu üyelerimizin içinden geldi. Bunların bilgisi dahilinde yayın hayatımıza devam ettik. En son gelinen noktada adli makamlarca tarafımıza bir ihtarname ulaştı. Burada Tüm Site yöneticileri ve üyelerinin ip adres bilgilerinin talebinden tutunda maddi, manevi tazminatların yanı sıra hapis cezası tehtidleri aldık. Bu şartlar altında bir kaç gün boyunca neler yapabileceğimizi araştırdık, konuyla ilgili illegal bir site olsakta hukuk tarafınıda hukukçu arkadaşlarımızla görüştük. Başta yöneticilerimiz olmak üzere tüm üyelerimizin hiç bir mağduriyet yaşamaması adına bu acı veren ve bizleri büyük üzüntüye sevk eden kapatma kararını almak durumunda kaldık. Kapatma kararı almadan evvel çeşitli alternatiflerde değerlendirildi fakat sitenin yurt dışında yaşayan ve Türkiye bağlantısı olmayan birine devredilmesi dışında bir alternatif bulunamadı. Kim bilir belki bir gün yeniden tekrar hayat bu ne denebilir ki... Ama kesin olan birşey var TURKDEPO.BIZ yayın hayatına son noktayı koymuştur. Tüm üyelerimizin ve yöneticilerimizin geleceğini düşünmek bizim ilk önceliğimiz olmuştur. Hepinize en içten teşekkürlerimi sunar bu bilgilendirme dışında hiç bir haber, yorum, dedikoduya itibar etmemenizi rica ederim. Sevgi ve Saygıyla... TURKDEPO.BIZ YÖNETİMİ

hyshot    3
hyshot

torrent-turk.net yaşadığı engellenme sorunları nedeniyle domain adını torrent-turk.org olarak değiştirmiş.

Kill Master    1,769
Kill Master

TurkTorrent tamamen gitti galiba. Alternatif linkler de açılmıyor artık. 

SunGod    281
SunGod

Tracker çalışıyor da site 404 hatası verdi.

Edit:

VPN ile bakınca da 404. Altta nginx yazıyor. Sorun kendilerinde galiba.

Edited by SunGod

Kill Master    1,769
Kill Master

Aynen tracker duruyor. Belki de biraz çekilmek istemişlerdir. Geri dönerler bence (umarım).