Jump to content

2020 - 2021 Sezonu Süper Lig Şampiyonu Beşiktaş JK

Captain Hook
 Share

Recommended Posts

Digitürk'e uyuz olduğum için birkaç yıldır ligtv almıyorum. Ama ablamdan telefonda özellikle 2. yarı bol bol takip ettim. Sergen'den hiç ümidim yoktu. Yanılmış olmaktan çok memnunum. Tüm Beşiktaşlıları kutlarım.

• Like 2

Benim ve tüm BJK'lilerin Şampiyonluğu kutlu olsun.:fool:

GS'yi de tebrik ederim. Kafa kafaya biten bir serüvendi. Bu yıl taraftar da olsa tadından yenmezdi.

puskulata, şöyle yazmıştı: (11 dk önce)

Benim ve tüm BJK'lilerin Şampiyonluğu kutlu olsun.

GS'yi de tebrik ederim. Kafa kafaya biten bir serüvendi. Bu yıl taraftar da olsa tadından yenmezdi.

Sitedeki ilk şampiyonluğun oldu, takımdaki ilk Şampiyonluklarını kutlayan Rıdvan Yılmaz, Ersin Destanoğlu ve Bilal Ceylan gibi. Hep böyle devam etmesini dilerim, en iyi de gördük, en kötü halimiz bile Şampiyon olsun. Chelsea de 4.olsun.😀:zipzipoleyo::97:

Bir Beşiktaşlı olarak çok oldum gerçekten sonuma mücadele ederken çok takıldı ve hakkettiğini çok şükür alabildi. Tebrikler Beşiktaş'ım :)

• 2 weeks later...

bu şampiyonluk şunu gösterdi sanırım; 

paralar saçılarak satın alınan oyuncuların değil,

ancak takımların şampiyonluğu anlamlıdır

🦅

Edited by benteksizhepin
  • Like 2

Çok tatsız bir sezondu benim açımdan açıkçası. Tuttuğum takım kötü olduğundan değil, hem seyirci olmaması hem de gereksiz uzun bir sezon olmasından ötürü. İnşAllah dedikodusu dönen ligden düşmeme olayı bu sezon bir daha olmaz. Neyse konudan çok sapmadan, Beşiktaş genel olarak hak ederek kazandı. Kartalları tebrik ederim :)

• Like 2

• 2 months later...