Jump to content
Sign in to follow this  
better

Torrent Sitelerinden Haberler

Recommended Posts

better    182
better

Popüler müzik trackerlardan biri olan Waffles geri dönmüş. Yakından takip edenler duymuştur mutlaka ama yine de duymayanlara haber vermiş olalım. Son zamanlarda açılan, ilk günlerde içeriye girmesi kolay olup, kısa süre sonra interview şekline dönüşerek, üyeliği oldukça zorlaştırılan, birkaç müzik tracker gördükten sonra, bu tür popüler sitelere girmek isteyenlerin, erken davranmalarında fayda var anlaşılan. Eskiden hesabınız varsa, aynı bilgilerle giriş yapabileceğinizden bahsedilmiş.

Twitter sayfaları..

https://twitter.com/wafflesdotch

Reddit üzerindeki aktif başlık..

https://www.reddit.com/r/trackers/comments/60yxbb/wafflesfm_twitter_happy_to_announce_after_a_long/

uWUCG.png

Edited by better
  • Like 1

better    182
better

Birileri hiç üşenmemiş, private trackerlar ile ilgili, şöyle bir akış diyagramı/şeması ortaya koymuş. Hangi sitelerin şuan aktif olduğunu, türlerini, üyelik zorluk derecelerini, toplu halde gösteren bir şema olmuş oldu. Tam halini görmek için, görüntüyü yeni tab'da açarak izleyin, zira biraz büyük.

Yeşil renkli olanlar; ara sıra üyelik açan veya mülakat yoluyla üye alanlar..

Sarı renkli olanlar; sadece davetiye ile üye alımı yapanlar..

Kırmızı renkli olanlar; renginden de tahmin edileceği gibi, çok zor üye olunan, imkansıza yakın siteler :oleyo:

uYckA.png

• Like 8

thepirate    34
thepirate
Spoiler

We're migrating our site to https://hdchina.org , please change your tracker URL from "tracker.hdchina.club" to "tracker.hdchina.org" ASAP. It will takes up to 24 hrs to refresh DNS.
HDChina.Club will continue working until further notice.
Any issue regarding new CDN, post your issue with detail information here.

Starting from now, invitation system will open for 12 hrs. Members can redeem invite using bonus. Limit 3 invitations per member. New members are required to finish newbie task within 30 days. Deadline for newbie task will extend if there is any site maintenance.
Newbie task requirement:

Download/upload buffer 35GB for each, 5000 seeding bonus, ratio larger or equal to 3.

Please invite people you know. Discussion in public about invitation is strictly prohibited. Please understand that any invitation/account involve with trading or exchanging invitation will be evoked and disabled. New members are required to seed to finish the requirement for bonus. Your will get a warning and people you invited will be disabled if you abuse "Give A Karma Gift"(sending bonus to help your friend finish newbie task etc.).

We suggest all new members set up 2-Step-Verification with Authy. Instruction to setup 2SV in HDChina can be found in this post. Please store your 2SV information in safe place.

====HDChina Staff====

Geçen eldeki tüm davetiyeleri aldılar yerine 100k bonus eklemişler. Bugün de davetiyeleri 200k'ya geçici olarak açmışlar, len bari 100 yap da gönderelim :D

Edited by thepirate

better    182
better

Böyle değişiklikler zaten, ya ben hastayken yada şuanki gibi yolculuk sırasında iken oluyor :)

Sent from my SM-G610F using Tapatalk

better    182
better

Geldim, yerleştim, siteyi açtım, moderator only olmuş yine davetiye gönderimi, sitede mevkinin de anlamı çok yok, Çin sitelerinde bu gelenek haline geldi, açınca herkese açık, kapatınca sadece staff, tb'lari ise ınaktiviteden korunmak için yapabilirsiniz, genel mantık böyle heralde :)

better    182
better

SceneHD 10. yılını kutluyor. Normalde bonus sistemi yoluyla 120p olan davetiyeler, bu etkinlikle, 28 nisana kadar, sembolik 1p bonus değeri ile alınabilecek. HD Addict ve üstündeki mevkiler bundan faydalanabilir. Aynı zamanda HD Expert ve HD Authority adı altında iki yeni sınıf tanımlandı. HD Authority, herzaman davetiye gönderebilecek ve HD Authority formlarına erişim sağlayabilecek.

better    182
better

M-Team, kura yoluyla davetiye dağıtmaya yeniden başladı (20.kez), şansınızı aşağıdaki yol ile deneyin, her başvuranın davetiye alacağı garanti değildir, sadece başvurup şansınızı deneyebilirsiniz;

1- https://tp.m-team.cc/preregistered.php

-Bu linke tıklayın

-gmail'i seçin

-gmail adresinizi boş olan yere yazın

-en sağdaki çince yazı olan butona tıklayın veya eğer sayfayı translate yaparsanız, Cybersquatting yazan butona tıklayın

-bunları yaparsanız gmail adresinize bir kod gönderecekler (kod için spam klasörünü kontrol etmeyi unutmayın)

2- Sonra hiçbirşey yapmayın ve belirtilen tarihe ve saate kadar bekleyin (2017-05-03 00:10 Beijing time (GMT+8)

bu tarih M-Team davetiye çekilişinin bittiği tarihtir. Bitiş saatinden 2 saat sonra, aşağıda linkini verdiğim adrese, email adresinize gelen kodu girip, ''Query'' tuşuna tıklayarak, kazanıp kazanmadığınızı sorgulayabilirsiniz. 

https://tp.m-team.cc/preregistered.php?action=query

3- Query tuşuna tıkladıktan sonra, aşağıdaki mesajı alıyorsanız, davetiye kazanamadınız anlamına gelir, daha önce denemedim bilmiyorum ama bu mesaj hemen de görünebilir veya email adresinize de gelebilir, herhangi bir şekilde bu mesajı görürseniz davetiyeyi kazanamadığınız anlamına geliyor, eğer buna benzer bir mesaj gelmezse, davetiye gönderecekleri anlamına geliyor büyük ihtimalle (spam'ı da kontrol ediniz böyle bir durumda)

Kazanamayınca görülen mesaj;  很抱歉,本次你沒有被抽中

İngilizce çevirisi; Sorry, this time you have not been drawn

Bu anlatılanları hiç denemedim, herkes deneyip sonuçlarını ve olup olmadığını görebilir, herhangi bir sorun çıkarsa, aşağıdaki başlıktan yardım alabilirsiniz 

https://www.reddit.com/r/OpenSignups/comments/68pi6b/mteam_invitation_round_20_lottery/

M-Team 2017 site tanıtımıhttp://torrentinvites.org/f36/m-team-tp-m-team-2017-review-200026/

Edited by better

better    182
better

Çizgi Roman severler için muhtemelen harika bir sitenin, üyelik aplikasyonu kısa bir süre için açık, büyük ihtimalle bu ay için bugün son gün. Sorular Çizgi Roman okuyan biri için çok zor olmasa gerek. Profil linkleriniz de iyiyse, bu yolla üye olmak mümkün görünüyor.

Site: 32Pages (eski adı ComicBT)

Üyelik aplikasyonuhttps://32pag.es/application.php

Edited by better

better    182
better

CHDBits davetiye sistemini açtı, geçici süreliğine, her davetiye 10,000 bonus puana alınabiliyor şuan. Her kullanıcı en fazla 3 davetiye alabilir ve alınan her davetiye sadece 3 gün geçerlidir.

Edited by better

hearsay    0
hearsay

Davetiye nasıl ve ne şekilde bulunuyor peki?

better    182
better

Torrent sitelerinin forumlarında, davetiye dağıtım bölümleri var, bu bölümlerde ara ara birçok sitelerin dağıtımları olur, dağıtım yapan kişi, sizin gönderdiğiniz, elinizdeki mevcut sitelere ait ratio/ul/dl değerlerini inceler, gönderdiğiniz örnekleri yeterli bulursa, size güvenip davetiye gönderebilir.

Bazı siteler için, IPT deki biraz bufferlı hesabınız yeterli olurken, bazı sitelere girmek için çok daha iyi sitelerden örnek göndermeniz beklenir. Örneğin, HDT'ye girmek için IPT veya TL deki biraz ii durumda hesapları göstermek yeterli iken, CHDBits'e girmek için birkaç iyi siteden (örneğin HDT + başka daha basit Çin sitesi örneği) göstermeniz yeterli olabilir.

Veya TTG veya HDChina gibi siteleriniz varsa, onların forumlarında sadece sorarak, başka hesap örneği göstermeye ihtiyaç duymadan, hemen CHD hesabınız da olabilir. Veya geçenlerde M-Team kurası vardı, ondan faydalanarak M-Team'e üye olmayı başaran biri, oradaki forumdan da CHD bulabilirdi. 

Yani anlatmak istediğim, her sitede olan ve siz her istediğinizde, hemen o sitenin davetiyesini, size gönderecek bir arkadaşınız yoksa,  zor siteleri elde etmek için, önce orta zorlukta olan sitelerde hesaplarınızın iyi olması lazım, orta zorluktaki sitelere erişmek için üye alımı açık olan siteleri takip edip faydalanmak veya Reddit davetiye dağıtım bölümünü takip etmek gerekiyor. 

Basit bir örnek olarak; AlphaRatio, TL, HDHome, HDT sitelerinde iyi hesaplara sahip olan biri, bu site örneklerini, CHDBits için, denk geldiği yerde kullanabilir, nerede denk geleceği kısmet nasip biraz, bazen M-Team gibi kura ile karşınıza çıkabilir, bazen Reddit davetiye başlığında biri dağıtım yapabilir, bazen de HDT forumlarında denk gelebilir, yani elinizdeki hesapları güçlendirdikçe, üst siteler için şansınız artar. https://www.reddit.com/r/Invites/ 

• Like 1

hearsay    0
hearsay

Verdiğiniz bilgiler için çok teşekkür ettim.Fakat gördüğüm kadarıyla CHDBits her açıdan engelli.Forum sitelerinde de pek rastlayamıyorum.Çok fazla private tracker kullanamıyorum fakat kullandığım iki tracker için de yeterli paylaşım oranlarım mevcut. Yine de CHDBits e çok öncelerden bir bağlılığım var.Malum CHD riplerinden kaynaklı.

Davetiyeye ulaşmak çok zor olacak anlaşılan. :( 

better    182
better

SCC geri dönmüş, bir süredir siteye ulaşılamıyordu.

better    182
better

AnimeBytes yakında recruitment ile üye alımını yeniden başlatacakmış. Hangi sitelerde olduğunu hem bilmiyorum, hem de bu tarz bir bilgi verilmesi istenmez genelde siteler tarafından, zaten sitenin üyesi de değilim Anime izleyenler, bu siteye merakı olanlara, sahip oldukları iyi sitelerin forumlarına, bu aralar göz atmalarını tavsiye ederim, zira en iyi anime sitesi bu site büyük ihtimalle.

Edited by better

KucKunK    3
KucKunK

Bir efsane daha, az önce sona erdi :22:

http://extratorrent.cc/

Edited by KucKunK
Yanlış ifade kullanımı.. Affola..
  • Like 2

pitiko    878
pitiko
KucKunK, 8 dakika önce tarihinde yazdı:

Bir efsane daha, az önce sona erdi :22:

http://extratorrent.cc/

Tüh ya. Kötü oldu.

• Like 3

Uzunserdar    739
Uzunserdar

Evet yeni gördüm öğlen sağlamdı hatta kullandım >:(

• Like 2

cypress    91
cypress

Yok artık>:( Her geçen gün en iyi torrent siteleri azalıyor. Yerine yenisini bulmak da çok zorlaşmaya başladı ¬¬

oktaymahmudi    1
oktaymahmudi

uzantıları değişik bir kaç tane siteye girdim sonra onlarda gümledi ne yazık ki :(

ismail0100    293
ismail0100

Güzel siteydi :(