Jump to content
Sign in to follow this  
better

Torrent Sitelerinden Haberler

Recommended Posts

awalanche    323
awalanche

Yılların sitesi yazık oluyor.. :/ 

speedy    79
speedy

The hamsters have died of shock. That's all folks, sorry.

R.I.P:22:

mnth    238
mnth

morethan.tv ye devam...

• Like 1

kizancik    254
kizancik
mnth, 47 dakika önce tarihinde yazdı:

morethan.tv ye devam...

MTV'de ratio sıkıntısı var mı arkadaşlar ?TvT de hepsi buşa gitti :) Belli bir işleyişi var mı bu sitenin?

mnth    238
mnth
kizancik, 28 dakika önce tarihinde yazdı:

MTV'de ratio sıkıntısı var mı arkadaşlar ?TvT de hepsi buşa gitti :) Belli bir işleyişi var mı bu sitenin?

MTV ratioless trackerdır. Sadece uploadlarınız kayıt alınır...

screenshot_27.png

blackshark    24
blackshark

Torentin fişimi çekiliyor ?

mnth    238
mnth
blackshark, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Torentin fişimi çekiliyor ?

bu zor bir ihtimal

paylaşım olayını tamamen durdurmaları mümkün değil.

çünkü bu işte bile büyük rant dönüyor

• Like 1

ehl-i karye    39
ehl-i karye
mnth, 2 saat önce tarihinde yazdı:

bu zor bir ihtimal

paylaşım olayını tamamen durdurmaları mümkün değil.

çünkü bu işte bile büyük rant dönüyor

Rant olayını az açar mısın? 

mnth    238
mnth
ehl-i karye, 3 dakika önce tarihinde yazdı:

Rant olayını az açar mısın? 

En kolay şöyle açıklarım OVH (Fransa'nın en büyük Datacenter'ı hatta Dünya'nın en büyüklerinden biri) bu işten çok büyük paralar kazanıyor. Seedboxların bir çok ovh yada LeaseWeb üzerindedir. Yani illegal materiyaller bu datacenterlardaki sunucularda bulunur.

Her iki datacenter da bu işler sayesinde çok fazla para kazanırlar ve kazandırırlar...

• Like 3

ehl-i karye    39
ehl-i karye

Teşekkür ederim. 

zarat    1,268
zarat

@colruzgari freshon.tv deki kullanıcı linkini almak için siteye girmek istedim ama mümkün olmadı.  morethan.tv için başka türlü davetiye alabilmek mümkün mü?

eros    64
eros

Ben de freshon dan screenshot falan alamadan site kapandı ama morethantv deki elemana bu durumu açıkladım ve başka büyük sitelerdeki üyeliklerimin görüntüsünü paylaştım, davetiye verdi.

zarat    1,268
zarat
eros, 19 dakika önce tarihinde yazdı:

Ben de freshon dan screenshot falan alamadan site kapandı ama morethantv deki elemana bu durumu açıkladım ve başka büyük sitelerdeki üyeliklerimin görüntüsünü paylaştım, davetiye verdi.

Nasıl iletişime geçtin. Ben https://kiwiirc.com/client den dedim . Millet abuk sabuk chat muhabbeti yapıyor (+18)

colruzgari    14
colruzgari
zarat, 5 dakika önce tarihinde yazdı:

Nasıl iletişime geçtin. Ben https://kiwiirc.com/client den dedim . Millet abuk sabuk chat muhabbeti yapıyor (+18)

Yöneticilerden birine pm at. Sağlam ratiolu hesabın varsa kabul ederler.

zarat    1,268
zarat
colruzgari, Şimdi tarihinde yazdı:

Yöneticilerden birine pm at. Sağlam ratiolu hesabın varsa kabul ederler.

Sağlam ratiolu bir hesabım yok. Yöneticilerle nasıl iletişime geçebileceğimi de bilmiyorum

eros    64
eros

Yukarıdaki bir arkadaş ekran görüntüsü koymuş ya oradaki kanala bağlanıp eski freshon üyesiyim davetiye istiyorum yazarsan yardımcı olur ilgili kişi ama elinde mevcut hiç üyeliğin yoksa vermeyebilirler...

Gorke07    9
Gorke07

MTV'de  hesabım vardı ama uzun süredir giriş yapmadığım için banlanmış :| Bildiğiniz başka bir site var mı?

better    182
better

Freshon kapanmadan önce, Freshon'un kullanıcı bilgilerini gösteren herhangi bir sayfasından, ekran görüntüsü almaya fırsatı olmayanlar için, MTV yönetiminin ilettiği mesaj şu şekilde;

*IRC kanalına bağlanamayan, Reddit üzerinden mesaj gönderebilir MTV için recruitment yapan kişiye

*Aşağıdakilerden herhangi biri olabilir kanıt olarak ve davetiyenin gönderilmesini istediğiniz email adresiniz de mesajınıza eklemeyi ihmal etmeyin;

-Freshon'a davet eden emailin görüntüsü

-İstemcinizdeki Freshon torrentlerinin ekran görüntüsü (tracker kısmı görünsün mutlaka)

-tarayıcı geçmişinizin ekran görüntüsü (freshon.tv arama sonuçları arasında görünecek şekilde)

-İstemcinizde Fresyon için ayarladığınız Rss varsa görüntüsü 

EDIT: If you can't connect to IRC, we're now accepting applications here on Reddit. Please send me a message with your profile link, a screenshot of your profile, and your email address. See Edit 3 for more info on what screenshots to send

Please note that this will not be as fast as getting on IRC, since we have several people processing applications there. I would appreciate it if you try IRC first so we can get everyone processed as soon as possible :)

EDIT 2: Those of you who didn't get a screenshot of your profile before the site went down, please don't delete your freshon torrents from your client yet!

EDIT 3: Good morning! We are indeed still recruiting, even if you didn't get a screenshot of your profile before the site went down. There are plenty of things you can use as proof; the more the better ;)

• Screenshot of your freshon profile or any freshon page showing your user stats
  • Screenshot of your freshon invite email
  • Screenshot of your torrent client with freshon torrents (make sure the tracker is visible please!)
  • Screenshot of your most recent browser history filtered for freshon.tv
  • Screenshot of any freshon RSS feeds you may have in your client

Make sure you include your email address in your message, even if you have a screenshot of your invite email. It makes my life way easier and you don't risk me making a typo and sending it to the wrong address ;)

harala    14
harala

Laughmasterb adlı kullacıya reddit üzerinden kayıt postasını ve torrent görüntüsnü attım.

Bakalım ne olacak. Umarım doğru kişidir:)

AkrieL    186
AkrieL
harala, 24 dakika önce tarihinde yazdı:

Laughmasterb adlı kullacıya reddit üzerinden kayıt postasını ve torrent görüntüsnü attım.

Bakalım ne olacak. Umarım doğru kişidir:)

IRC'e gir hallet bence. Anında hallediyorlar. Hem MTV, Hem Nebulance hem de PrivateHD davetiyesi aldım bu sayede. Bu üçü dizi konusunda beni idare eder.

• Like 1