Jump to content
Sign in to follow this  
better

Torrent Sitelerinden Haberler

Recommended Posts

harala    14
harala
AkrieL, 1 saat önce tarihinde yazdı:

IRC'e gir hallet bence. Anında hallediyorlar. Hem MTV, Hem Nebulance hem de PrivateHD davetiyesi aldım bu sayede. Bu üçü dizi konusunda beni idare eder.

IRC'ye girememiştim bir türlü. Redditle halloldu. Davet geldi, üye oldum. Teşekkürler.

• Like 1

ledzep    129
ledzep

MTV'yi uzun süredir kullanıyordum, bir de PHD'ye üye oldum. TvT'den özel mesaj yollamıştım alım yapanlardan birine ama iki saat sonra site gitti, neyseki SS almıştım. Yazık oldu güzelim siteye, genelde paketler için kullanıyordum.

Ben de IRC'den hallettim, kibar ve ilgili davrandı IRC'dekiler. Bilmeyenler için TvT'de "Master" veya "Guru" seviyesinde iseniz 10 GB upload veriyor ve "member" seviyesine yükseltiyorlar PHD'de. Forumunda yazıyor, seviyeniz "newbie" ise moderatörlerden biri ile iletişime geçin.

zarat    1,268
zarat

@colruzgari  dostum halletim, teşekkür ederim  üye oldum :)

• Like 1

rea-secret    1
rea-secret

nebulance davetiyesi aldım bir tane ama mtv için irc kanalından görüşürken bağlantı gitti. Tekrar giremiyorum kanala. Sorun sadece bende mi acaba?

Bu arada freshon... Kullandığım 2-3 trackerdan birisiydi. En güzel özelliği de otomatik indirme olayıydı. Yazık oldu. ¬¬

zarat    1,268
zarat
rea-secret, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

nebulance davetiyesi aldım bir tane ama mtv için irc kanalından görüşürken bağlantı gitti. Tekrar giremiyorum kanala. Sorun sadece bende mi acaba?

Bu arada freshon... Kullandığım 2-3 trackerdan birisiydi. En güzel özelliği de otomatik indirme olayıydı. Yazık oldu. ¬¬

Aynı şey benim de başıma geldi. Ara ara tekrar denemelisin nihayetinde mutlaka girersin.  Bu arada seninle ilgilenen recruiter kimse onunla  ile görüşmeye çalış başka biri ile görüşmeye çalışman pek hoş karşılanmıyor. Eğer özelden görüşme konusunda sıkıntı yaşarsan aynı buradaki gibi o kişiye genelde kısaca derdini anlatıp özelde konuşabilirsin. Gerçekten çok anlayışlılar. Sana iyi şanslar dilerim :)

bonafide    134
bonafide

Bit-HDTV (BHD) de Freshon üyelerine yönelik üye alımı yapmaya başlamış.

Buradaki formu doldurup yollamanız gerekmekte.

harala    14
harala

seventorrents te kapanmış. Filmleri takip etmek için çok iyiydi. Birşeyler oluyor ama anladım. Üst üste bu kadar sitenin kapanması.

Düzeltme: sadece erişim sıkıntısı var sanırım.

Edited by harala
Düzeltme.

antichrist    17
antichrist
harala, 14 dakika önce tarihinde yazdı:

seventorrents te kapanmış. Filmleri takip etmek için çok iyiydi. Birşeyler oluyor ama anladım. Üst üste bu kadar sitenin kapanması.

Düzeltme: sadece erişim sıkıntısı var sanırım.

http://7tor.download/Movies/Browse.aspx

Bu adres ten ulaşılabiliyor...

• Like 1

KucKunK    3
KucKunK

Yakın zamanda extratorrent şimdi de www.shaanig.org kapanmış.. Yeter yahu :shock:

• Like 1

Uzunserdar    755
Uzunserdar

Ben yazıyordum tam www.shaanig.org için özellikle neler oluyor. Bu kadar arka arkaya sorun nedir? Maddiyat mı pek olası gelmiyor bütün kaliteli siteler tek tek gidiyor ve sonumuz hayırlı olsun.

• Like 1

TamerÇ.    96
TamerÇ.

Haydiiii Shaanig de kapanmış :( amoxmous övülmüş bazı yerlerde ama google da çıkmıyor. O da kapanmadıysa tam domaini bilen biri var mı :) Ya da nerede yayımlıyorlar ?

Edited by TamerÇ.

zarat    1,268
zarat

TamerÇ., 1 saat önce tarihinde yazdı:

Haydiiii Shaanig de kapanmış :( amoxmous övülmüş bazı yerlerde ama google da çıkmıyor. O da kapanmadıysa tam domaini bilen biri var mı :) Ya da nerede yayımlıyorlar ?

vBulletin Message

ShAaNiG has shut down permanently <<

Every journey must come to an end, This is the end of our journey.

Thank you for all your support.

Bir çınar daha devrildi. :( 

puan    177
Shaanig :(

eozen81    28
eozen81

Çok yaşa Kodi diyeceğiz sonunda sevmesek de online stream e doğru gidiyor iş.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

KucKunK    3
KucKunK

Artık üzülmeyi bıraktım, sırada hangisi var diye düşünüyorum :(

better    182
better

Sırada SCC var gibi görünüyor, bir zamanlar genel içerikli sitelerin kralı olan, davetiye bulmak için zorlandığımız, kırmızı renkleriyle, arşivi ve paketleri ile ilgi çeken seedbox cenneti olan güzel site, kötü yönetilmesi, developer ve bağış eksikliği gibi nedenlerle, yolun sonuna doğru hızla ilerlemekte, ışıklar yanıp sönmeye başladı, bir kez daha düşük bağış gelirse siteyi kapatacaklarını ilettiler. Ben rar nedeniyle bu siteyi bırakmıştım yıllar önce. Ek olarak birçok banlı ülke mevcutmuş ki bağışı direkt olarak zedeleyen kibirli bir davranış şekli, ikinci olarak da BTC'ye geçiyor hepsi, bu da bağış oranlarını etkiliyor genel anlamda birçok sitede (BTC elde etmek için yanılmıyorsam birçok ülkede de bizde de kimlik fotokopisi vb. gibi özel bilgiler göndemeniz gerekiyor ki herkes buna yanaşmaz). 

Zaten bağış alan birçok siteye bakın, ya paylaştığı değerlidir, yada site sürekli gelişim gösteriyordur. Örneğin bu devirde, browse sayfasında imdb puanı olmayan veya sıralama arama kriterleri yetersiz olan film veya HD siteleri, altın bile paylaşsa sıkıcı oluyor onu kullanmak, çünkü artık alternatif çok fazla. Mesela film ararken Tür'e göre aramak heryerde var, ama istemediğin Tür'ü dışlayarak aramak belki 1, belki 2 sitede var ki çok müthiş bir özellik. Hani mesela action seviyorsunuz ama ''action + drama'' ise sevmiyorsunuz, site size bu kombinasyonu göstermeyecek şekilde sonucu filtrelerse harika olmaz mı, ki gerçekten harika.

Bu site ise, eğer ki kapanırsa, tüm kullanıcıları en azından AR, FL, TL veya XS gibi iyi sitelere kayabilir ve onları daha da güçlü hale getirebilir, en azından malign IPT'ye gerçek bir rakip ortaya çıkar.

• Like 2

better    182
better

UGC kapanıyor...

Ben üye değilim ama üye olanlar için üzücü bir haber tabiki. Bilmeyenler için, UGC bir  oyun sitesiydi. Site hacklendi ve tüm üyeler Admin statüsüne yükseltildi. Sonra adminlerden biri (yani üye admin), iyi niyetli davranarak ''Admin'' sınıfına ait tüm hakları devre dışı bırakmış,

Yup. I removed all rights from the admin class. So basically, everyone who was admin, now has no rights. Sorry for that lol

bu nedenle bir başka üye, ''torrentleri bile göremiyorum'' diyordu. Bu olaylar bu şekilde ilerlerken, site sahibinden açıklama geldi, site hacklendiği için artık devam etmeyeceğini, büyük bir güvenlik açığı oluştuğunu, VR türünde oyunların (ki site sanırım bu yönü ile seviliyordu) site kapanınca kaybolacağından dolayı çok üzgün olduğunu ve bu nedenle 24 saat içinde, kapanana kadarki sürede, herkesin indirebildiği kadar oyun indirmesini ve kurtarmasını rica etti. Tüm üyelerine geçmiş olsun.

freeseatr    116
freeseatr

Bir tek gazellegames kaldı en çok gidişi koyan bitgamer oldu.

• Like 1

eryclk    4
eryclk

apollo.rip durumu nedir geri dönüş yapmadı hala.