Jump to content
Laravel Framework 5.7.6 güncellemesi tıklayın lütfen Devamını oku... ×
PaRaNoYa7

Güney Kore ve Japonya Dizilerinden Haberler

Tavsiye Edilen İletiler

PaRaNoYa7    281
PaRaNoYa7

Güney Kore ve Japonya Dizilerinden Haberler

O03BX4.jpg

Bu başlık altında Güney Kore ve Japonya dizilerinden güncel haberler paylaşacağım. Yorumlarınızla katkıda bulunabilirsiniz.

• Beğeni 3

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Pirpir    217
Pirpir

Bende basliga katki saglayayim o halde. Kore'de Kablolu tv de yayin yapan kanallar arasinda lider TVN'dir. ( Kimileriniz bunu zaten biliyor) JTBC ve OCN ise ardindan geliyor ama hic bir zaman TVN kadar rating alamadilar. OCN'de yer alan Voice dizisi kanalin Bad Guys'dan bu yana yuzunu gulduren en iyi dizi oldu. Dizi Cumartesi - Pazar yayinlaniyor. Jang Hyuk bir dedektif, Lee Ha Na ise 112 acil operatoru olarak seri cinayetleri aydinlatiyorlar ( en kabaca tarifi veriyorum ) Ratingleri %5 civarindaki su anda kimi ulusal kanallarda yayin yapan diziler bunu bile goremiyor ( bakiniz benimde ilgimi ceken Missing 9 gibi)

4991_Voice_Nowplay_Small.jpg

Diger yandan haftasonu rating yarisini kaybeden TVN dizisi Tomorrow With You ( ve hala benim favorim merakla takip ediyorum ) Cuma - Cumartesi kusaginda %2'leri goruyor. Ki bu kusagi Goblin'den devraldiginda TVN'in en cok izlenen ikinci dizi kusagini Answer Me 1994'den devralan Goblin %18 rating gordu ( Answer Me 1988'un rekoru %20'yi hala egale eden olmadi bence onuda ancak bir sonraki Answer Me yapabilir ancak :P )

Neyse konuya geri donuyorum. Voice'un liderligini zorlayan yeni bir yapimi JTBC bu hafta sonu ekrana surdu. Strong Woman Do Bong Soon ilk bolumu %4 derken dun aksam yayinlanan ikinci bolumu %5 rating alarak geliyorum diyor. Voice ve SWDBS ve TWY'nun benzestigi noktalar var hepsinde gizem ve olum kalim meseleleri var. TWY gizem ve romantizm, Voice ise korku ve gerilimi ton olarak kullaniyor. TWY gizemi gecmis ve gelecek arasnda gidip gelen yolcu ile SciFi sularina dalarken SWDBS ise zaten adindan da gorulecegi uzere Herkul gucunde bir kadina dayaniyor ama dokusu komedi ve romantizm'e daha yatkin.

Bu ucunun arasindaki savasta oyum SWDBS'den yana diger her iki dizi basladi ve asagi yukari seyircisini topladi gelecek hafta SWDBS'nin performansini merakla bekliyorum :)

ji-soo_1485992146_b1.jpg

tarihinde Pirpir tarafından düzenlendi
  • Beğeni 1

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
PaRaNoYa7    281
PaRaNoYa7

GBp2WV.jpg

Arata Horii, Yuki Yamada & Ryo Mitsuya TBS kanalının “3 Papas” yeni dizisinin başrolleri olarak açıklandılar. Ayrıca Airi Matsui, Itsuki Sagara & Mari Hamada dizide rol alacak diğer isimler.

Dizinin ilk bölümü 19 Nisan 2017 tarihinde yayınlanacak.

• Beğeni 1

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Pirpir    217
Pirpir
PaRaNoYa7, Bir saat önce tarihinde yazdı:

GBp2WV.jpg

Arata Horii, Yuki Yamada & Ryo Mitsuya TBS kanalının “3 Papas” yeni dizisinin başrolleri olarak açıklandılar. Ayrıca Airi Matsui, Itsuki Sagara & Mari Hamada dizide rol alacak diğer isimler.

Dizinin ilk bölümü 19 Nisan 2017 tarihinde yayınlanacak.

Bunun Hollywood yapimi bir filmi de yok muydu? 

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
PaRaNoYa7    281
PaRaNoYa7
Pirpir, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Bunun Hollywood yapimi bir filmi de yok muydu? 

Olabilir ama haberin orjinalinde bahsedilmemiş hiç. Onun için emin değilim o konuda.

Qa4YqZ.jpg

"Signal" dizisinin senaristi "zombi kıyameti" tarzında yeni bir diziyle dönüş yapmaya hazırlanıyor. Özellikle "Train to Busan" filminin başarısının bu konuda motive edici olduğunu düşünüyorum. Bir değişiklik olmazsa dizi 8 bölüm olacak.

• Beğeni 1

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
PaRaNoYa7    281
PaRaNoYa7

V0gJbv.jpg

Kim So-Hyun, yılın 2. yarısından sonra yayınlanacak olan “While You Were Sleeping” isimli SBS dizisinde küçük bir rol alacak.

Karakteri hakkında herhangi bir detay olmasa da senaryoda çok kilit bir rol olduğundan bahsedilmiş.

Dizinin çekimleri 2 Mart 2017'de başlayacak.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
PaRaNoYa7    281
PaRaNoYa7

GBprqV.png

20-26 Şubat haftasının reytingleri açıklandı. Pazartesi ve Salı günlerinin lideri SBS dizisi "Defendant" olurken, en yakın rakibini ikiye katlamış reytinglerde.

Çarşamba ve Perşembe günleri ise henüz daha çevirmenlerin dikkatini çekememiş olan KBS2 dizisi "Chief Kim" lider konumunda. Onun da en yakın rakibiyle arası oldukça açık.

Cuma günü "SWDBS" 3.8 reytingiyle lider durumdayken, Cumartesi günü reytingini 2 puan arttırarak dikkat çekici bir çıkış göstermiş.

Pazar günü ise bir önceki günün lideri de olan KBS2 kanalının uzun soluklu dizisi "Laurel Tree Tailors" artan reytingiyle yine lider durumda.

tvN dizisi "Tomorrow with You" haftanın en düşük reytingine sahip dizisi olarak dikkat çekiyor.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Ecthelion    379
Ecthelion

Tomorrow'a yazık olmuş, halbuki oradaki hatun da en popüler 2-3 aktristen biri ha.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
PaRaNoYa7    281
PaRaNoYa7

Demek ki hikaye sevilmemiş.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
PaRaNoYa7    281
PaRaNoYa7

DP8LAz.jpg

Voice dizisi için finalinden sonra kamera arkası görüntüler ve teknik ekiple oyuncuların röportajlarından oluşan özel bölüm yayınlanacağı duyuruldu.

12 Mart'da finali yayınlanacak olan dizinin özel bölüm tarihi 18 Mart olacak. Ayrıca kesin olmasa da özel bölümün 2 bölüm halinde yayınlanması muhtemel.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
PaRaNoYa7    281
PaRaNoYa7

R0XVya.jpg

Apink’s Hayoung 6 yıllık müzik kariyerinin ardından ilk kez KBS2 kanalının “Find Her” dizisinde oyuncu olarak ekran karşısına çıkacak.

Dizinin ilk bölümü 1 Mart tarihinde yayınlanacak.

tarihinde PaRaNoYa7 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
PaRaNoYa7    281
PaRaNoYa7

R0XVQ1.jpg

OCN kanalının yeni dizisi "The Tunnel" ın resmi posteri yayınlandı. Dizinin başrollerinde Choi Jin-Hyuk, Yoon Hyun-Min ve Lee Yoo-Young bulunuyor.

Dizinin ilk bölümü 25 Mart tarihinde yayınlanacak.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Ecthelion    379
Ecthelion

The Tunnel'den biraz beklentim var, izlerim muhtemelen.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
PaRaNoYa7    281
PaRaNoYa7
gönderildi (düzenlendi)

JTBC kanalının "Man to Man" dizisine ait ilk tanıtım videosu yayınlandı. Dizinin ilk bölümü 21 Nisan'da yayınlanacak

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
PaRaNoYa7    281
PaRaNoYa7

3798a2.jpg

Geçen yıl yayınlanan "Doctors" dizisinin senaristi Ha Myung-hee, " Nice Soup Does Not Answer the Phone " kitabından uyarlanacak olan "Temperature of Love" isimli dizinin senaryosunu yazmaya başladı.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
PaRaNoYa7    281
PaRaNoYa7

QaR4pr.jpg

Gong Seung Yeoni, tvN'in "The Circle" isimli yeni dizisinde rol alacak. Kim Kang-Woo ve Yeo Jin-Goo ise dizi için gelen teklife henüz bir yanıt vermemişler.

Dizi 2017 ve 2037 yıllarında geçecek. Dizinin bu yılın ilk yarısında yayınlanması bekleniyor.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
PaRaNoYa7    281
PaRaNoYa7

yEPqGy.jpg

Dün Gong Seung Yeoni'nin tvN'in "The Circle" isimli dizisinde rol alacağının açıklanmasının ardından bugün de Yeo Jin-Goo ve Kim Kang-Woo'nun dizide rol alacakları kesinleşti.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
DaMieN    38
DaMieN

Man to Man için iki isim de iyi tercih gibi görünüyor. Beklemedeyiz...

Voice izleme listemde ama henüz Goblin'e başlayamadım. Sıkıştık bu aralar...

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
PaRaNoYa7    281
PaRaNoYa7
gönderildi (düzenlendi)

j8567J.jpg

Tao Tsuchiya, Ryota Katayose ve Yudai Chiba NTV kanalının aynı isimli mangadan uyarlanacak olan “Ani ni Aisaresugite Komattemasu” dizisinde rol alacaklar.
Dizinin ilk bölümü 12 Nisan'da yayınlanacak. Manganın aynı isimli filmin gösterim tarihi ise 30 Haziran 2017.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
PaRaNoYa7    281
PaRaNoYa7

Başrollerinde Yoo Ah In, Im Soo Jung, ve Go Kyung Pyo'nun bulunduğu tvN kanalının “Chicago Typewriter” isimli yeni dizisinden tanıtım videosu geldi.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş

Yorum yazmak için hesap oluşturun veya oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.