Jump to content
Sign in to follow this  
ledzep

Telefon Tavsiyesi

Recommended Posts

ledzep    129
ledzep

Hangi telefonu almalıyım, ne tavsiye edersiniz, bu mu yoksa o mu daha iyi sorularınız için...

Prequel    67
Prequel

Note 8'i bekliyorum. Başka öneri var mı?

Su geçirmez, sağlam, 5.5", iyi donanım, hafıza vs. bir de iyi kamera lazım. Apple hariç. :oleyo:

100000    92
100000

Bütçenize uygun herhangi bir LG alabilirsiniz.

Yıllardan beri başka marka almıyorum.

Başına ne işler geldi bilseniz.

Hepsinden de yüzünün akı ile çıkmayı becermiştir.

Bataryanın uzun ömründen bahsetmiyorum bile.

• Like 1

m3hm3t    2
m3hm3t
10 hours ago, Prequel said:

Note 8'i bekliyorum. Başka öneri var mı?

Su geçirmez, sağlam, 5.5", iyi donanım, hafıza vs. bir de iyi kamera lazım. Apple hariç. :oleyo:

OnePlus 3T

Su geçirmezlik dışında hepsini fazla fazla veren ve daha uygun fiyatlı bir ürün inceleyin derim.

Nightstalker    99
Nightstalker

2012'de, taa ilk modelinden beri kullandığım iPhone'u terkettiğimden beri hep pili değiştirilebilir telefonları tercih ettim. Şu anda note 4 kullanıyorum. Ama Samsung'ta sabit pile geçti son 2 senedir. Ne yapacağız yahu. 

Jarndyce    26
Jarndyce

LG yi kesimlikle önermem. İlla LG alacaksanız G4 almayın. G4 modelinde kronik bir sorun var. Ortalama bir yılın sonunda ghost screen olayı baş gösteriyor. Belli bir süre sonra ise telefonlar bootloop olup bir daha açılmıyor. Bu sorunu yaşayan binlerce G4 kullanıcısı var. Ama LG ne telefonları geri çekmiş ne de ücretsiz değişim imkanı sunmuş değil. Teknik servislerde bin takla atıyorsunuz.

10 hours ago, 100000 said:

Bütçenize uygun herhangi bir LG alabilirsiniz.

Yıllardan beri başka marka almıyorum.

Başına ne işler geldi bilseniz.

Hepsinden de yüzünün akı ile çıkmayı becermiştir.

Bataryanın uzun ömründen bahsetmiyorum bile.

alihsans    354
alihsans

Yaklaşık 3 yıldır LG G2 kullanıyorum, eşim de bir süredir LG V10 kullanıyor. Değiştireceğim zaman LG'den başka markaya bakmayacağım. Her şeyinden memnunum.

Belki bizim şansımız ama Samsung Galaxy S4'te her türlü sorunu yaşadık ama LG iki telefonumuzda da hiçbir sıkıntı yaşamadık.

Bulaşmayacağım iki marka ise Samsung ve iPhone. Samsung'u problemli, iPhone'u da itici buluyorum. :)

• Like 1

burak_fertek    23
burak_fertek

Lenovo K5 Note  kullanıyorum ben. S4'ümün ekranı kırıldığından dolayı yakın bir zamanda değiştirdim ve oldukça da memnunum. Fiyatı da çok abartı değil, tavsiye ederim. Huawei P9 Lite'u da arkadaşım aldı, o da oldukça memnun. Onu da tavsiye edebilirim. Fiyat performans açısından ikisi de iyi telefonlar.

• Like 1

daredevil    1
daredevil

Note vb. cihaz bandında note serisi vazgeçilmezdir bence, note 7 garibim patlamasaydı şuanda s7 yerine kullanıyor olacaktım. Gerçi s7 dende memnunum özellikle kamera performansı oldukça tatmin edici. 

MustafaALKAN    52
MustafaALKAN

Bütçene uygun Samsung Galaxy C serisini öneririm:good: Glaxy C5 - C7 - C9 Pro

Galaxy C serisinde akıllı telefonlardaki ısınma problemini hiç yaşamadım dolayısıyla ısınmadan kaynaklı performans kayıpları da yaşanmıyor. Galaxy C serisini bir incele karşılaştır derim.

Mr.Hate    269
Mr.Hate
1 hour ago, burak_fertek said:

Lenovo K5 Note  kullanıyorum ben. S4'ümün ekranı kırıldığından dolayı yakın bir zamanda değiştirdim ve oldukça da memnunum. Fiyatı da çok abartı değil, tavsiye ederim. Huawei P9 Lite'u da arkadaşım aldı, o da oldukça memnun. Onu da tavsiye edebilirim. Fiyat performans açısından ikisi de iyi telefonlar.

Ben de son 6 aydır Lenovo K5 kullanıyorum ve çok memnunum, 720p ekranı 2750 mah batarya, 2 gb ram 4.5 g uyumlu ve en önemlisi ses sistemi harika, çift hoperlör ve dolby vs. kısacası çok kaliteli bir telefon. Fiyat olarak altı ay önce 700 TL idi, Doların yükselmesi yüzünden bir türlü fiyatı düşmedi, şuan hala 700 TL. Tavsiye ederim herkese. 

hocam    79
hocam
1 hour ago, Mr.Hate said:

Ben de son 6 aydır Lenovo K5 kullanıyorum ve çok memnunum, 720p ekranı 2750 mah batarya, 2 gb ram 4.5 g uyumlu ve en önemlisi ses sistemi harika, çift hoperlör ve dolby vs. kısacası çok kaliteli bir telefon. Fiyat olarak altı ay önce 700 TL idi, Doların yükselmesi yüzünden bir türlü fiyatı düşmedi, şuan hala 700 TL. Tavsiye ederim herkese. 

Lenovo K5

http://www.teknosa.com/urunler/125076078/lenovo-k5-gold-akilli-telefon

Lenovo K5 Note

16 GB
http://www.vatanbilgisayar.com/lenovo-k5-note-cift-sim-akilli-telefon-gold.html

32 GB
http://www.vatanbilgisayar.com/lenovo-k5-note-32-gb-akilli-telefon-gold.html

Edited by hocam
  • Like 1

qwert    18
qwert

LG V20 aldım 1 ay önce ve çok memnunum. Fiyat olarak biraz pahalı gelebilir ancak özellikle pil konusunda ve cihazda materyal konusunda benden 10 üzerinden 9 alır. Şarjı her gün neredeyse sürekli kullanmama rağmen 2 gün gidiyor. Sadece 1 saatte tamamen şarj oluyor. Hem ön hem arka kameranın geniş açılı olması gerçekten çok iyi olmuş. 3000₺ fiyatı size biraz pahalı gelebilir ancak 1200₺ değerinde 360kamera 400₺ değerinde B&O kulaklık ve HiFi modülü hediye. HiFi modülü çok işinize yaramayacak ancak 360o kameranın performansı da çok iyi. Kesinlikle tavsiye ederim :)

better    182
better

Kamerası süper olmasa da olur diyorsanız, galaxy j7 prime tavsiye edebilirim; fiyat 1150 civarıydı son baktığımda, pil ömrü 2 gün (elimden düşürmüyorum neredeyse, oyun oynamıyorum ama), ısınma sorunu hiç yok, ram 3 gb, 8 çekirdek işlemci, metal kasa (bu çok önemli bence), aşırı ince ve elite bir görünümü var. Fiyat performans oranı çok iyi diyebilirim. Az parayla mutlu olmanın en kısa yolu :D Riske girmeyi de göze alırsanız; ithalatçı garantili olarak; 32 GB olan dual SIM modelini alabilirsiniz. 

kym    54
kym

Bir süre önce ben de telefonu değiştirdim. Eşim zaten benim eski telefonun kamerasına bayılıyordu (Xperia C4), onu kendisine devredip, Xperia XA Ultra aldım.

Açıkçası çok rahatlattı beni.

Donanımı güçlü, ekran büyük, ayrıca internette yazan "kronik sorunlu o telefon" hatalarının hiçbir tanesi denk gelmedi.

Özellikle deneyerek bile bozamadım.

catastrop    15
catastrop

Lenovo'nun güzel telefonları mevcut uygun fiyata, 1000  - 1200 TL aralığında.

Lenovo k5 note ve k6 note performans fiyat bakımından son derece iyi telefonlar. Ayrıca çok sade ve stoğa yakın bir arayüzü var.

Clint    47
Clint

Xiaomi fırtınasına ben de kapılmak üzereyim artık. Me Note 2 modeli hakkında bilgi ve fikirleriniz sormak isterim. Telefonu iş amaçlı, mail takibi, office dosyaları arasında geçiş ve web sayfalarında dolaşma vb. gibi yoğun şekildek kullanıyorum Telefonun kamerası benim için önemli değil. Batarya kapasitesi, hafıza büyüklüğü, ortalama bir ekran kalitesi ve telefonun hızlı olması benim için önemli unsurlar. Ayrıca bir de telefonun estetik görünmesi. Görebildiğim kadarı ile de telefon bunların hepsini karşılıyor. Yalnız resmi olarak ülkemize gelmeyen ürün ufak tefek satıcılarda 2500 lira gibi bir fiyata satılıyor. Aplle sabotajı olmasa :P Samsung Note 7 almayı düşünüyordum ama onun için bile 2500 e düşer ise ancak alırım diye düşünürken resmi olarak Türkiyeye gelmeyen ve genel kalite itibari ile de daha düşük bir ürün olan bu telefona bu kadar para vermek mantıklı mı diye de kendi kendime sormadan edemiyorum. Varsa ürünü kullananlar fikirlerinize açığım.

Prequel    67
Prequel

LG G6'ya bayıldım, ekranın kullanım alanı çok iyi olmuş ve su geçirmez yapmışlar bu sefer çift kamera yapmışlar. Eğer kamera iyi ise ve fiyatı makul olursa aradığım telefonu bulmuş olabilirim. :D

vordach    79
vordach

Xiaomi mi4 ya da mi5 alın.  :sayoleyo:

• Like 1

billypostman    56
billypostman

LG G5 kullanıyorum, herkese tavsiye ederim.