Jump to content
Laravel Framework 5.7.6 güncellemesi tıklayın lütfen Devamını oku... ×
Coilbone

Unutup, Tekrar İzlemek İstediğiniz Diziler

Tavsiye Edilen İletiler

Coilbone    556
Coilbone

Bazı yapımlar olur izlediğiniz, çok özel yeri vardır sizde, tekrar tekrar açıp izlemek istersiniz, bittikten sonra sağda solda videolarına denk gelir bir anlık bir hevesle "dur şunu indireyim tekrar bir maraton yaparım" dersiniz ama içten içe bilirsiniz, hiç bir zaman ilk seferki tadı alamayacak, bazı sahnelerde aynı tepkiyi veremeyecek, bir şekilde yine severek izleseniz de yeri gelecek bazı sahneleri ileri saracaksınızdır.

Bu başlıkta işte bu dizileri topluyoruz, keşke hafızamdan silebilsem, unutabilsem de tekrar sıfırdan izleyebilsem dediğiniz dizileri.

Ben başlayayım. Bu aralar gerek müzikleri, gerek Youtube'da denk geldiğim çeşitli videoları nedeniyle Sons of Anarchy bu isteği uyandırıyor bende. Açıp en baştan izleyesim var ama bazı karakterler, bazı sahneler, bazı anlar aklıma geldikçe vazgeçiyorum çünkü bunların bu diziyi özel kılan şey bu saydıklarımı o an izlemek, o an keşfetmekti. Yine aynı şekilde benim için hiç bir zaman yeri dolmayacak olan Battlestar Galactica var, hala arada açar bazı sahnelerini izlerim ama en son baştan sona bütünüyle(ekstralar vs.) izlediğimde haliyle her sahnenin dört dörtlük olmadığını, yer yer sıkıldığımı farkettim, ama bir fırsatım olsa hepsini unutup tekrar izlemek isterdim.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
alpalp84    552
alpalp84

Lost ve 24

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
srtsnl    227
srtsnl

Person of Interest iki kere izledim ama yine izlerim.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
BenfeatUyku    12
BenfeatUyku

Doctor Who, keşke her izlediğim bölümden sonra unutup bir daha izlesem :D 

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
zarat    1.042
zarat

Stargate SG-1 , Stargate Atlantis , Star Trek Deep Space 9 , Star Trek Voyager , Mentalist (Tekrar başladım 3. sezondayım :) ) BattleStar Galactica B|

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
MidNighT    45
MidNighT

House M.D., Breaking Bad, Fringe, Firefly ve Person Of Interest. Bir kısmına çift dikiş yaptım hali hazırda ama ilk defa izlemenin tadı çok başka tabi. :18:

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
samet_419    405
samet_419
IMDb
8.2/118K

Chuck (2007-2012)

1. 5 sezon
  2. 91. bölüm
  3. 43 dakika
  4. Dizi

1. Puan
    7/22
  2. Yapımcı
  3. Vizyon Tarihi
    24 Eyl, 2007
  4. Ülke
      • Amerika
  5. Dil
      • English
  6. Türler
  1. Oyuncu
    1. Zachary Levi
        (
      • Chuck Bartowski
      • )
      91
    2. Yvonne Strahovski
        (
      • Sarah Walker
      • )
      91
    3. Joshua Gomez
        (
      • Morgan Grimes
      • )
      91
    4. Vik Sahay
        (
      • Lester Patel
      • )
      91
    5. Scott Krinsky
        (
      • Jeff Barnes
      • )
      91
    6. Sarah Lancaster
        (
      • Ellie Bartowski
      • )
      91

Dijital çağın zoraki ajanı: CHUCK

Bir gün hükümetin en büyük sırlarını beyninize yüklenmiş şekilde bulursanız ne yaparsınız? Ekranların yeni kahramanı Chuck’ın bu konudaki tecrübeleri eminiz size yol gösterecektir. The O.C.’nin yaratıcısı Josh Schwartz ajan komedisi Chuck ile televizyona muhteşem bir dönüş yapıyor.

Zachary Levi’nin canlandırdığı bir “bilgisayar kurdu” olan Chuck bilgisayarına gelen bir mesajı açmasıyla birlikte birdenbire bütün devlet sırları beynine yüklenir. Chuck bir süre sonra kıdemli ajan John Casey ve yeni ortağı Sarah tarafından, bilgisayarcıdaki işiyle ve Ulusal Güvenlik görevleri arasında gidip gelen ikili bir yaşantı sürmeye zorlanır. Ortada Chuck, bir yandan John çekiştirecek, diğer yandan Sarah. Uluslararası teröristler, karşılarına çıkacak suikastçılar ise işin kaymak tabakasını oluşturacak.

Dizide Chuck’ın en yakın ve biraz dangalak arkadaşı Morgan’ı Joshua Gomez canlandırıyor. Chuck ile aynı evi paylaşan, onun her zaman ve her konuda en büyük destekçisi kız kardeşi Ellie’ye hayat veren oyuncu ise Sarah Lancaster. Bu arada Ellie’nin can sıkıcı mükemmellikte bir de doktor sevgilisi var. İsmi Captain Awesome olan bu erkek arkadaş rolünde izleyeceğimiz oyuncu Ryan McPartlin. (cnbce.com) kaynak: www.planetdp.org

1. tt0934814
  2. 2 emmy
  3. 7 ödül
  4. 30 adaylık
güncellendi
tarihinde hasangdr tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
LeviaX    225
LeviaX
IMDb
8.6/222K

Sons of Anarchy (2008-2014)

1. 7 sezon
  2. 92. bölüm
  3. 45 dakika
  4. Dizi

1. Puan
    8,9/19
  2. Yapımcı
  3. Vizyon Tarihi
    3 Eyl, 2008
  4. Ülke
      • Amerika
  5. Dil
      • English
  6. Türler
  1. Oyuncu
    1. Charlie Hunnam
        (
      • Jackson 'Jax' Teller
      • )
      92
    2. Katey Sagal
        (
      • Gemma Teller Morrow
      • )
      92
    3. Mark Boone Junior
        (
      • Robert 'Bobby Elvis' Munson
      • )
      92
    4. Kim Coates
        (
      • Alexander 'Tig' Trager
      • )
      92
    5. Tommy Flanagan
        (
      • Filip 'Chibs' Telford
      • )
      92
    6. Theo Rossi
        (
      • Juan Carlos 'Juice' Ortiz
      • )
      90

Onlar düzen dışı asiler, kendi kurallarından başkasını tanımıyorlar ve altlarındaki çeliklerle çok çekiciler! Burası Anarşistlerin Motosiklet Kulübü!

Jackson ‘Jax' Teller (Charlie Hunnam), anne Gemma Teller Morrow (Katey Sagal) ve Jackson'ın üvey babası ve de çetenin başı Clarence ‘Clay' Morrow (Ron Perlman) doğup, büyüdükleri California, Charming kasabasını kendi yöntemlerine göre korumaya kararlı bir ailedir. Onların çevresinde şekillenen motosikletli çete, kasabaya başka çetelerin dadanmasına engel olarak ve kanun dışı yürütülmesi gereken ne iş varsa üstleniyor!

Çete başı Clay işleri kendi usulleriyle ve şiddetle çözmeyi tercih ederken, üvey oğlan Jax ise ölen babasının günlüğünü rehber alarak, eski yöntemlerin değişimini savunur. İki kuşak arasındaki bu çatışma SAMCRO'yu ve çete üyelerinin aralarındaki ilişkileri de ciddi biçimde etkiliyor... kaynak: www.planetdp.org

1. tt1124373
  2. 1 altın küre
  3. 10 ödül
  4. 55 adaylık
güncellendi

Hata: İletide fazla Dp._tag var

Hata: İletide fazla Dp._tag var

tarihinde LeviaX tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
blue85wolf    0
blue85wolf

Chuck, Fringe, Lost, Angel'ı zaten 2 kere izlemiş bulunmaktayım ama ben de unutmuş olmayı ve tekrar sıfırdan izlemeyi isterdim.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş

Yorum yazmak için hesap oluşturun veya oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.