Jump to content
Sign in to follow this  
Pulsar

Giriş şifresinin kendi kendine geçersize dönüşmesi?

Recommended Posts

mnfc    717
mnfc

Var bir değişiklik, external loginde bir hash değeri değişiyor, sebebini bilmiyorum daha önce yoktu bu durum. Güncelleme yaptım sorun yaşayan arkadaşlar süreç hakkında bilgi vermenizi rica ediyorum bir kaç günlük deneme sürecinde.

Putte    1,572
Putte

Sorun yaşayanların azlığına bakılırsa , onların neden bunu yaşadıklarını tespit etmek iyi olabilir. Sürümlerle beraber değişmiş olabilir. Ya da tek ihtimal Two Authotentication Factor ile alakalı olabilir. Kullanmıyoruz bunu ama core module bir takım değerleri etkiliyor olabilir. Birlikte test edersek anlayabiliriz. Ben değiştiririm ya da kapatırım bazı özelliklerini sen hash değerlerine bakarsın mesela. 

mnfc    717
mnfc

Şu an problemi giderdim büyük ihtimalle, bir kaç gün takip edelim sürece göre test yaparız.

puan    173
Ben de yaşıyorum bu sorunu. Normalde beni hatırla seçeneği ile bilgisayardan bağlandığım için çok sıkıntı olmuyor benim için. Birkaç günlüğüne şehir dışına çıktım, telefonun internet tarayıcısından giriş yapmak istediğimde kabul etmedi girdiğim bilgileri.

Bugünkü yaptığınız değişiklikleri kontrol etmek amaçlı forumdan çıkış yapıp çerezleri temizledim. Şifremi girdim kabul etmedi.

Şifremi sıfırlayıp bilgisayardan(Mozilla Firefox) giriş yaptım. Telefondan giriş yapmayı denedim kabul etmedi yine.

Trust No 1    461
Trust No 1

Bugün tekrar aynı sorunu yaşadım. Şifreyi sıfırlayıp girebildim siteye. Gün içerisinde problem olmuyor ama ertesi gün siteye girmeye çalıştığımda sorun yaşıyorum genellikle.

Edited by Trust No 1

mnfc    717
mnfc

Şifrenizi sıfırladıysanız yarın tekrar giriş yapıp sonucu bildirin lütfen.

mnfc    717
mnfc

Birden fazla kullanıcı ile test yaptım hata görünmüyor şu an, sizlerden de dönüş alırsam konuyu kapatıp kaldıracağım.

• Like 1

skypet    51
skypet

Internet Explorer ile giriş yaparken login5c62bcb9.json dosyasını indirmeye çalışıyor. Chrome veya Firefox ile denediğimde hatalı şifre uyarısı çıkıyor. Şifremi şuana kadar hiç sıfırlamadım.

mnfc    717
mnfc
skypet, 2 dakika önce tarihinde yazdı:

Internet Explorer ile giriş yaparken login5c62bcb9.json dosyasını indirmeye çalışıyor. Chrome veya Firefox ile denediğimde hatalı şifre uyarısı çıkıyor. Şifremi şuana kadar hiç sıfırlamadım.

Sıfırlayıp tekrar deneyin lütfen. Sıfırladığınızda aynı şifreyi girebiliyorsunuz

Trust No 1    461
Trust No 1

Yarın sabah deneyip sonucu bildireceğim. Teşekkürler.  @mnfc

puan    173
Bende sıkıntı yok şu an. Telefondan ve farklı tarayıcıdan denedim.

DarkCrystal    23
DarkCrystal

Ben de 1.5 aydır mobilden "chrome" ile foruma bağlanamıyorum "profilimle". Şifreyi yeniliyorum ama yazınca tekrar profilime bağlanamıyor, ziyaretçi olarak girebiliyorum ancak. Altyazı sayfasına ise bağlanabiliyorum profilimle. Bir el atarsanız makbule geçer.

mnfc    717
mnfc

iOS chrome ile giriş yaptım şu an problem yok. Gizli sekme açtıysanız belki giremeyebilirainiz.

Maverick    1
Maverick

En son dün şifre sıfırlandı. Bugün sorun yok gibi. Yalnız şimdi Firefox'la ana portaldan giriş yaparken (ayarlarda Geçmişi hatırlasın seçili) kullanıcı adını hatırla diyorum otomatik kayıt etmiyor. Tüm geçmişi temizleyip tekrar denedim. Değişen birşey olmadı.

Ekleme: İlginçtir mail adresiyle giriş yapınca otomatik kayıt seçeneği çıktı.

Edited by Maverick
Ekleme

Trust No 1    461
Trust No 1

@mnfc Bugün sorun çıkmadı. Teşekkürler.

skypet    51
skypet

Şifreyi değiştirdikten sonra sıkıntı olmadı.

Mileydi    5
Mileydi

2 gündür siteye giremiyorum, neden? şifremi elle yazmak zorunda kaldığımdan >:( Şifreyi de sıfırladım ama nafile :39:Bugün kullanıcı adı yerine kullanıcı epostam ile girmeyi denedim ve sonuç sizinde gördüğünüz üzere buradayım :ohyeah:Otomatik olarak girişlerde bir sorun yok ama kullanıcı adı ve şifreyi elle yazınca cıks forum beni dışlıyor :22:En azından bir şekilde sorunu hallettik buna da şükür :71: Sorun ne ise umarım yakında zamanda düzelir kolay gelsin çalışmalarınızda :32:

Burhan Guclu    220
Burhan Guclu

Yeni konu açmak yerine buraya yazayım dedim. Şifremi unuttum ve e-mailime de sıfırlama maili gelmiyor. Spama gereksize her yere baktim, 2-3 kere gönderdim hala gelmedi. Telefondan giriş yapılı olduğu için yazabiliyorum ancak. Pcden giriş yapamıyorum.

skypet    51
skypet

Uzun zamandır Firefox ile giriş yapıyordum ve sorun olmuyordu ama bugün "Hatalı şifre ya da kullanıcı tanımı" uyarısı çıktı. Ancak Chrome'da kaydedilmiş parola ile otomatik giriş yapabildim.

babafok    0
babafok

Chrome da kayıtlı şifremi dün geceden beri kabul etmiyor. Acaba bir sorun mu oluştu. Şifremde Özel işaret vs yok