Jump to content
Sign in to follow this  
pckolog

Hakan: Muhafız (2018) - The Protector

Recommended Posts

qwert    18
qwert

2. sezon nasıldı pek anlamadım doğrusu. İlk sezona kıyasla gerçekten kötü bir sezondu ama yine kendini izletti. Okan Yalabık yine döktürmüş oyunculukta. Kafamda da bir soru işareti var:

Spoiler

Acaba 7. ölümsüz kim ve neden hiç gözükmedi Sniper sahneleri haricinde?? 

• Like 1

billypostman    60
billypostman

2. sezonu dün akşam bitirdik gerçekten felaketti. Birçok sahneyi hızlı sara sara ilerledim, kumandanın 10 saniye atlama tuşu aşındı. :oleyo:

Spoiler

Leyla öldükten sonra sanki daha bir hareketlendi dizi. Fakat sahneler arası kopukluk hat safhada. Levent ile Rüya ne ara rol yapmayı bırakıp ortak paydada buluştular. 

Levent'in aslında Hakan'ın abisi değil de 7. ölümsüz çıkmasını bekledim hep taa ki köprüdeki sahneye kadar.

Sonu saçma sapan bitti ne olduğunu anlamadık.

Bir de diziyi izlerken konuşmalar replikler sanki amerikan dizisinin kötü bir dublajı gibi. "Sadık olanlar" ne demek? Sadıklar dese daha doğru olmaz mı?

• Like 1

umfuk55    164
umfuk55

Yamazaki    18
Yamazaki

İkinci sezon nasıl olmuş acaba diye merak edip izleyeyim dedim ama gerçekten çök kötü olmuş.İlk sezonu yine bir şekilde izlemiştim ama bu sezon mecbur atlayarak izlemek zorunda kaldım.Final sahnesinde ne oldu onu da anlayamadım.

• Like 1

Paradigma    155
Paradigma

Leş... Gavurluk yapıyorsunuz bari doğru düzgün yapın.

• Haha 1

ycyalcin    90
ycyalcin

Biz birinci sezonu izlediğimizde çoktan çekilmiş olmasından dolayı ikinci sezonda olumlu yönde çok fazla değişiklik beklemiyordum ama bu kadar boş ve hatalarla dolu bir sezon da beklemiyordum. Kurgu derinliği olarak bir çok basit çizgi film bile daha başarılıdır herhalde. Doğaçlama çekilmiş gibi, oyunculuklar ve diyaloglar gerçek kesit tadında Enteresan olan  bu kadar vasat altı olmasına rağmen kendisini izletiyor olması. Hiç kafa yormuyor, bir çırpıda bitiyor herhalde o yüzden. İlk sezon sonundaki temennilerim bu sezon sonu için de geçerli. Zaten yakın aralıkla çekildikleri için iki sezonu ayırmak çok doğru değil. 

• Like 1

birkante    275
birkante

İlk sezonu izlemiştim. Üstüne koyabilirmi ileri taşıyabilirler mi diye beklemedeydim. Ama ne yazıkki çok amatör bir yapım olmuş. Yani ne demeliyim bilmiyorum. 2.sezon yavaş başladı öyle ilerledi sona doğru ölümler olaylar birbirine girdi. Oyunculuğuyla alkışlanacak tek isim Okan Yalabık. Amma velakin iyiliği temsil eden sadık olanlar tarafında rolünün hakkını veren çıkmadı. Geçmişler olsun.

mnth    302
mnth

ilk sezonunu şöyle böyle seyretmiştim. Fakat 2. sezon kesinlikle facia idi. Sanki hemen çekelim de bitsin gibi yapmışlar. 3. sezondan çok fazla beklentim yok. 1. sezonda çok sıkılmamıştım ama, 2. sezonda çok fazla sıkıldım....

DeanJames    1,596
DeanJames