Jump to content
HakanGil

Sniper Elite 4

Recommended Posts

HakanGil    217
HakanGil

Counter Strike oynar gibi zıplaya zıplaya koşmadan adam gibi keskin nişancı oynayacak; sabırlı, sakin, mikrofon kullanmasını bilen ekip arkadaşları aranıyor.

Edited by HakanGil

HakanGil    217
HakanGil

Oyundaki adım XaKaH. Steam HakanGil. Ekleyin, co-op oynarız. ;)

HakanGil    217
HakanGil

Şu anda oyunu en çok oynayan ve oyunda en çok tanınan Türk olarak oyun hakkında iki satır yazayım dedim. 

Oyuncu profili genelde yaşlı erkeklerden oluşuyor. Aramızda 75 yaşında Polonyalı'dan tutun da 57 yaşında emekli Fransız diplomata, 43 yaşında Endonezyalı yazılımcıdan 55 yaşında Bosna savaşında bacaklarını kaybeden bir savaş gazisine kadar birbirinden çok farklı insanlar var. Oyun öncelikle sabır oyunu. Yaşını başını almış oyuncuların daha başarılı olmasını sebebi de o sanırım. Oyunun içinde çeşitli oyun modları var. Benim liderlik koltuğunda oturduğum No Cross türünde savaş alanı ortadan bir bariyerle ayrılmış durumda ve karşı tarafa geçme imkanı yok. 6'şar kişiden oluşsan iki takım birbirini bulup vurmaya çalışıyor. Bu mod diğerlerine göre sakin olduğundan klavyeyle rahatça yazışmak mümkün. Esas eğlence de orada. Oyunu oynarken bir yandan da 12 kişi muhabbet edebiliyor, birbirimize takılabiliyoruz hatta. Arada kavgalar da oluyor tabi. Hileciler oluyor. O tip oyuncular aramızda barınamıyor. Ya banlanıyorlar ya da sıkılıp gidiyorlar. Buraya kaydettiğim bazı videoları ekleyeceğim. Eğer hoşunuza giderse oyunda beni kolayca bulabilirsiniz. Yerli yabancı pek çok arkadaşa eğitim çavuşluğu yapmışlığım var.  :) Sizlere de yardımcı olurum, oyunun püf noktalarını özel bir sunucuda gösterebilirim. 

Uzun lafın kısası, orta yaş ve üzerindeyseniz, ve/veya sakin ve sabırlı bir insansanız, derdinizi anlatacak kadar İngilizceniz varsa ve oyun içinde chat kanalında yazışacak medeni cesaretiniz varsa, oynarken kahvenizi içebileceğiniz kadar sakin bir oyun ilginizi çekerse, bazen de Team Death Match'e girip pata pata sıkmak isterse canınız, bu oyun tam size göre. :)

Kanalımda yüzden fazla video var. Video yüklemekteki amacım skorer bir oyuncu olduğum için zaman zaman hilecilikle suçlanmam sadece. 

Edited by HakanGil
  • Like 1

HakanGil    217
HakanGil

Bu da koşuşturmalı olan, daha hareketli bir moda örnek: