Jump to content
Hüseyin Yılmaz

TV Box Tavsiyesi

Tavsiye Edilen İletiler

Hüseyin Yılmaz    468
Hüseyin Yılmaz

Bir TV box almaya karar verdim ama pek bilgim yok hakkında. Televizyonumda zaten rahatlıkla film izleyebiliyorum normalde ama x265 formatındaki filmleri ve ISO dosyalarını oynatmıyor, bir de crop özelliği yok. 3D de dahil olmak üzere iso ve x265 dosyalarını oynatabilecek, 4:3 formatındaki filmleri keserek 16:9'a dönüştürebilecek, max 200 dolar fiyatında bir TV box tavsiyesi verebilecek var mı?

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Uzunserdar    603
Uzunserdar

@Hüseyin Yılmaz cihaz aldın mı bilmiyorum ama almadıysan az daha sabret derim. Dune cihazları stabilite açışından oldukça iyidir ve yazılı konusunda sıkıntı yaşamazsın.https://dunehd-europe.com/index.php?page=pro4k bende bu cihazı bekliyorum yurtdışı fiyatı 200$ türkiyede nasıl olur bilemem fiyat aralığı tahmini 1.300 civarında.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Hüseyin Yılmaz    468
Hüseyin Yılmaz
Uzunserdar, 2 sa önce tarihinde yazdı:

@Hüseyin Yılmaz cihaz aldın mı bilmiyorum ama almadıysan az daha sabret derim. Dune cihazları stabilite açışından oldukça iyidir ve yazılı konusunda sıkıntı yaşamazsın.https://dunehd-europe.com/index.php?page=pro4k bende bu cihazı bekliyorum yurtdışı fiyatı 200$ türkiyede nasıl olur bilemem fiyat aralığı tahmini 1.300 civarında.

Ben o mesajın üzerine Zidoo X9S ve Xiaomi Mi Box alıp sattım. :) Üç aya yakın bir süredir de Nvidia Shield TV kullanıyorum ve son derece memnunum. Uzun bir süre değiştireceğimi zannetmiyorum. Ancak öyle bir şey olursa kesinlikle tavsiyeni dikkate alacağım. :fl:

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş