Jump to content
Mr.Hate

Kullanışlı Siteler

Tavsiye Edilen İletiler

Mr.Hate    268
Mr.Hate

Başlığın adından emin olamadım, daha önceki forumda vardı ama başlığın adını unuttum, faydalı siteler miydi neydi hatırlamıyorum. O yüzden yönetici arkadaşlar hatırlarsa başlığı düzeltirler. Bu başlıkta oldukça kullanışlı ve pek bilinmeyen siteleri paylaşıyoruz. Zamanında çok işime yaramıştı.

10 Minute Mail

www.10minutamail.com

Herhangi bir siteye bir defalığına erişmek durumunda kaldınız ama illa üyelik istiediği durumlarla çok sık karşılaşırız. Pek de güvenilir olmayan bu sitelere mail adresinizi verip sonradan spam mail yağmuruna tutulmamak için buradan ömrü 10 dakika olan bir mail alıyorsunuz. Aktivasyon mailini kullanıp üye olduktan sonra işlem tamamlanıyor!

Verilen mail adresinin herhangi bir şifresi yok, siteye girdiğinizde size verilen mail adresini aktivasyon vb. isteyen siteye veriyoruz ve mail gelince bu sitenin ana sayfasından gelen kutusuna ulaşıp işlemi tamamlıyoruz. Çok basit yani.

unnamed.png.1ad259f0404b9dd3760b9a980bb18d1d.png

Unroll.me

www.unroll.me

Bir türlü aboneliğinizi iptal edemediğiniz e-postalardan kurtulmak için birebir site. Mail adresinizi giriyorsunuz, mailinizin abone olduğu bülten gruplarını anında önünüze seriyor ve onları kontrol etmenizi ve silmenizi sağlıyor. 

unroll-me.png

Radio Garden

www.radiogarden.com

En sevdiğim radyo sitesi. Neredeyse tüm dünyadaki yerel radyoları dinlemenize yarayan çok güzel bir site. Sitenin tasarımı da ayrı bir hoşuma gidiyor. 

radio%20garden_0.jpg

Supercook

www.supercook.com

Supercook, benim gibi bekarların ihtiyaç duyup faydalanabileceği bir uygulama. Evdeki malzemelerinizi giriyorsunuz ve size bu malzemelerle yapabileceğiniz tarifleri veriyor. :fool: 

Bu arada site İngilizce.

supercook.com.jpg

Şimdilik benden bu kadar, yeni site keşfettikçe paylaşacağım. Sizin de sevdiğiniz böyle siteler varsa paylaşalım arkadaşlar. :good: 

tarihinde Mr.Hate tarafından düzenlendi
harf hataları
  • Beğeni 2

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
SarRufa    64
SarRufa

Müziğin sesini indirip yükselterek dj olmaya çalışanlara amme hizmeti :)

qwertybeats

tarihinde SarRufa tarafından düzenlendi
Link

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş

Yorum yazmak için hesap oluşturun veya oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.