Jump to content
Sign in to follow this  
SABRE

Wimbledon | 3 Temmuz - 16 Temmuz

Recommended Posts

SABRE    1,008
SABRE

An itibariyle Murray - Fognini maçı var enfes geçiyor. Büyük ihtimalle de 5. sete gidecek, el kol hareketleri, parmak her türlü çirkeflik gırla gidiyor. :D 

SABRE    1,008
SABRE

Bugün Federer ve Djokovic merkez kortta aksiyonda. Radwanska'nın maçı var önce saat 15.00'te başlayacak, ondan sonra Djokovic ve en son olarak Federer maç yapacak. Federer'in maçı önceki maçlara bağlı olarak akşam 8'i bulabilir. 

SABRE    1,008
SABRE

Roger'ın şu oyunu bayağı bir yetersiz. O kadar maç izledim Nadal ve Djokovic favori diyorum. Federer'İn kesinlikle vites arttırması lazım yoksa zor. Rakip de Dimitrov olacak üstelik. 

• Like 1

SABRE    1,008
SABRE

Yarın 4. tur maçları var. Merkez kortta saat 17.00 civarı önce Murray oynayacak. Murray ile aynı saatte 1. kortta Nadal'ın maçı var. Duruma göre tercih yapacağız artık. :D Murray'ın merkez korttaki maçından sonra Dimitrov - Federer oynayacak. Nadal'ın maçından sonra da 1. kortta Djokovic'in maçı var. 

2. haftada program bayağı yüklü. Bakalım favoriler ne yapacak. Diğerleri bir şekilde yener de Federer'den şüpheliyim biraz. :) O değil de arada yorum yazın yahu kendi kendimizle konuşmayalım. Kimse izlemiyor mu koca turnuvayı? 

SABRE    1,008
SABRE

Murray 2-0 önde ama Nadal kaybetmiş ilk seti. Rakibi bayağı iyi servis atıyor şimdilik, böyle devam ederse Nadal'ın işi zor. Gerçi çevirir yine Nadal canavar modunu açarsa. :D 

Aha Nadal 2-0 geriye düştü, yolcu galiba. 

hashus    566
hashus

Nadal'da hafif bir kıpırdanma oldu ama Müller çok enteresan bir adam, sonu hiç belli olmayan bir maç

SABRE    1,008
SABRE

Roger 1.5 saatte paketledi Dimitrov'u. :23:Gerçi Dimitrov çok kötüydü 3-0 net skor direnemedi hiç. 

Nadal 2-0'dan 2-2'ye getirmiş buradan sanmıyorum vermez. Müller'in ilginç servis stili var gerçi ne olur belirsiz ama Nadal alır diyorum. :)  

eozen81    28
eozen81
eozen81, 24.06.2017 - 13:41 tarihinde yazdı:

Kuma benzemez çim :D Nadal'ın final oynama şansını zor görüyorum, haydeeeee :oleyo:

Nadal-Muller maçı çok iyi gidiyor, 5. seti ben izlemekten yoruldum onlar oynamaktan yorulmadı. 

Yalnız seyirci çok tuhafıma gitti, feci şekilde Nadal'ı destekliyorlar, Muller'in güzel oyunu bunu hak etmiyor >:( 24 Hazirandaki mesajımı da şuraya gene koyayım :D

• Like 1

SABRE    1,008
SABRE
eozen81, 4 dakika önce tarihinde yazdı:

Nadal-Muller maçı çok iyi gidiyor, 5. seti ben izlemekten yoruldum onlar oynamaktan yorulmadı. 

Yalnız seyirci çok tuhafıma gitti, feci şekilde Nadal'ı destekliyorlar, Muller'in güzel oyunu bunu hak etmiyor >:( 24 Hazirandaki mesajımı da şuraya gene koyayım :D

O kadar destek normal yahu adam Muller ile oynuyor ve Nadal yani. :) Muller kaybederse yazık olacak, çok hak etmişti. Nadal'ın şu kendi servislerini kazanırken yaptığı hareketleri çok antipatik buluyorum ben. Kazandığı da kendi servisi yani. Sanırsın ki karşıda Federer/Murray/Djokovic karışımı bir adam var. Muller ise break pointlerde bile usturuplu seviniyor. 

Yine de Nadal alacak diyorum. 

• Like 1

SABRE    1,008
SABRE

SABRE, 7 dakika önce tarihinde yazdı:

Yine de Nadal alacak diyorum. 

Nadal değil, hak eden kazandı. Tebrikler buz adam Muller, umarım turnuvada devam edersin. :23: 

Nadal turnuva dışında kaldı. Olan Djokovic'e oldu maçı başlayamadı. :oleyo:

• Like 1

hashus    566
hashus

Kesinlikle hak eden kazandı. Nadal kumdaki hareketleri yapmaya çalıştıkça morali daha da bozuldu bence. Ama Muller resmen olumlu ya da olumsuz etkilenmeden(en azından yansıtmadan) devam etti ve epik bir zafer kazandı...

Djokovic-Mannarino maçı bu gece oynanacakmış bu arada

SABRE    1,008
SABRE

Roger'ın orantısız güç kullandığı anlardan. :D @hashus O zaman tenis izlemeye devam. :D 

• Like 1

SABRE    1,008
SABRE

Bu nedir yahu benim içim acıdı. 

• Like 2

hashus    566
hashus
SABRE, 54 dakika önce tarihinde yazdı:

@hashus O zaman tenis izlemeye devam. :D 

izleyemedik yahu, karar değiştirmişler, yarın 14:00'e alınmış maç, iyi de olmuş :D

SABRE    1,008
SABRE
hashus, 22 saat önce tarihinde yazdı:

izleyemedik yahu, karar değiştirmişler, yarın 14:00'e alınmış maç, iyi de olmuş :D

Olması gereken oydu zaten yarıda kalacaktı. :) 

• Like 1

ismail0100    296
ismail0100

Olması gereken oydu zaten yarıda kalacaktı.  

03:20 çok güzel ya :)

hashus    566
hashus

Halep-Konta maçı çok keyifliydi. İkisi de çok üst düzey oynadı ama Konta bu sene şampiyonluğu istiyor belli :18:

SABRE    1,008
SABRE

Bugün hiç bakamadım ama zaten kadınlar oynadı hep, Muguruza emin adımlarla gidiyor kupaya doğru. Kerber'ı şutladıktan sonra da iyice hak etti bence. :) Yarın merkez kortta önce Murray'in maçı var sonrasında ise en geç tahmini 18.00 civarı Roger - Raonic maçı var.

Geçen senenin intikamını almak lazım. :D 

TheodoreDogg    75
TheodoreDogg

Serena olmayınca kimin kazanacağı belli olmuyor. Normalde de herkesin şansı %25 tabi ama şimdi gerçekten herkesin şansı eşit derecede. Kim kazanırsa kazansın şaşırmam. Federer formda, Djokovic son zamanlarda biraz durgun ama yine de tehlikeli bir rakip herkes için. Cilic ve Murray turlarını geçerse, çok güzel bir maç oynayacaklar. İzlemesi zevkli olur ve Cilic'in kazanması sürpriz olmaz. Kadınlarda da Muguruza bana göre en güçlü rakip. Williams'ın buraya kadar gelmesi bile çok önemli o yaşadığı olaydan sonra. Muguruza-Konta olursa çok enteresan bir filan olabilir. Bugüne kadar 3.tur ötesine geçememiş Rybarikova finale çıkar mı? Neden olmasın. Her an her şeyin olabileceği turlar izleyeceğiz galiba.

SABRE    1,008
SABRE

Birazdan Federer - Raonic maçı başlayacak. Murray, Querrey'e 3-2 yenilerek turnuva dışında kaldı. Federer - Djokovic'ten sağ kalan kupayı götürecek. :D 

Federer'in Raonic'i yeneceğini varsayıyoruz tabii. :D