Jump to content
Sign in to follow this  
SABRE

Us Open | 28 Ağustos | 10 Eylül

Recommended Posts

steg    79
steg

Federer'in de elenmesiyle bana göre de Nadal artık favori. @SABRE 'nin de dediği gibi Wimbledon'dan sonra Rogers Cup'a katılmasaydı belki daha iyi performans sergilerdi. Bakalım artık sonraki süreçte neler yapacak.

hashus    565
hashus

Anderson finale çıkan ilk isim oldu. Birazdan Nadal - del Potro maçı başlayacak

TheodoreDogg    74
TheodoreDogg

Federer kaybedince sakatlığını bahane eden oldu mu?! Ben kaçırmış olabilirim dönen muhabbetleri.

hashus    565
hashus

Ben çok takip etmedim muhabbetleri...

Maç çok keyifli bu arada. del Potro böyle oynarsa ve şans da yanında olmaya devam ederse bir sürpriz daha yapabilir 

hashus    565
hashus

İlk seti aldı del Potro ve adamın forehandleri yetmezmiş gibi bir de backhand canavarına dönüştü setin sonunda

hashus    565
hashus

Şaka gibi Nadal ikinci seti 6-0 aldı :D del Potro düştü mü yoksa gücünü maçın geri kalanına mı sakladı şimdi göreceğiz

hashus    565
hashus

TheodoreDogg    74
TheodoreDogg

Kevin Anderson'u birkaç kere izledim. Hayvan gibi şey yapıyor. Ace atmak harici kendini oyuna verirse, finaldeki rakibini(Nadal diyelim) zorlamaması için bir neden yok.

Edited by TheodoreDogg

hashus    565
hashus
hashus, Bir saat önce tarihinde yazdı:

Şaka gibi Nadal ikinci seti 6-0 aldı :D del Potro düştü mü yoksa gücünü maçın geri kalanına mı sakladı şimdi göreceğiz

Göreceğimizi gördük :P Nadal finalde. İlk setten sonra adam resmen coştu. del Potro da hiç karşılık veremedi.

Anderson'u ilk kez bugün seyrettim şu anki Nadal'a direnebileceğini zannetmiyorum. Ama ilginç bir oyun tarzı var. En azından keyifli bir final izletebilir :)

TheodoreDogg    74
TheodoreDogg

Nadal bu turnuvayı kazanırsa eski günlerine tekrardan dönebilir. Birkaç dönemdir çok kötüydü.

SABRE    1,008
SABRE
TheodoreDogg, 10 sa önce tarihinde yazdı:

Federer kaybedince sakatlığını bahane eden oldu mu?! Ben kaçırmış olabilirim dönen muhabbetleri.

Adam zaten Rogers Cup sonrası sakattı yahu. Herkes bildiği için ve bilinen bir durum olduğu için dile getirilmemiştir normal olarak. 

Ben finalde Anderson'u destekliyorum. Bu nedir abi hep aynı isimler şampiyon oluyor yeter artık değişiklik olsun. :P 

• Like 1

TheodoreDogg    74
TheodoreDogg

Ben hafiften tiye aldım. Ne zaman yenilmeye başlasa sakatlığını bahane ediyordu birçok insan, yenince susuyordu. O yüzden sordum öyle.

Nadal artık bunu da alamazsa neyi alacak. 

hashus    565
hashus

Hep erkekleri konuşuyoruz ama kadınlarda büyük bir sürpriz yaşandı. Dünya 83 numarası Sloane Stephens finalde 16 numara Madison Keys'i 6-3 ve 6-0'lık setlerle yenip Amerika Açık Şampiyonu oldu.

Maçın ardından Stephens kendi sandalyesine değil Keys'in yanına oturdu ve tören hazırlanana kadar sohbet edip, gülüştüler.

Spor tarihinin en sempatik anlarından biriydi bence :)

TheodoreDogg    74
TheodoreDogg

Stephens zaten bir aralar bayağı popüler bir tenisçiydi. Sonra ne oldu anlamadım ama söndü gitti. 83. sıraya kadar düşmüş. Açıkçası bana göre sürpriz filan değil bu sonuç. Sonuçta Keys öyle aman aman iyi bir tenisçi değildi. Garibime giden Stephens'ın çabuk unutulmuş olması. Serena'nın yokluğunda güzel bir kupa aldı.

hashus    565
hashus

Maçtan önce Stephens favoriydi zaten. Ama kimse turnuva öncesinde böyle bir sonuç beklemiyordu ;) sürprizden kastım o. 

TheodoreDogg    74
TheodoreDogg

Martina Hingis'i de tebrik etmek lazım. Gerçekten bravo. Katıldığı her turnuvada favori. Çift Kadınlar, karışık çiftler döktürüyor cidden. Tekler'de de oynardı aslında daha uzun süre. Keşke bırakmasaydı.

hashus    565
hashus

Nadal - Anderson maçı oynanıyor. İlk seti Nadal almaya yakın...

TheodoreDogg    74
TheodoreDogg

Nadal seneye de bu performansını sürdürürse, en az 1 grand slam rahat alır.

TheodoreDogg    74
TheodoreDogg

Nadal maçı 3-0 alarak 16. grand slam şampiyonluğunu aldı. 3-0 bekliyordum zaten, 3-2 olsa şaşırırdım.