Jump to content
Sign in to follow this  
Putte

Kadim Emektarlardan Courtes emekliye ayrıldı

Recommended Posts

Putte    1,578
Putte

Değerli dostumuz @courtes kendi isteğiyle emekliye ayrılmış ve emekli maskını istemiştir. Topluluğumuzdan kadim emektarlarından biri olarak kendisine her zaman müteşekkiriz. Kadim sözünü kullandık çünkü ben dahil pek çok yönetici bu siteye düz üye olarak katıldığında o yönetici idi. Bu kadar uzun yıllar Yöneticilik yapmış bir arkadaşımız olarak katkısının büyüklüğü hepimizin malumudur.

Hem yönetim hem kalbimizde yeri bakidir :fl:

• Like 2

elbais    1,705
elbais

Üzüldüm lakin uzun müzakerelerde bulunduğum, konulara farklı açılardan yaklaşsakta bunu zenginlik olarak görüp çatışmayı sevdiğim bir arkadaşımdır @courtes . 

Emekliliğinde huzur dolu, eğlenceli günler dilerim ve herşey için teşekkürler :friends:

• Like 2

Nehirin~    1,000
Nehirin~

Sürpriz oldu... Ne desem bilemiyorum. Üzüldüm ama isteğin buysa hayırlısı olsun @courtes

Güzel çocuklarınla, ailenle mutlu günler geçir :friends:(Veda gibi oldu :cry: ama değil tabii ki :friends:)

• Like 1

Janus    254
Janus

Hemen hemen 10 senedir yönetimde bulunmuş değerli kardeşim courtes en yüksek basamaktan emekli olduğu için, maaşıyla rahat rahat geçinir! :oleyoel:

Hayırlı olsun! :fl:

• Like 2
  • Haha 1

Kornsky    342
Kornsky

Değerli bilgi birikiminden yararlanmak istediğim biriydi. Doğrusunu söylemek gerekirse üzüldüm ve şaşırdım. Dile kolay 10 senedir yönetimde bulunmuş biri kolay kolay hafızalardan silinmez.  @courtes herşey gönlünce olsun hocam. :fl: 

• Like 1

Kanpuu    234
Kanpuu

Emekliliğinde tamamen farklı şeyler yap. Hayırlı olsun. :)

• Like 1

ayguno    787
ayguno

Hayırlı emeklilikler dilerim. Emeklerin için de teşekkürler. :fl: 

• Like 1

PaRaNoYa7    281
PaRaNoYa7

Hayırlısı olur umarım. Böyle isimlerin maskı emekli olsa da aradaki bağ hiçbir zaman kopmaz. :good:

• Like 1

Mr.Hate    269
Mr.Hate

Tüm emekleriniz için teşekkür ederim sayın @courtes:fl: umarım huzur dolu bir emekliliğiniz olur.  

• Like 1

SABRE    1,008
SABRE

Bu site ile birlikte özellikle eski sitede sitenin her noktasında katkıda bulunmuş ve bizi yönlendirmeleriyle çok şey kattığı için ayrıca teşekkür ediyorum. :fl:Hayırlısı olsun, umarım bir şekilde bu tecrübelerden faydalanmaya devam ederiz. 

• Like 1

Irmak    480
Irmak

Abi emekli olmak için erken değil miydi ya? Üzüldüm. :sad: 

• Like 1

Emre    374
Emre

Emeği, katkısı için ne yazsak yetmez. Nadir bulunan kafa dengi insan, siteye katkıların için ayrı, dostluğun için ayrı teşekkür ederim. Biz yine beraberiz, dostluğumuz baki, ona hiç şüphe yok. :friends::fl: 

• Like 1

Fildir    347
Fildir

Katkılarınız ve emekleriniz için çok teşekkürler. :fl: 

• Like 1

alpalp84    942
alpalp84

DP denilince yıllarıdır aklıma gelen isimlerden ikisi bugün emekli olmuş. Altyazı, sinema olayı bugün buralardaysa 2 arkadaşın emeği çok büyüktür. 

• Like 1

emrahfb    126
emrahfb

Teşekkürler. @courtes:fl::fl: 

• Like 1

dede korkut    13
dede korkut

Hayırlı olsun @courtes. :fl:

• Like 1

Tuğrul Akça    683
Tuğrul Akça

Tüm emeklerin çok teşekkürler abi.  :fl:

• Like 1

Paradigma    154
Paradigma

Ya bizim msn grubumuz falan vardı fi tarihinde değil mi üstad. Güzel günlerdi. Hayırlı olsun bu kararın.

• Like 2

TheodoreDogg    75
TheodoreDogg

Hayırlı olsun sayın @courtes Teşekkür ederiz.

• Like 1

AasgaarDvoLuNDagR    285
AasgaarDvoLuNDagR

Vay be, içim burkuldu, geçen zamana ve geriye baktığımda hatıralarla birlikte üzüntü kapladı içimi.. Belki kendisi bile farkında değildir, zamanında birkaç yanlış hareketten geri çevirmiştir beni... DP ile özleştirdiğim ve burada hareketi ve duruşuyla örnek almaya çalıştığım, imremdiğim ender insanlardan... Topu topu bir kez sinirlendiğini görmüştüm yoksa sinirlerinin alındığından şüphe bile etmezdim özetle pamuk gibi bir abiydi benim için... Yine bana desteklerini, yardımlarını unutmak mümkün değil ki, herkes için de öyledir zaten... Yaramaz çocuk misali evinden uzaklaşsa bile yine döndüğünde kendisinin aynı yerde olacağını düşünürdüm hep... Emeklerin ve yardımların başta olmak üzere hakkın ödenmez abi... Benim gibi bir çok kişi senin emeklilik kararına üzülse bile özel hayatında, ailenle, tüm sevdiklerinle birlikte mutluluklar dilerim. İş hayatında da başarılar... Bir gün emekliliğin seni sıkıp tekrar dönmeni temenni ediyor olsam da, en azından dualarım seninle olacak... Forumumuz ve @courtes abi için hayırlı ve uğur olsun... :fl::fl::fl:

• Like 1