Jump to content
Sign in to follow this  
Mr.Hate

Satın Aldığımız Fiyat/Performans Ürünleri

Recommended Posts

Mr.Hate    269
Mr.Hate

Bu başlıkta satın aldığımız ucuz fakat fiyatına göre kaliteli ürünleri paylaşacağız. Örneğin klavye, fare, kulaklık, ses sistemi vs.  

Uzun süredir yeni bir klavye almak istiyordum fakat bir türlü ekonomik olarak denk getiremiyordum.  Benim emektar klavyem dün son nefesini verince mecbur kaldım. Kendime hep şu ASD ve yön tuşlarının renkleri farklı olan kaliteli bir oyuncu klavyesi almak istiyordum ama fiyat olarak benim bütçemi aşıyordu. Dün bir araştırayım dedim ve Vatan Bilgisayarda çok uygun bir fiyata tam aradığım gibi bir ürüne denk geldim.

Markası Everest KB-961. 33 TL gibi çok uygun bir fiyata satılıyor. Modeli internetten araştırdığımda yorumların hepsi çok iyi diyorlardı. Vatan'ın kendi sitesinde de 33 yorumun hepsi fiyatına göre çok iyi bir ürün diye bahsediliyor. Dün gittim aldım,  tasarımı çok hoşuma gitti. Tuş dizaynı da tam istediğim gibi, tuşlar çok yumuşak ve ergonomik, yazmak çok keyifli. Özellikle benim istediğim bir özellik olan 3 tuşa aynı anda basmama sıkıntısı yok. Yani 4. tuşu almıyor ama benim için önemli olan 3 tuşun aynı anda basması. Klavye Anti RSI değil ama oyun esnasında en çok kullanılan ASD, yön tuşları ve boşluk tuşu 3 tuş sorunu yaşamıyor. Öyle envai çeşit multimedya tuşları olmaması da benim hoşuma giden diğer özelliklerinden. En çok lazım olanlar konmuş, ses kısma/azaltma, sessize alma gibi basit tuşlar var. Dünden beri kullanıyorum ve memnunum. Fiyatına göre gerçekten çok güzel bir klavye olmuş, olumsuz hiç bir yanını şimdilik görmedim, kesinlikle herkese tavsiye ederim. 

5.jpg

Edited by Mr.Hate
  • Like 1

Mr.Hate    269
Mr.Hate

Bu ürün de 1 aydır kullandığım bir kulaklık, çok memnun kaldığım için bunu da paylaşayım dedim.

Snopy Rampage SN-R9. fiyatı geçen ay 33 TL gibi uygun bir fiyata Mediamarkt'dan almıştım. Kulaklık öyle ahım şahım bir performans vermiyor, yani 100 TL ve üzeri bir kulaklık performansı yok ama ses kalitesi gayet iyi, bass ve tiz sesler doyurucu, tasarımı hoşuma gitti. Uzun süre kullanımda beni çok fazla rahatsız etmedi, yaz mevsimi olduğu için doğal olarak terleme yapıyor ama kulaklık olmasaydı da terliyorum zaten! :oleyo:  Mikrofonu gayet güzel ses gönderiyor, arkadaşla 1 saat kadar görüşme yaptım ve sesimin gayet net ve güzel geldiğini söylemişti. Kısacası 33 TL gibi bir fiyata oyuncu kulaklığı hissi veren fiyat/performans ürünü benim için, tavsiye ederim. 

p_150892_06_04_wml.jpg

Edited by Mr.Hate
  • Thanks 1