Jump to content
AnacoN

Arka hoparlörleri kablosuz olarak kullanmak

Tavsiye Edilen İletiler

AnacoN    1
AnacoN

Merhaba,

Amerikadan Pioneer VSX-832 Amfi satın aldım. Evin salonu büyük ve arka uydular için kablo kullanmak istemiyorum. Ön uydular ve Woofer kablo ile bağlanacak amfiye ama arka uyduları nasıl kablosuz olarak bağlayabilirim? Yardımcı olur musunuz?

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
H5N1    254
H5N1

Ciddi derecede donanım gerektirir.

Bence kablo ile bağlamanın bir yolunu bulun en masrafsız ve en pratik yolu bu.

Yine de yapmak isterseniz, arka kolonlara gidecek ses sinyalini bluetooth benzeri bir kablosuz iletişim teknolojisi ile yollayabilirsiniz.

Öncelikle arka kolonlara gidecek ses sinyalini bluetooh vericisi ile belli bir menzilde yayacaksınız bu arada AV Receiver ın arka kolonları besleyen güç amplifikatörleri atıl kalacak.

Fakat arka kolonlar için ayrıca bir de bloetooth alıcısına sahip güç amplifikatörü gerekecek ve bunun elektriğini yine kablo ile şebekeden alacaksınız.

Tamamen kablosuz olsun akü kullanayım derseniz ilave masraf akülerin şarj işlemi vs bir sürü derdi olur.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
AnacoN    1
AnacoN

Merhaba, cevabınız için teşekkür ederim. İşin teknik kısmını biliyorum ama bunu yapacak parçaları bulamadım net üzerinde. Bulduklarım da hali hazırdaki ev sinemacık sistemsilerinin kablosuz modüler parçalarından ibaret...

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş