Jump to content
Sign in to follow this  
berkaysaygin

O.J.: Made in America (2016)

Recommended Posts

berkaysaygin    17
berkaysaygin

Herkese merhabalar. Son bölümün çevirisi yüklenip, tamamlanmıştır. Son birkaç gündür müsait değildim parça parça yaptım biraz geç oldu kusura bakmayın. Tespit edilen hataları düzeltip paket haline getireceğim.

levanten    696
levanten

Ellerine sağlık.

vordach    79
vordach

Ellerine sağlık :fl:

DaMieN    39
DaMieN

Redblade ile GreenBlade senkronları aynı diye kalmış aklımda. İsterseniz benim yüklediğim 1.bölümü deneyebilirsiniz...

DaMieN    39
DaMieN

Şimdi ikinci bölümü izledim ve GreenBlade senkron altyazıyı atıyorum. Bu arada 2. bölümde çevrilmeyen yerler kalmış sanırım çevirmen arkadaşımınızın gözünden kaçmış. Emekler için tekrar teşekkürler... 

berkaysaygin    17
berkaysaygin

Evet maalesef bazı yerlerde gözümden kaçmış ben de kontrolleri yaptığım sıra da fark ettim. Zaten şu an 3.bölümün imla ve teknik hatalarını düzeltiyorum. Yarın da dördüncü bölümü düzeltip paket haline getireceğim.  Senkron için önce de dediğim gibi bir iki gün beklerseniz daha iyi olur.

Edited by berkaysaygin

john gage    0
john gage

düzeltmeler ve senkron için sabırsızlıkla bekliyoruz. emeği geçen herkesin ellerine sağlık.

levanten    696
levanten

Teşekkürler.

DaMieN    39
DaMieN

Yenilenen altyazıların GreenBlade sürümü için senkron paketi yüklenmiştir. Yetkili bir arkadaş fazla olan altyazıları silerse daha derli toplu olur. Çeviri için tekrar teşekkürler. İzlemeyenlere şiddetle tavsiye.

• Like 1

SarRufa    93
SarRufa
DaMieN, 17.09.2017 - 19:26 tarihinde yazdı:

Yenilenen altyazıların GreenBlade sürümü için senkron paketi yüklenmiştir. Yetkili bir arkadaş fazla olan altyazıları silerse daha derli toplu olur. Çeviri için tekrar teşekkürler. İzlemeyenlere şiddetle tavsiye.

Eline, emeğine sağlık @berkaysaygin  :respekt:
@DaMieN senkron için teşekkürler.  :fl:

İzlemeye koyulabiliriz :yahoo:

Edited by SarRufa

DaMieN    39
DaMieN

sub-buzz-911-1506844512-1.jpg?downsize=7

O.J. Simpson was released from prison early Sunday morning after serving nine of the 33 years he was sentenced to prison for after being convicted of armed robbery and assault in Las Vegas.

Simpson was granted parole July 20 after the disgraced football star expressed regret for his actions, which he said occurred after having a few drinks and misjudging the situation.

"I haven’t made any excuses in the nine years that I’ve been here, and I’m not trying to make an excuse now," Simpson said at the hearing.