Jump to content
Sign in to follow this  
olc@y27

Siteye giriş sorunu

Recommended Posts

Kill Master    1,913
Kill Master

Yakında kendine gelir. Hemen etki etmez, biraz zaman alacak.

mapel    34
mapel

Firefox kullananlar Advance bassınlar Get new Certificate yapıp siteye girişi sağlasınlar. İngilizce Firefox kullandığım için o dildeki görüntüyü yazdım hangi dilde kullanıyorsanız aynı işlemi yapın sorun gideriliyor bunu yapınca.

Vanya Dayı    138
Vanya Dayı
mapel, 16 dk önce tarihinde yazdı:

Firefox kullananlar Advance bassınlar Get new Certificate yapıp siteye girişi sağlasınlar. İngilizce Firefox kullandığım için o dildeki görüntüyü yazdım hangi dilde kullanıyorsanız aynı işlemi yapın sorun gideriliyor bunu yapınca.

"Firefox kullananlar Advance bassınlar Get new Certificate yapıp siteye girişi sağlasınlar." Bu ne demek hocam? Bi türkçeye tercüme etseniz:good:

lokilark    2
lokilark

Firefox için.

Gelişmiş/ www.planetdp.org geçersiz bir güvenlik sertifikası kullanıyor.   Hata kodu: SEC_ERROR_EXPIRED_CERTIFICATE  yazısının altında Ayrıcalık Tanıya tıklayın./ Bu ayrıcalığı kalıcı olarak kaydet Tikini tıklayın(işaretli değil ise) Güvenlik ayrıcalığını doğrulaya tıklayın. siteye giriş sağlayacaksınız.

Edited by lokilark

mapel    34
mapel
lokilark, 1 sa önce tarihinde yazdı:

Firefox için.

Gelişmiş/ www.planetdp.org geçersiz bir güvenlik sertifikası kullanıyor.   Hata kodu: SEC_ERROR_EXPIRED_CERTIFICATE  yazısının altında Ayrıcalık Tanıya tıklayın./ Bu ayrıcalığı kalıcı olarak kaydet Tikini tıklayın(işaretli değil ise) Güvenlik ayrıcalığını doğrulaya tıklayın. siteye giriş sağlayacaksınız.

Sizde resimlerde bir problem oldu mu?  Ayrıcalık tanıdıktan sonra siteye giriş yapıyorum ama bir türlü resimler yüklenmiyor.

kerberos    57
kerberos

chrome ile yasaklı sitelere girildiği zaman gelen uyarı az önce banada geldi,bu konuda site yönetimine gelen bir yaptırım vs. varmıdır merak ettim,site yayına geçtiği günden bu yana sorun olmamıştı,site yönetimine yazmadım böyle bir başlık olduğu için buraya yazıyorum,umarım dp ye erişim engellenmez.,benden önce yazanlar olmuş zaten :) 

durum vahim nereye tıklarsak engelliyor,vpn e geçmek,browser değiştirmekle umarım düzelir yada birkaç ince ayar ile.. :( 

yeni bir yasa çıktı netflix youtube vs.meselesi,buda direk altyazı meselesine etki ediyor demek ki,opensubtitles sitesinede erişim sorunlu hale geldi,neyse bekleyelim görelim.

Edited by kerberos
ekleme

Khiron    10
Khiron

ssl süresi bitmiş sanıyorum telaşlanacak bi şey yoktur bu durumda. let's encrypt ile otomatiğe bağlasar hallolur aslında. altyazıyı yüklenecektik yükleyemedik.

MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

mnfc    717
mnfc

Problem giderildi geçici rahatsızlık için özür dileriz.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...