Jump to content
Laravel Framework 5.7.6 güncellemesi tıklayın lütfen Devamını oku... ×
KaNaT

MKV sorunu

Tavsiye Edilen İletiler

KaNaT    0
KaNaT

Selam arkadaşlar! Pek yeri değil farkındayım ama daha uygun bir başlık bulamadım. Sorunum şu ki; bazı mkv dosyaları nwiev player,purecodec ve coreavc yüklü win7 sistemimde oynamıyor. Dosyayı açtığımda hata vermeden pause ekranındaymış gibi kalıyor ekran. İleri sardırdığımda screenshot şeklinde donmuş görüntüler görüyorum. Aynı dosya mpchc de 2x hızındaymış gibi oynuyor. Vlc de ise normal oynuyor. Sistemimde bunları oynatmayı ne engelliyor olabilir. En son spiderman sigma release de yaşadım bu sorunu mesela. Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
nht.ctn    420
nht.ctn
KaNaT, 1 sa önce tarihinde yazdı:

Selam arkadaşlar! Pek yeri değil farkındayım ama daha uygun bir başlık bulamadım.

Konuyu "Yazılım" forumuna taşıdım. Umarım cevap bulursunuz.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
SarRufa    63
SarRufa
KaNaT, 1 sa önce tarihinde yazdı:

Selam arkadaşlar! Pek yeri değil farkındayım ama daha uygun bir başlık bulamadım. Sorunum şu ki; bazı mkv dosyaları nwiev player,purecodec ve coreavc yüklü win7 sistemimde oynamıyor. Dosyayı açtığımda hata vermeden pause ekranındaymış gibi kalıyor ekran. İleri sardırdığımda screenshot şeklinde donmuş görüntüler görüyorum. Aynı dosya mpchc de 2x hızındaymış gibi oynuyor. Vlc de ise normal oynuyor. Sistemimde bunları oynatmayı ne engelliyor olabilir. En son spiderman sigma release de yaşadım bu sorunu mesela. Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.

Kimi filmleri nasıl riplemişlerse bende de buna benzer sorunlar oluyor.
Lakin sistemde Pot Player, MPC, VLC yüklü. Şimdiye kadar bu üçlünün oynatamadıkları bir film ile karşılaşmadım.

Bu arada,
VLC >> Araçlar >> Ayarlar >> Görüntü >> Çıkış
MPC >> Görünüm >> Ayarlar >> Çıkış
PotPlayer >> Menü >> Video >> Video İşleyicisi
bölümündeki farklı video işleyicilerini denediniz mi?

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
KaNaT    0
KaNaT

Coreavc ve e-ac3 görünüyor media info ile baktığımda. bsplayer ve mphc de ses de alamıyorum. Sadece vlc oynatıyor adam gibi.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş

Yorum yazmak için hesap oluşturun veya oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.