Jump to content

devam ediyor "Mayor of Kingstown" (2021) Sezon 1 Çevirileri

pitiko
 Share

Recommended Posts

[1] [16]

Mayor of Kingstown (2021-?)

Aka: Mayor of Kingstown
Serial
Category
--?--
Runtime
13/11/2021
Release date
United States
Country
English
Language
587 times
Visited
  • Crime
  • Drama
  • Thriller
PlanetDp Score
  0/0
IMDb Score
  8.3/8.2K
Mayor of Kingstown dizisinin hikâyesi, Kingstown’ın güçlü banker ailesi McLusky’lerin etrafında şekilleniyor. Dizi, ırk ayrımcılığı, yozlaşma ve eşitsizlik gibi düşüncelerin yaygın olduğu ve buna istinaden suç oranının da yüksek olduğu bir kasabada geçiyor ve bu kasabaya düzen ve adalet getirmek konusunda kararlı girişimlerde bulunan bu ailenin çabasını izleyici ile buluşturuyor.

Taylor Sheridon (en tazeleri 1883, Yellowstone yaratıcı, oyuncu) ve Hugh Dillon (en taze Yellowstone oyuncu) ikilisinden bambaşka tatta bir dizi. 10 yıldır geliştiriyorlarmış. Genelde hapishane dizilerinden uzak dururum ama bu farklı. Hapishane işin bir cephesi. Tüm cepheler arasında kırılgan ve hassas barış tesisi diyelim. Tüm sezonu izledim ve çok beğendim.

Yavaştan başlıyorum  1 saat üstünde, 900 satır kadar. Diline de alışmam 1-2 bölüm sürer. Sabrınızı rica ederim.

• Like 6

• hasangdr changed the title to "Mayor of Kingstown" (2021) Sezon 1 Çevirileri

Tüm sezon için bol bol kolay gelsin ve şimdiden ellerine sağlık @pitiko  en beğendiğim aktörlerden biridir Jeremy Renner üstüne bir de sen çevirince bize izlemekten başka bir seçenek kalmıyor. Teşekkür ederim.

• Like 1

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in

Sign In Now
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...