Jump to content
Laravel Framework 5.7.6 güncellemesi tıklayın lütfen Devamını oku... ×
kizancik

Adını Hatırlayamadığım Bir Dizi

Tavsiye Edilen İletiler

kizancik    209
kizancik

Adını hatırlayamadiğimiz diziler hakkında bilgi paylaşımlarını bu başlık altında paylaşabiliriz.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Serciey    6
Serciey

Bir grup insan terkedilmiş bir kasabada mahsur kalıyordu. Bir nedenle gitmelerine izin verilmiyordu, gitmek isteyenlerin başlarına birşeyler geliyordu. 

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
feraset    7
feraset

Diziyi izleyeli epey oldu, 2. ya da 3. sezondan sonra sona erdirilmişti

Dizinin kahramanı adamın sanırım evi yanmıştı, karısıyla da sorunlu ama evi tamir ettiremediği için evde kalamıyor, park gibi bir yerde çadırda kalmak zorunda Bir yandan da geçim derdinde Sonra bir iş kuruyor yanında bir yardımcı alıyor, çirkin, sakar bir tip, bir kez bununla birlikte de oluyor ama devamı gelmiyor sonra çok hoş güzel bir kadın müşterisi sanırım onunla bir ilişkisi var ama diğer yandan da ailesi ile de ilgilenmek istiyor

Adamın yaptığı işi hatırlayamadım Dedektiflik bürosu idi sanırım O hoş kadın da bir takip işi için gelmişti sanırım Adam çok çapkın ve yakışıklı bu arada Evi bir türlü halledemiyordu

Hatırlayabildiğim bu kadar Diziyi izlemiş olanlar hemen hatırlayacaktır

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
birkante    152
birkante

90'lı yıllarda gece televizyonda yayınlanan bir dizi vardı. 2 genç erkek siyah takım elbiseli suikatçi birbirini sürekli öldürmeye çalışırdı. bunları izleyen güzel bir kız vardı. erkeklerden biri japon görünümlüydü sanırım diğeri amerikandı. biraz araştırdım adamı shane west zannettim ama o değil sanırım. erkeklerden biri esmer diğeri sarışın. sürekli didişip kavga ederlerdi. adını hatırlayan var mıdır?

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş

Yorum yazmak için hesap oluşturun veya oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.