Jump to content
Laravel Framework 5.7.6 güncellemesi tıklayın lütfen Devamını oku... ×
SABRE

Australian Open | 15 Ocak - 28 Ocak

Tavsiye Edilen İletiler

SABRE    1.007
SABRE

sfx186485.jpg

1 hafta kaldı. Murray ve Serena Williams yok. Nadal ve Djokovic ne kadar güçlü gelecek bakalım göreceğiz. Maçlar yine Eurosport'ta olacak. 

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
maverick5    40
maverick5

Vay be yine bir tenis sezonu başlıyor ha. Zaman çok hızlı geçiyor. Sanki dün yıl sonu turnuvası yapıldı gibime geliyor.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
SABRE    1.007
SABRE

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
SABRE    1.007
SABRE

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
SABRE    1.007
SABRE

Murray, Djokovic, Nadal hepsi sakatlıktan dolayı elendi gitti, 37 yaşındaki Federer yola devam ediyor. Adam tam bir atlet. Nazar değmesin. 

Yarın 11.30 suları Tomas Berdych ile yarı final için oynayacak. Bu maçı kazanırsa tecrübesi ile, bu kadar ciddi rakiplerde elenmişken 20. Grand Slam gelebilir. 

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
ben geldim    58
ben geldim
gönderildi (düzenlendi)

Federer yarı finalde...:fl:

tarihinde ben geldim tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
RyK    426
RyK

Ben CHEN den ümitliyim. Çocuk çok iyi oynuyor. Yarı finale kaldı. Halep ne yaptı? İşe gitmek zorundaydım tam maç başladığında evden çıktım. Diğer favorim elendi Ukraynalı. Halep ile yola devam ediyorum kadınlar tarafında, erkeklerde Chen favorim. :butwhy:

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
SABRE    1.007
SABRE

Koreli eleman her topa koşuyor, yaşı da genç Federer'i zorlayacaktı illaki ancak buraya kadar gelmişken tecrübesi ile Federer finali çıkartır diyorum. Bakalım Cuma günü göreceğiz.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
RyK    426
RyK

Federer'i severim nazik, mütevazi, sıcak bir sporcu ve iyi bir sporcu. Mesela Nadal'ı pek sevmiyorum biraz kendini beğenmiş bir tarzı var. Ama birde Federer'in yaş problemi var. Adam 36 yaşında daha kaç sene daha efsane olarak kalacak, artık gençlerden favorilerin çıkması lazım. Chunk'u(çekik gözlülerin hepsi bana chen chan:butwhy:) desteklememin sebeplerinden en önemlisi bu. Chunk 21 yaşında çok azimli bir sporcu. Güçlü, hızlı ve kör.:oleyoel:Çok zarif dokunuşları, imkansızı kurtarışları, sert smaçları yanı sıra, dağa taşa top atmışlığıda az değil.:foleyo: Teçrübe eksikliği aşikar ama gençlik bu oyunda teçrübeyi yenebilir en azından bence şansı yüksek. Federer kendine iyi bakan dinç bir oyuncu ama arada 15 yaş var ve erkeklerde bazı maçlar 3 saati geçiyor. Uzun sert oyunlar Federer'e sorun çıkaracaktır.

Gençlik Teçrübeye karşı. Bence çok zevkli bir maç olacaktır.:oleyobira:

Bu arada eve gelince Halep'in maçının tekrarı vardı. Benimki kazanmış. :oleyoel:İyiki hiç bir işe yaramıyorsunuz, cevaplasaydınız maçın zevki kaçacaktı.:tesbihleyo:

• Beğeni 1

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
RyK    426
RyK

Halep manyak bir oyunla finale kaldı. Kimin favorisi.:butwhy:Finalde İsmini yazamadığım bir kadın var Wickoloviz mi ne.:foleyo:

Birazdan Cılıc VS Admund maçı başlayacak bakalım finale kim kalacak.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
RyK    426
RyK

Cılıc finale kaldı. Federer-Chunk maçı yarın Türkiye saatiyle 11:30'da başlayacak. Şimdi gece nöbetindeyim işten çıkınca yetişebiliyorum. 

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
SABRE    1.007
SABRE

Wimbledon'ın rövanşı olur gibime geliyor. Umarım öyle olur. 

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
RyK    426
RyK

Kadınlar çiftlerde Cristina ve Timae kazandı. Son sete yetiştim ama öyle göz dolduran bir maç değildi. 2. lere yanlış çekleri ve tabakları vermeleri hem komik hemde en heyecanlı andı herhalde iyi güldüm.:butwhy: Spikerin yorumu iyiydi elleri 2. kupası vermeye varmadı gönüllerin birincisi sizsiniz dedi.:oleyoel:

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
horatio    54
horatio

Ekselansları sahada, maç başlamak üzere, ısınmaya başladılar. 15 yaş genç rakibine üstünlük sağlayıp final oynamak sana yakışır #federer.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
ben geldim    58
ben geldim

Federer 20. grand slam şampiyonluğu için finalde...:97:

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
SABRE    1.007
SABRE
SABRE, 24.01.2018 - 18:34 tarihinde yazdı:

Koreli eleman her topa koşuyor, yaşı da genç Federer'i zorlayacaktı illaki ancak buraya kadar gelmişken tecrübesi ile Federer finali çıkartır diyorum. 

Biliyoruz abi bu işi. :D 

Wimbledon'ın rövanşı olacak. Final sonuçta ama ben yine de Federer'i önde görüyorum. Cilic Nadal maçında da çok dirençli gözüktü. Kesinlikle kolay olmayacak. Umarım Roger 20'yi kaldırır havaya.

• Beğeni 1

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
RyK    426
RyK
gönderildi (düzenlendi)

Maç son derece cansızdı. Chunk sakatlanması iyi oldu yoksa bu göz kanatan maça daha uzun katlanacaktım. Yarı final demeye bin şahid bir maçtı. Federer rakibimi kortta tartacağım nasıl biri bilmiyorum dedi temkinli oynadı. Chunk daha maç başlamadan heyecandan tir tir titriyordu ne yaptığını bildiğini bile sanmıyorum. Tecrübe farkı kendini gösterdi Federer cabuk adapte oldu maça yinede tırt bir maçtı.

1160 galibiyet - 250 Malubiyet -  111m dolar değer.

54 Galibiyet -   45 Malubiyet -       1m dolar değer.

Tecrübe farkı bu kadar büyüktü. :butwhy:15 yaş farkın avantajını hiç kullanamadı. Sakatlığın etkisi yok diyemesekte asıl olay tecrübesizlikten kaynaklı adabtasyon sorunuydu. Bu maçın tek iyi tarafı bütün yorumcuların Chunk için iyi konuşmasıydı. Geleceğinin parlak olduğunu en kötü ihtimalle kendini bozmazsa Asya'nın en iyisi olabileceğini söylediler ki bu tenis adına iyi bir haber.

Toplarsak; yarı final demeye dilimin varmadığı vasatın bir tık altı bir maçtı. Sakatlıkların bu kadar çok olması ilginç. Çok iyi maçlar baltalandı sakatlıklarla. Maçlar yarım kalmasada sağlık molası olan baya oyuncu gördüm. Çeyrek ve yarı finaller ezik geçti. Kadınlarda erken final gibi bir yarı final maçı vardı. Aynı güzellikte, heyecanda  bir final yakışır diyorum. DÜnya 1 ve 2 numarası karşı karşıya kim alırsa Dünya 1 numarası olacak. Erkeklerde vasat giden bu maç düzenini Cılıc - Federer ikilisi kırar diye düşünüyorum. Finallere çok sağlam oyuncular kaldı. Rekabetci son ana kadar savaşan sporcular her biri. Hem kadınlarda hem erkeklerde kaçırılmaması gereken finaller bizi bekliyor diyebilirim.

@SABRE Yav bırak attın tuttu.:foleyo:

tarihinde RyK tarafından düzenlendi
  • Beğeni 1

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
RyK    426
RyK

Halep - Kerber maçının tekrarını izliyorum şimdi. 3. defa izleme rağmen halen inanılmaz heycanlandıran bir maç. Açık ara turnuvanın en iyi maçıydı diyebilirim. Spiker bu iki oyuncudan birine çok yazık olacak dedi ki haklı. İkiside inanılmaz oynadı. Kadınlar final maçı ne zaman bir türlü söylemediler. TV açık bekliyorum.

• Beğeni 1

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
SABRE    1.007
SABRE

Wozniacki eski 1 numara olduğu dönemdeki gibi güçlü duruyor servisler gelişmiş sıkıştığı yerde slice yapıyor kısaca oyununu geliştirmiş Halep'in işi zor. Halep'te hafif sakatlık da var sanırım.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
RyK    426
RyK

İnanılmaz bir maçtı. Wozniachi aldı maçı. Halep sakatlığına rağmen inanılmaz bir maç çıkardı. Kim alırsa alsın hak etmedi diyemeyeceğimiz bir maçtı. İkiside muhteşemdi. Final dediğin böyle olur.

Erkeklerde de böyle bir maç bekliyorum. Final adına yakışır, hakkını veren bir maç dilerim. Canlı izleyemeyeceğim yarın çalışıyorum ama akşama tekrarına bakarım. Tabi foruma girmeyeceğim. Kesin söylersiniz.:butwhy:

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş

Yorum yazmak için hesap oluşturun veya oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.