Jump to content
Maestro08

Türkçe Ses Dosyaları

Recommended Posts

ygtats    0
ygtats

@TANNER'e çok teşekkür ederim üye olmama izin verdiği için. Bu tür para kazanma amacı gütmeyen, paylaşım amaçlı, dostluk çerçevesinde ilerleyen siteler çok hoşuma gidiyor.

Umarım site çok uzun yıllar hayatına devam eder.

maksut63    16
maksut63

Üyelik için @TANNER'e teşekkürler...

lordofrock84    0
lordofrock84
TANNER, şöyle yazmıştı: (29.01.2019 - 11:08)

http://shareses.com/

yeni ve mega cloud üzerinden free share yayın yapmakta

şuanlık üyelikler açık ileride davetiye sistemine geçecek

dostum banada bir üyelik açar mısın?

TANNER    23
TANNER

üyelik için yazan tüm kullanıcıların üyelik başvuruları kabul edildi, shareses.com sitesini tercih ettiğiniz için müteşekkiriz.

lordofrock84    0
lordofrock84
TANNER, şöyle yazmıştı: (5 dk önce)

üyelik için yazan tüm kullanıcıların üyelik başvuruları kabul edildi, shareses.com sitesini tercih ettiğiniz için müteşekkiriz.

teşekkürler...

Bortecin    0
Bortecin

Shareses'e üyelik için talepte bulunanları geri çevirmeyen TANNER'a teşekkür ediyorum.
Ben de kendisine PM yolu ile istekte bulunacağım.
Türkçe ses takipçileri az çok bilirler. Alanda en geniş kaynak Shareses'te :)

yuzenbalik    4
yuzenbalik
TANNER, şöyle yazmıştı: (01.06.2019 - 22:34)

EvelALLAH her türlü ses konusunda yardımcı oluruz, ister remastered olsun, ister restorasyon işlemi, ister 6-8 kanal işlemi isterse de senkron işlemleri, beni seneler öncesinden bu ortamda tanıyan çok kişi var, üyelikler de sorun değil, isteyen herkese sitem açıktır, ama bazı nedenlerden ve önlemlerden dolayı ilk 100. üyede üyelikleri kapattım,  tekçe bu site aracılığıyla siteye 180 üye davetiye almış benden, her daim üye alıyorum siteye ama her önüme geleni değil sonra sitemde birilerine hakaret ettirip sonra da kapatıp kaçacak değiliz, ben bu işi öylesine 2-3 aylık heves için yapmıyorum, 15 seneye dayanan net tecrübem ve 10 senelik adminlik görevim var, sonunda bu siteyi açarak birilerine fayda sağlamış oldum, asıl ben teşekkür ederim sharesesi tercih ettiğiniz için

Merhabalar,

Hala PM üyelik işlemini sürdürüyorsanız mesajlarınıza bakabilir misiniz? Teşekkürler...

TANNER    23
TANNER

Başvuru yapan herkese geri dönüş yapılmıştır, sharesesi tercih ettiğiniz için müteşekkiriz :)

• Like 1

nrgs85    0
nrgs85
TANNER, şöyle yazmıştı: (13.06.2019 - 13:42)

Başvuru yapan herkese geri dönüş yapılmıştır, sharesesi tercih ettiğiniz için müteşekkiriz :)

beni de sitenize kabul ederseniz çok mutlu olurum PM atıyorum,teşekkürler.

yuzenbalik    4
yuzenbalik

Çok teşekkür ediyorum...

TANNER    23
TANNER

8 Haziran 2019 tarihi itibariyle shareSes.com sitesi google güvencesi altına alınarak, HTTPS protokolünü desteklemektedir, artık sitede mevcut olan tüm özel bilgileriniz koruma altındadır, siz istemediğiniz sürece 3. taraf şahıslara asla özel bilgileriniz dağıtılamaz, HTTP protokolü kullanan sitelerin güvenliği malum meseledir ki google tarafından onaylanmıyor, bu bakımdan artık site SSL sertifikasıyla temin olunmuştur, tam yasal, lisanslı ve güvenli shareSes sitesi bu ortamda 24-06-2019 tarihi itibariyle lider ses dublaj paylaşım sitesidir.

Artık site http://shareses.com/ değil

https://shareses.com/ olarak geçmektedir.

Siteye giriş yapan üyeler otomatik güvence altına alınmaktadır.

Siteye artık üyelikler referans üzerinden alınmakta, her hangi bir sitede üyeliğiniz varsa bana PM attığınız zaman ya referans linkinizi yada resmini de beraberinde atınız, bu işlemi sahte üyeliklerinin önüne geçmek için yapıyoruz.

Edited by alpalp84
  • Like 2

mendiz    0
mendiz
TANNER, şöyle yazmıştı: (12.02.2019 - 00:34)

üye alımları şuanlık kapalıdır, üye olmak isteyen arkadaşlar bana PM atsınlar üyelik açıp bilgilerini gönderebilirim.

hocam merhaba,

pm'den mesaj attım. yardımcı olabilirseniz sevinirim.

iyi günler.