Jump to content
Sign in to follow this  
Thom Merrilin

Titanfall 2

Recommended Posts

Thom Merrilin    9
Thom Merrilin

maxresdefault.jpg

Türünü yeniden tanımlayan Titanfall’un destansı takip oyunu Titanfall™ 2’de silahın ne kadar büyükse o kadar konuşursun. Respawn Entertainment bu türün çıtasını bir kez daha yükseltiyor yeni tek oyunculu harekat ve yenilikçi çok oyunculu deneyim ile Titanfall 2, nişancı türünün en hızlı ve en doğal oyunu unvanını pekiştiriyor. Yeni titanlar ve pilotlar ile daha ölümcül silahlar zafer için bir araya geliyor. Zengin özelleştirme seçenekleri ve ilerleme sistemi, titanınla bütünleşerek durdurulamaz bir ölüm makinesine dönüşmeni sağlıyor. Birleş ve yok et. Tek Vücut Ol.

Titanfall 2 bence hem hikaye hem de çoklu oyuncu moduyla muhteşem bir oyun olmuş. Hikaye modu bitmesin diye yavaş yavaş oynadım oyunu desem yeridir. Ama gerçekten çok kısa sürdü hikaye modu. Ama nedense oyun genel anlamda beklediği ilgiyi görmemiş gibi....

Edited by Thom Merrilin

BadBoy    0
BadBoy

Oyunun çıkış tarihi çok kötü ayarlanmış olduğu için BF1'in yanında gerekli ilgiyi görmedi. Fakat oyun bana göre çok başarılı ve muhtemelen son çıkan online fps oyunlarındaki en iyi vuruş hissine sahip olan oyun. İlk oyununu da oynamıştım bu oyununu da arkadaşlarla ara ara zevk alarak oynuyoruz. Yakında büyük bir güncelleme gelecek ve hepsi bedava olarak kullanıcılara sunulacak.