Jump to content
Sign in to follow this  
wada

Sevileni Sevmemek (Diziler)

Recommended Posts

wada    3
wada

Hani bazen olur ya bu diziyi sevmeyen ahmaktır, zekası yetmedi vb. gibi ithamlarla karşılaşırız. Böyle şeyler başınıza geldi mi bilmem ama benim şöyle bir listem var:

1. House MD

2. Prison Break

3. Game of thrones 

4. Big Bang Theory 

siz de beni kınayacak mısınız :)

Edited by Kill Master
  • Like 1

mnth    238
mnth

Lost :smurf:

ilk sezonunu zorla bitirmiştim :oleyo:

d3d3    385
d3d3

Arrow

Sense8

Legends of Tomorrow

Jessica Jones

Luke Cage

Under the Dome

aklıma gelenler şimdilik bunlar :oleyo:

• Like 1

nybatteri    0
nybatteri

fringe

seinfeld. özellikle komedi hastası bir insan olmama rağmen izlediğim ilk iki sezonundan hiç keyif alamadım komedi dizisinden çok günümüzde çekilen sıradan bir sitcom gibiydi benim için. belki zevkler renklerden belki de yaşımdan dolayı ilerde bir şans daha vermeyi düşünüyorum.

timoti    214
timoti
nybatteri, 02.04.2018 - 17:48 tarihinde yazdı:

fringe

seinfeld. özellikle komedi hastası bir insan olmama rağmen izlediğim ilk iki sezonundan hiç keyif alamadım komedi dizisinden çok günümüzde çekilen sıradan bir sitcom gibiydi benim için. belki zevkler renklerden belki de yaşımdan dolayı ilerde bir şans daha vermeyi düşünüyorum.

Bazı diziler zamanında izlenince güzel. Özellikleri komedi dizileri (veya filmleri) çabuk eskiyebiliyor. Günümüzün mizahı çok farklı yerlerde o zamana göre. Ama kabul edeyim, Seinfeld'in ilk sezonları vasat biraz, hatırladığım kadarıyla 3. sezondan itibaren güzelleştiğini söyleyebilirim. Popüler kültüre damgasını vuran, tespitleriyle karakterleriyle kendi buluşlarıyla ("soup nazi") vs akım yaratmış bir klasik sonuçta, mutlaka izlenmesi gerekir.

ahmet9062    8
ahmet9062

Kesinlikle La Casa de Papel.

Bu kadar fazla övüldüğü için izledim ama kesinlikle bir gram ön yargı yoktu içimde başlarken. Seveceğimden çok emindim ama karşılaştığım şey acayip şaşırttı beni. İkinci bölüme de şans verdim ama olmadı. Gereksiz şişirildiğini anladım o an :D

Prison Break ve Lost da takip ediyor.