Jump to content
Kill Master

Huawei

Recommended Posts

Kill Master    1,907
Kill Master

Genel Huawei başlığı. Seveni de gelsin, söveni de. :D

Huawei Mate 10 Lite almak için aşırı gaza gelmiş durumdayım. Kullanan var mı aramızda?

hasangdr    2,580
hasangdr

HTC ülkeden çekildikten sonra çok cazip gelmeye başladı bana. Bir daha telefon alırsam P20 serisinin son modelini alabilirim. Ama şu anki P20 ler için sağlam değil diyorlar. Bükülme testinde fena cortlamış.

Kill Master    1,907
Kill Master

Mate 10 Lite için hep olumlu yorum gördüm. O yüzden de gazım arttı zaten. Çevremde kullanan da var. Memnunlar. İmkân olsa Pro'sunu alıcam ama o da 4k. .o/

hasangdr    2,580
hasangdr

Orta segment için iyi bence. 2K fiyatı da ideal.

Kill Master    1,907
Kill Master

Ben yine ucuza kapatıcam. 1850 ya da 1900'e ayarladım.

DeanJames    1,398
DeanJames

Sanki 1700 civarı gibi gördüm fiyatı. Acaba yanlış telefona mı baktım?

Kill Master    1,907
Kill Master

Hepsiburada 1730 liraya veriyor ama İstanbul garantili. Yani telefona bir şey olduğunda 1 ay unut telefonu. Benim alacağım yer KVK garantili. 3-5 güne geri alınabiliyor. O yüzden aradaki 100-150 lira farkın önemi yok.

Kill Master    1,907
Kill Master

Dün akşam aldım. En son 1750'ye kapattık. :d Elde tutması falan çok rahat. Benim için en kullanışlı özelliklerinden biri de ekranın ikiye bölünmesi. Tek sıkıntım klavye. SwiftKey var ve hiç hoşlaşmıyorum.

Hüseyin Yılmaz    503
Hüseyin Yılmaz
Kill Master, 32 dk önce tarihinde yazdı:

Dün akşam aldım. En son 1750'ye kapattık. :d Elde tutması falan çok rahat. Benim için en kullanışlı özelliklerinden biri de ekranın ikiye bölünmesi. Tek sıkıntım klavye. SwiftKey var ve hiç hoşlaşmıyorum.

Öncelikle hayırlı olsun. Bir sorum olacaktı. Telefonun ısınma durumu nasıl? Rahatsız edecek kadar ısınıyor mu?

mnth    271
mnth

Mate 10 Pro yu takip ediyorum bende ama p20 çıkınca hatta p20 pro yu görünce gözlerim ışıldadı...

Huawei iyi işler yapıyor şu sıralar. Özellikle kendi işlemcisi olan kirin ile çok yol kat etti...

Şu an emektar MI 5 Pro ile yoluma devam ediyorum. P20 Pro fiyatı şu an çok yüksek... Ayrıca şu çentiksiz telefonlara takmış durumdayım :)

Mi Mix 2 'de ilgimi çeken bir telefon fakat komple ekran olayı beni düşündürüyor. Muhtemelen oğlum 1 haftada parça pinçik eder o ekrani :olee10:

Benimde önümüzde ki günlerde kaşıntım tutabilir. Huawei mate 10 pro dual mavi patlatabilirim belki :smurf:

Kill Master    1,907
Kill Master

@Hüseyin Yılmaz oyun oynamadım ama telefonu hazırlarken epey zorladım. Elimde sıcaklık hissetmedim diyebilirim.

• Thanks 1

DeanJames    1,398
DeanJames
Kill Master, 1 saat önce tarihinde yazdı:

Değiştiriver. Bir sürü alternatif klavye var Android'de ,hangisine alıştıysan onu yükle. Ben de bir ay zorlamıştım ama alışamadım bir türlü swiftkey'e.

Kill Master    1,907
Kill Master
DeanJames, 10 dk önce tarihinde yazdı:

Değiştiriver. Bir sürü alternatif klavye var Android'de ,hangisine alıştıysan onu yükle. Ben de bir ay zorlamıştım ama alışamadım bir türlü swiftkey'e.

Sony'nin kendi klavyesini kullanıyordum. Onu da yükletmiyor haliyle. Google klavyesi gibi olsun ama Türkçe karakter olsun. :D

Ekleme. Google'da da varmış. Şıpıdı, geçtim hemen. :oleyo:

Edited by Kill Master
  • Like 1

Hüseyin Yılmaz    503
Hüseyin Yılmaz

Mate 10 Lite almaya karar vermiştim ama tam sipariş verecekken 5GHz wifi desteklemediğini gördüm ve son saniye kararıyla Xiaomi Mi Mix 2 aldım. Umarım pişman olmam.

Kill Master    1,907
Kill Master

Xiaomi de iyi marka. Pişman olanı duymadım hiç. Ama onun yeri burası değil. Burada Huawei'yi övüyoruz. :D

Hüseyin Yılmaz    503
Hüseyin Yılmaz
Kill Master, 17 dk önce tarihinde yazdı:

Xiaomi de iyi marka. Pişman olanı duymadım hiç. Ama onun yeri burası değil. Burada Huawei'yi övüyoruz.

Yanlış anlamayın, övmek için söylemedim. İleride o modeli düşünecek arkadaşların işine yarayabilir diye düşündüm. Çünkü artık bir telefonda 5GHz desteği bulunmaması büyük bir eksiklik bence ve çok fazla bahsedilmiyor bundan gördüğüm kadarıyla.

Kill Master    1,907
Kill Master
Hüseyin Yılmaz, 13 dk önce tarihinde yazdı:

Yanlış anlamayın, övmek için söylemedim. İleride o modeli düşünecek arkadaşların işine yarayabilir diye düşündüm. Çünkü artık bir telefonda 5GHz desteği bulunmaması büyük bir eksiklik bence ve çok fazla bahsedilmiyor bundan gördüğüm kadarıyla.

Şaka yapıyorum yahu. :D Forumda "Mi'ci" arkadaşlar var. Ben de onlara özenip açtım zaten bu başlığı. :D 5ghz desteğine bakmadım gerçekten. Çoğu kişi düşünmez zaten bunu (ya da bilmez).

mnth    271
mnth

honor 10 çıktı şimdide...

iyice kafam karıştı :kafa:

Kill Master    1,907
Kill Master

Kafam karışmasın diye hemen aldım ben de. Yoksa telefonsuz kalacaktım. :D

Kill Master    1,907
Kill Master

P20 Pro satış çıkmış. 5 bin TL...