Jump to content
Laravel Framework 5.7.6 güncellemesi tıklayın lütfen Devamını oku... ×
samet_419

2018 Dünya Kupası

Tavsiye Edilen İletiler

samet_419    403
samet_419

FIFA-World-Cup-2018.jpg

14 Haziran - 15 Temmuz

2650955.jpg

Gruplar Sonrası Çapraz Eşleşme Tablosu
Buradan şampiyonluk tahmininde bulunabilirsiniz.

p1.thumb.jpg.ff0c0be23fd401623a7db1c5c520e0bf.jpg

tarihinde samet_419 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
ayguno    572
ayguno

Almanya olur diyorum.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
samet_419    403
samet_419

İlk kura çekimi olduğunda göz kararı bir tahminde bulunmuştum, Belçika. Kağıt üzerinde çok güçlü kadroları var. Ancak Euro 16'da bana göre sürpriz şekilde Galler'e elenen Belçika bu sefer sürprize yer vermezse akıp gidebilir. Lukaku Euro 16'ya göre fersah fersah önde. De Bruyne müthiş bir sezon geçirdi. Bir Naingolan eksik onu da neden almadılar anlamış değilim. Kısaca artık o tecrübesizliklerini aşabilirlerse Belçika'nın ipi göğüsleme şansı var. Zaten şu oyuncu grubuyla başaramazlarsa bir daha böylesi kolay kolay toplanmaz. Elemelerde 10 maçın 9'unu kazanarak namağlup geldiler. 43 gol atmışlar, 6 gol yemişler. FIFA sırasında da 3'üncü sırada. Tüm bunlara rağmen televizyonda tahminleri dinlerken hiç isimlerinin geçtiğini duymadım. Herhalde denk gelmedim yoksa favori gösterilmez mi şu takım ya. :respekt:

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
jacksparrow602    44
jacksparrow602

Belçika diyorum :fool: ama içimden bir histe Almanya kupayı alır diyor ¬¬

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
ayguno    572
ayguno

Uruguay'ı saymazsak şimdiye kadar favori takımlar dışında kazanan olmadı bildiğim kadarıyla, o yüzden kimse Belçika'ya şans vermemiştir. Yoksa, dediklerinde haklısın. Ama saydığın futbolcular yeterli mi, göreceğiz. En az bir çeyrek final oynarlar bence de. Çeyrek finalde, Almanya ve Brezilya ile eşleşmezlerse yarı finali de görebilirler. Ama ondan sonrası çok zor gibi geliyor bana.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
ismail0100    260
ismail0100

Arjantin olsun istiyorum. Eğer Arjantin olamazsa Almanya yada İspanya olmasın yeter :)

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
ayguno    572
ayguno

Excelimi de indirdim. Yarın tahminlere başlayayım. Bakalım, ne kadar tutturabileceğim?

Her maç öncesi tahminlerimizi de yazarız buraya, güzel olur.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Redgrave    151
Redgrave
gönderildi (düzenlendi)

Yarı final: Fransa - Brezilya, İspanya - Almanya.

Final: Fransa - Almanya

Şampiyon: Almanya

tarihinde BuDu tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
DeanJames    853
DeanJames

Almanya ve Brezilya kupanın favorileri. Kim ne derse desin zaten bu takımlar sürekli favoriler. Brezilya'nin kadro da zaten maşallah.

Bunların dışında Fransa'nın kadrosu çok iyi, yine Belçika'nın kadrosu da öyle . Ben İngiltere'nin kadrosunu da çok beğeniyorum ama turnuva şansları yok genel olarak,şansızlığı kırarlarsa belki.Arjantin'in hucum hattı iyi ama kalanı için aynı şeyi söylemek mümkün değil, eğer Messi tek başına şampiyon yapabiliyorsa buyursun yapsın. Her şey 'den öte umarım zevkli bir turnuva olur ve keyif veren ,güzel futbol oynayan takım kazanır.

BuDu, 35 dk önce tarihinde yazdı:

Yarı final: Fransa - Brezilya, İspanya - Almanya.

Final: Fransa - Almanya

Şampiyon: Almanya

Bu olur ama şampiyon Brezilya'da olabilir. :)  Hatta Fransa ,Brezilya,Almanya üçünün de şansı eşit bence.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Redgrave    151
Redgrave

İspanya da sürpriz yapabilir. Son 3-4 yıllık dönemi düşündüğümüzde en dengeli takımın Belçika olduğunu düşünüyorum. Savunma bölgesi en zayıf yanları diyorlar, fakat stoperlerin tamamı Premier Lig oyuncularından oluşuyor. Sadece Nainggolan'ı kadroya almayan Martinez kafamda soru işaretleri bırakıyor o kadar.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
rabiadelpueblo    531
rabiadelpueblo

Buradaki siteden kolayca tahmin yapılıp aşağıdaki gibi bir görsel elde edilebilir. Benim tahminim aşağıdaki gibi...

dk2018-8c9a44055356b66c9d4c0d57b9cc8a7220174.jpg

• Beğeni 1

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
samet_419    403
samet_419

Bayrama denk gelmesi pek iyi olmadı. 15'te başlayan maçlar var. Mobilden takip edeceğim artık. Büyük iddiası olmayan takımların önemli oyuncuları ekstra oynuyorlar dünya kupalarında. Onları izlemek her şeyden daha keyifli oluyor. Mısır'dan Salah, Kore'den Son, Danimarka'dan Eriksen, Japonya'dan Kagawa, Senagal'dan Mane. Aklıma gelmeyenler kusura bakmasın. :) 
Bu arada ileride dünya kupası 32 takımdan 48 takıma çıksın önerisi rafa kalkmış.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
ayguno    572
ayguno

Bugünkü maç için tahminim; Rusya: 3 - 0 :Suudi Arabistan.

Sizlerden de tahminlerinizi maç öncesine kadar bekliyorum, buyurun bakalım.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
TamerÇ.    95
TamerÇ.

2-0 Rusya alır.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
hsrht    1
hsrht

Daha önceki organizasyonlarda gayet itibar gösteriyordu üyeler. 2018 Dünya Kupasına pek ilgi yok ya da ben çok yanlış bir başlıktayım.

Az önce FIFA ile McDonald's ortaklığında fantezi futbolda takım oluşturdum. Elim değmişken DPF adı altında lig kurdum. Son tarih açılış maçın saati. Çoklu katılım sağlanırsa güzel olur.

İlgili link; https://fantasy.fifa.com/en/leagues?code=5365727261746F7669632323323134393938232344504623234D59564847414C46

Şifre MYVHGALF

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
samet_419    403
samet_419

Ev sahipliği büyük avantaj ama bizle yaptıkları son hazırlık maçından sonra Rusya'nın gruptan çıkacağını sanmıyorum. Turnuva atmosferi farklı olur ama o atmosfer S. Arabistan için de geçerli. Bugün Rusya'nın puan kaybedeceğini düşünüyorum. S. Arabistan dirençli bir takım. Kazanabilir. İlk tahminim 0-0. İkinci tahminim S. Arabistan 1-0 kazanır. Ah şu sürpriz sevdam. Bakalım beni rezil mi edecek vezir mi... 

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
samet_419    403
samet_419

Rezil oldum :oleyoel:

• Haha 1

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
ayguno    572
ayguno
gönderildi (düzenlendi)

İzleyemedim ama tahmin ettiğimiz gibi Rusya kazanmış.

@ismail0100 Belçika'yı finale kadar götürmüşsün. Çıkarsa güzel sürpriz olur ama en fazla çeyrek finale çıkar diyorum.

Düzenleme notu: Maç saatini karıştırınca bitmiştir diye internetten sonuca baktım. İlk yarı sonucunu maç sonucu sanmışım.

tarihinde ayguno tarafından düzenlendi
  • Beğeni 1

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Redgrave    151
Redgrave
BuDu, 06.06.2018 - 01:03 tarihinde yazdı:

İspanya da sürpriz yapabilir. Son 3-4 yıllık dönemi düşündüğümüzde en dengeli takımın Belçika olduğunu düşünüyorum. Savunma bölgesi en zayıf yanları diyorlar, fakat stoperlerin tamamı Premier Lig oyuncularından oluşuyor. Sadece Nainggolan'ı kadroya almayan Martinez kafamda soru işaretleri bırakıyor o kadar.

İspanya konusunda fikrim değişti. Portekiz - İspanya maçında da favorim artık Portekiz.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş

Yorum yazmak için hesap oluşturun veya oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.