Jump to content
kizancik

En Son Hangi Animeyi İzlediniz?

hasangdr

---U Y A R I---

Arkadaşlar, iletilerimize birden fazla MAL tag eklemeyelim lütfen.
Her iletide sadece bir etiket çalışacaktır,  fazla tag kullanılan iletiler düzenlenecektir.

Ekleyen: hasangdr

Tavsiye Edilen İletiler

samet_419    492
samet_419

Shingeki no Kyojin Season 3

1. 2018 Yaz
  2. 23 dakika
  3. 12 Bölüm
  4. TV Serisi

Ayrıntılar

1. Puan
    8.50 ( 146K )
  2. Kaynak Manga
  3. Yaş Sınırı R-17+
  4. İlk Bölüm 23 Tem, 2018
  5. Son Bölüm 15 Eki, 2018
  6. Durum Tamamlandı
  7. Stüdyo
    • Wit Studio
  8. Tür

Seslendirme

1. Mikasa Ackerman
  2. Eren Yeager
  3. Armin Arlert

Yapım

• Yönetmen
    • Yönetmen
    • Ses Yönetmeni

Third season of the Shingeki no Kyojin.

1. #108 sıra
  2. #166 popülerlik
  3. 386K üye
  4. 4K favori
Güncellenme:
  • Bütün İsimler
  • İngilizce Attack on Titan Season 3
  • Orijinal 進撃の巨人 Season3

Olmuyor ya, yeni sezon geliyor eskisinin nerede kaldığını unutmuş oluyorum. Hatırladığımı sanıyordum ama çok yanlış hatırlamışım. İkinci sezonun son bölümüne göz gezdirip başlamak zorunda kaldım. İlk birkaç bölüm ısınamadım hatta. Ama seri izleyip bitirdim sezonu, izletti. Cevap bulma açısından güzel ama aksiyon açısından zayıf geldi bana. Sezonu ikiye bölmelerinin etkisi olabilir. Sezonun ikinci yarısı daha hareketli olur herhalde. Manga okumayanlardanım. 8/10 verdik yine de.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
samet_419    492
samet_419

Just Because!

1. 2017 Sonbahar
  2. 23 dakika
  3. 12 Bölüm
  4. TV Serisi

Ayrıntılar

1. MyAnimeList
    7.39 ( 57K )
  2. PlanetDP
    8 ( 1 )
  3. Kaynak Orijinal
  4. Yaş Sınırı PG-13
  5. İlk Bölüm 5 Eki, 2017
  6. Son Bölüm 28 Ara, 2017
  7. Durum Tamamlandı
  8. Stüdyo
    • Pine Jam
  9. Tür

Seslendirme

1. Ena Komiya
  2. Mio Natsume
  3. Eita Izumi

Yapım

• Yönetmen
    • Resimli Senaryo Taslağı
    • Ses Yönetmeni
    • Bölüm Yönetmeni

Lise son sınıfta olan 4 öğrenci, lise hayatlarını noktalamak üzeredir. Herkesin beklediği tek şey mezun olamktır. Ancak yeni bir öğrencinin -daha doğrusu ortaokuldan tanıdıkları ortak bir arkadaşlarının- okullarına transfer olmasıyla bu durum biraz değişir. Bu eski dostun gelişi, lise hayatlarını tantanasız şekilde tamamlamayı planlayan bu öğrencileri yeniden bir araya getirir ve duygularını serbest bırakmaları için tetikleyici olur.

1. #2101 sıra
  2. #618 popülerlik
  3. 151K üye
  4. 705 favori
Güncellenme:
  • Bütün İsimler
  • İngilizce Just Because!
  • Orijinal Just Because!

Klasik klişelerle bezeli bir Slice of Life. Ancak karakterlerin bir geçmişinin olması, bunu da flashbacklerle bize göstermesi seriyi kurtarmış. Aksi halde çok daha düşük puanlı basit bir seri olacaktı. Çok iyiler klasmanını ayrı bir kefeye koyup değerlendirirsek iyi değil ama bahsettiğim sebepten ötürü kötü hiç değil. İyiye yakın. MAL puanı hak ettiği düzeyde. Ben de 7,5'tan 8 verdim kendisine.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
samet_419    492
samet_419

Koi to Uso

1. 2017 Yaz
  2. 24 dakika
  3. 12 Bölüm
  4. TV Serisi

Ayrıntılar

1. MyAnimeList
    6.78 ( 75K )
  2. PlanetDP
    6 ( 1 )
  3. Kaynak Manga
  4. Yaş Sınırı PG-13
  5. İlk Bölüm 4 Tem, 2017
  6. Son Bölüm 19 Eyl, 2017
  7. Durum Tamamlandı
  8. Stüdyo
    • LIDENFILMS
  9. Tür

Seslendirme

1. Misaki Takasaki
  2. Ririna Sanada
  3. Yuusuke Nisaka

Yapım

• Yönetmen
    • Ses Yönetmeni
    • Yazar
    • Senaryo Amiri

Bu dünyada "yalan" yasak, "aşk" ise hepten yasaktır. 16 yaşını geçen her bireyin evleneceği kişiyi devlet belirlemektedir. Kendinize uygun birini bulma zahmetine girmenize hiç gerek yok ne de olsa devlet size uygun, mutlu olacağınız kişiyi sizin için bulmaktadır. Yukari Nejima 15 yaşında hayatında hatrı sayılır başarılar gösterememiş, hem akademik hem de fiziksel açıdan ortalamanın altında bir gençtir fakat kalbi aşk dolu duygularla kavrulmaktadır. Böyle yüreği yanık bir oğlan "aşk"ın yasak olduğu bir dünyada aşık olursa ne olur ona? (Tanıtım: @YukiKaze)

1. #4524 sıra
  2. #534 popülerlik
  3. 171K üye
  4. 706 favori
Güncellenme:
  • Bütün İsimler
  • İngilizce Love and Lies
  • Orijinal 恋と嘘

12 bölümü bir haftada zar zor izlememden belli olmaktadır ki kötü. Kötü başladı, kötü devam etti derken 8'nci bölümle tam toparladı diyordum ki 11 ve 12'yle tepetaklak devrildi. Bir sonuca da varamadık. Hikaye bitmiyormuş animeyle birlikte. Bitmeyen hikayeli bir şeyi izleme hatasına nasıl düştüysem artık. İyice araştırmak lazım. Karakter sayısı az; olanlar da sığ, hikaye gerçekçi ve inandırıcı değil vs. Hepi topu 4 saatte olsa gitti ömrümden. 6/10

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
samet_419    492
samet_419

Irozuku Sekai no Ashita kara

1. 2018 Sonbahar
  2. 24 dakika
  3. 13 Bölüm
  4. TV Serisi

Ayrıntılar

1. MyAnimeList
    7.68 ( 35K )
  2. PlanetDP
    9 ( 2 )
  3. Kaynak Orijinal
  4. Yaş Sınırı PG-13
  5. İlk Bölüm 6 Eki, 2018
  6. Son Bölüm 29 Ara, 2018
  7. Durum Tamamlandı
  8. Stüdyo
    • P.A. Works
  9. Tür

Seslendirme

1. Hitomi Tsukishiro
  2. Kohaku Tsukishiro
  3. Yuito Aoi

Yapım

• Yönetmen
    • Ses Yönetmeni
    • Yazar
    • Senaryo Amiri

Büyücü soyundan gelen 17 yaşındaki Hitomi, renk hissiyatını kaybettiğinden duygudan yoksun bir şekilde büyümüştür. Torununun bu durumundan endişelenen büyük büyücü Kohaku, Hitomi’yi geçmişe, 2018 yılına gönderir. Geçmişe giden Hitomi, 17 yaşındaki Kohaku ve kulüpteki arkadaşlarıyla beraber vakit geçirirken duygularını yeniden keşfeder. (Animefantastica)

1. #1161 sıra
  2. #784 popülerlik
  3. 122K üye
  4. 791 favori
Güncellenme:
  • Bütün İsimler
  • İngilizce Iroduku: The World in Colors
  • Orijinal 色づく世界の明日から

Baştan sona duygu yüklü bir yapım. Güldürüyor, hüzünlendiriyor, mutlu ediyor ve en sonunda iyi ki izlemişim dedirtiyor. Çok güzel bir hikaye. Kurgusu, işlenişi ve özellikle tasvirleriyle. Soyut anları somutlaştırması müthişti. Anime izlememin en temel nedenini gösteriyor. Bu hikayeyi, bu duyguları, bu tasvirleri film olarak, kitap olarak yansıtamazsın. Mangası da yokmuş zaten. Direkt anime. Harika olmuş. Normalde hiç dikkat etmem ama bu animeden sonra stüdyosunun diğer yapımlarına bakma isteği hissettim ve çok sevdiğim yapımlarla karşılaştım. Angel Beats, Hanasaku Iroha, Tari Tari... Demek ki anime seçerken stüdyoya da bakmak gerekiyormuş. Çaylak animeciyim yargılamayın :) . Bence her şeyiyle dört dörtlük ve mal puanı düşük kalmış. 10/10 vereyim de artsın biraz :) . Güzel çevirisiyle bize kazandırdığı için @juliet'e teşekkürü bir kez daha borç bilirim. :fl:
Dipnot: 6+7 iki oturumda bitiverdi.

• Beğeni 3

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
esdemirei    36
esdemirei

Goblin Slayer

1. 2018 Sonbahar
  2. 23 dakika
  3. 12 Bölüm
  4. TV Serisi

Ayrıntılar

1. MyAnimeList
    7.72 ( 125K )
  2. PlanetDP
    7 ( 1 )
  3. Kaynak Hafif Roman
  4. Yaş Sınırı R-17+
  5. İlk Bölüm 7 Eki, 2018
  6. Son Bölüm 30 Ara, 2018
  7. Durum Tamamlandı
  8. Stüdyo
    • White Fox
  9. Tür

Seslendirme

1. Goblin Slayer
  2. Onna Shinkan
  3. Ushikai Musume

Yapım

• Yönetmen
    • Bölüm Yönetmeni
    • Yazar
    • Yazar
    • Senaryo Amiri

Genç bir rahibe ilk macerasına çıkmak için bir ekibe katılır ancak ekip çok geçmeden kendilerini bir tehlikenin içinde bulur. Neyse ki kendisini tüm goblinlerin yok edilmesine adamış bir adam onları kurtarır. Goblin Slayer lakaplı bu adamın yiğitliği dilden dile yayılmaya başlayınca artık ilerde neler olacağını tahmin etmek mümkün olmayacaktır. (Animefantastica)

1. #1073 sıra
  2. #267 popülerlik
  3. 295K üye
  4. 2K favori
Güncellenme:
  • Bütün İsimler
  • İngilizce Goblin Slayer
  • Orijinal ゴブリンスレイヤー

2018 sonbahar sezonunun çarpıcı dizilerinden biri diyebilirim. Goblin gibi kimine göre önemsiz gelen kiminin ise dalga geçtiği bir varlığı, çok güzel bir şekilde bu dizide işlenmesi insanda hayranlık uyandırıyor diyebilirim. Ayırdığınız zamanın hakkını verebileceği düşüncesindeyim. Bu diziye 10 üzerinden 9 verip şu repliği bırakıyorum:

“Günün birinde birden‚ yaşadığın yerin yaratıklarca basıldığını düşün. Doğru duydun‚ günün birinde birden yaşadığın yeri yaratıklar basıyor.Sanki kendi yuvalarıymışçasına davranıp arkadaşlarını katlediyor aileni öldürüp köyün geri kalanını yağmalıyorlar. Diğer bir örnekteyse öz ablanın saldırıya uğradığını işkence gördüğünü‚ oyuncak gibi kullanılıp sonra da öldürüldüğünü düşün. Ve diyelim ki tüm bu olanlara en başından sonuna saklandığın yerden nefesini tutarak tanık olmuşsun. Onları affetmene imkân kalmaz. Silahını kuşanır intikam için elinden geleni yapmaya çalışırsın. Hepsini teker teker bulur‚ onlara saldırırsın. Öldürür‚ öldürür ve daha fazlasını öldürürsün. Elbette başarılı olduğun günler olduğu kadar‚ başarısız olduğun günler de olur. Ve bir dahaki sefer onları öldürmenin daha iyi yollarını aramaya başlarsın. Günlerce‚ aylarca aklında bu vardır. Ve düşünebildiğin her fikri denersin. Ve bunu yaptıkça da‚ hoşuna gitmeye başlar. İyi kalpli aptalın biri yüzünde kendini beğenmiş bir gülümsemeyle bu şeylerin hayatta kalabilmek için köylere saldırıp hayvanları çalacağından bihaber yavruları bari bağışlamanı önerir.

Genç‚ gelecek vaadeden maceracılar yeni‚ porselen seviye maceracılar kendilerinden emin biçimde şöyle derler: ‘Bir keresinde köyüme gelen goblinleri kovalamıştım. Güçsüzler‚ bir şey olmaz.’ Ama gururlu genç zamanında köyünden kovduğu o goblinin yuvasından çıkartılmış‚ kaçmaya çalışan bir goblin olduğunun farkında değildir. Bu yaşadıklarından güven duyup maceracı olmaya karar verirler. Bu sıradaysa hayatta kalıp deneyim kazanan goblinler Gezgin’lere dönüşüp gelişmeye devam ederler. Nihayetinde bu Gezgin’ler yuvalara lider yahut muhafız olurlar. Bu da demektir ki ben onlar için bir goblinim.”

• Beğeni 1

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
esdemirei    36
esdemirei

Pokemon: Kimi ni Kimeta!

1. 2017
  2. 1 saat 38 dakika
  3. Film

Ayrıntılar

1. MyAnimeList
    7.30 ( 10K )
  2. PlanetDP
    6,3 ( 3 )
  3. Kaynak Oyun
  4. Yaş Sınırı PG - Çocuklar İçin
  5. Yayın Tarihi 15 Tem, 2017
  6. Durum Tamamlandı
  7. Stüdyo
    • OLM
  8. Tür

Seslendirme

1. Pikachu
  2. Satoshi
  3. Lucario

Yapım

• Yönetmen
    • Yazar
    • Yazar
    • Senaryo

Orjinal pokemon hikayesinin belli noktadan sonra değiştirilmiş hali. Yeni pokemon eğitmeni olan Ahs efsanevi pokemonlardan birini görüp onunla bir karşılaşma yapabilmek için peşine düşer...

1. #2488 sıra
  2. #3190 popülerlik
  3. 16K üye
  4. 55 favori
Güncellenme:
  • Bütün İsimler
  • İngilizce Pokémon the Movie: I Choose You!
  • Orijinal 劇場版ポケットモンスター キミにきめた!
  • Diğer İsimler Pokemon Movie 20

İzlerken insanı ister istemez dizisinin olduğu ilk zamanlara götürüyor. Satoshi ve Pikachu arasındaki sarsılmaz ilişkiye tanık olunca filmin gidişatına kendinizi kaptırıyorsunuz. Son yarım saat nedense bana yersiz gibi geldi. Fazla abartılmış gibi göründü. Bunun dışında her ne kadar Satoshi ve Pikachu denk olmasa da Ho-oh ile yaptıkları karşılaşmanın sonunda gösterdikleri kadarıyla Satoshi Ho-oh'u yenmese de hâliyle deneyim kazanmış gibi görünüyor. Bu filme 10 üzerinden 6 verip şu repliği bırakıyorum:

+ Pikachu, neden Pokéball'ına girmiyorsun?
- Çünkü ben her zaman senin yanında olmak istiyorum.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
zapp brannigan    225
zapp brannigan

Neon Genesis Evangelion

1. 1995 Sonbahar
  2. 24 dakika
  3. 26 Bölüm
  4. TV Serisi

Ayrıntılar

1. Puan
    8.33 ( 401K )
  2. Kaynak Orijinal
  3. Yaş Sınırı PG-13
  4. İlk Bölüm 4 Eki, 1995
  5. Son Bölüm 27 Mar, 1996
  6. Durum Tamamlandı
  7. Stüdyo
    • Gainax
    • Tatsunoko Production
  8. Tür

Seslendirme

1. Asuka Langley Souryuu
  2. Rei Ayanami
  3. Shinji Ikari

Yapım

• Yapımcı
    • Yönetmen
    • Yazar
    • myanimelist_values_positions_mechanicaldesign
    • Uç Kare Çizimleri
    • Yapımcı
    • Yapımcı

In the year 2015, the world stands on the brink of destruction. Humanity's last hope lies in the hands of Nerv, a special agency under the United Nations, and their Evangelions, giant machines capable of defeating the Angels who herald Earth's ruin. Gendou Ikari, head of the organization, seeks compatible pilots who can synchronize with the Evangelions and realize their true potential. Aiding in this defensive endeavor are talented personnel Misato Katsuragi, Head of Tactical Operations, and Ritsuko Akagi, Chief Scientist.

Face to face with his father for the first time in years, 14-year-old Shinji Ikari's average life is irreversibly changed when he is whisked away into the depths of Nerv, and into a harrowing new destiny—he must become the pilot of Evangelion Unit-01 with the fate of mankind on his shoulders.

Written by Hideaki Anno, Neon Genesis Evangelion is a heroic tale of a young boy who will become a legend. But as this psychological drama unfolds, ancient secrets beneath the big picture begin to bubble to the surface...

1. #215 sıra
  2. #50 popülerlik
  3. 713K üye
  4. 46K favori
Güncellenme:
  • Bütün İsimler
  • İngilizce Neon Genesis Evangelion
  • Orijinal 新世紀エヴァンゲリオン
  • Diğer İsimler Shinseiki Evangelion

Büyük bir hevesle efsane diye başlasam da kestane ile karşılaştım. Birkaç bölüm hariç overrated! İlk iki bölüm fena değildi. Ancak 18.bölümlere kadar olan kısım aşırı lüzumsuz şeylerle doldurulmuş. Tsundere karakteri böyle bir seride bu kadar önde olmamalıydı. 18 ve sonrası biraz toplar gibi oldu ama final bir halta benzemedi. End of filmini de izledikten sonra biraz unutup rebuild filmlerine de bakarım. Onlar daha derli toplu olabilir.  6/10

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
samet_419    492
samet_419

Nisekoi

1. 2014 Kış
  2. 24 dakika
  3. 20 Bölüm
  4. TV Serisi

Ayrıntılar

1. MyAnimeList
    7.79 ( 315K )
  2. PlanetDP
    9 ( 1 )
  3. Kaynak Manga
  4. Yaş Sınırı PG-13
  5. İlk Bölüm 11 Oca, 2014
  6. Son Bölüm 24 May, 2014
  7. Durum Tamamlandı
  8. Stüdyo
    • Shaft
  9. Tür

Seslendirme

1. Chitoge Kirisaki
  2. Kosaki Onodera
  3. Raku Ichijou

Yapım

• Yapımcı
    • Yapımcı
    • Yönetmen
    • Senaryo Amiri

Ichijou Raku, normal bir hayat sürmek isteyen, normal şartlar altında bir üniversiteye girmeyi amaçlayan ama normal olamayan liseli bir gençtir. Raku, bölgede söz sahibi olan yakuza ailesinin tek çocuğu ve mirasçısıdır. Yakuza ailesinde büyümesine rağmen olaylara hiç ilgisi yoktur. Bir an önce üniversiteyi kazanarak evden uzaklaşma derdindedir. Bu sevdası yüzünden öğrencilik hayatı boyunca sürekli ders çalıştığından hiç sevgilisi de olmamıştır fakat bir çocukluk aşkı vardır. Adını ve yüzünü hatırlayamadığı bu çocukluk aşkıyla 10 yıl önce birbirlerine büyüdüklerinde evleneceklerine dair bir söz verirler. Bu sözün anahtarı kızda, kilidi ise Raku’da kalır. Gelecekte birbirlerini tekrar bulduklarında kilidi açarak evleneceklerdir. Raku bu sözünü unutmamıştır ama kızın hala böyle bir sözü hatırlayıp hatırlamadığından emin olamaz. Raku bu düşünceler içerisinde, normal saydığı günlerden birinde okula geç kalan Kirisaki Chitoge ile çarpışması sonucu hayatı tam bir karmaşaya döner. Kirisaki Chitoge çarpışmanın etkisiyle Raku’ya bir güzel tekme atar. Daha sonra Chitoge’nin sınıflarına transfer olan yeni öğrenci olduğunu öğrenir. Chitoge ve Raku karşılaştıkları ilk andan beri kelimenin tam anlamıyla kedi köpek gibidirler. Karşılaştıkları her anda kavgaya tutuşan ikilinin birbirlerine tahammülleri yoktur. İkili tartışırken aynı zamanda şehirde çete olayları boy göstermiştir. Yakuzaların bölgesinde olay çıkaran gangster çetesi ve yakuzalar ortalığı birbirine katmaktadır. Savaşa son vermek adına yakuzaların ve gangster çetesinin patronu bir karar varır; çocuklarını sevgili yapmak. Gangster çetesinin kızının Chitoge çıkmasıyla ortalık iyice karışır. Birbirlerine tahammül edemeyen bu ikili artık sevgili gibi davranmak zorundadırlar, sahte sevgililer gibi.
Ardıl Nisekoi:

1. #914 sıra
  2. #80 popülerlik
  3. 563K üye
  4. 10K favori
Güncellenme:
  • Bütün İsimler
  • İngilizce Nisekoi: False Love
  • Orijinal ニセコイ
  • Diğer İsimler Nisekoi

Son zamanlarda en çok eğlendiğim, güldüğüm anime bu oldu. Kahkahalar eşliğinde izledim. Bazen dizimi döve döve güldüğüm de oldu.  Normalde duygusal tepkilerin çok abartılmasını sevmiyorum. Bana göre tadında bırakmak gerek. Burada tadını bırakmak değil suyunu çıkartmışlar. Ancak bir şekilde çok sevdim. Üşenmesem her tepkiyi gif alıp kaydederim. Bir diğer husus olarak harem türünü güzel yansıtmış. Fazla izlediğim bir tür değildir. İzlediğimde de tarafım belli olur ve değişmez. Ancak burada birkaç bölümde bir, hatta bazen bölüm içinde taraf değiştirdiğim oldu. Bu konuda başarılı, hiç renk vermediler sezon boyu. Uyuz ettiler mi ettiler ama memnunum. İkinci sezona da bugün başlıyorum. 9/10.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
samet_419    492
samet_419
gönderildi (düzenlendi)

Nisekoi:

1. 2015 Bahar
  2. 24 dakika
  3. 12 Bölüm
  4. TV Serisi

Ayrıntılar

1. Puan
    7.49 ( 189K )
  2. Kaynak Manga
  3. Yaş Sınırı PG-13
  4. İlk Bölüm 10 Nis, 2015
  5. Son Bölüm 26 Haz, 2015
  6. Durum Tamamlandı
  7. Stüdyo
    • Shaft
  8. Tür

Seslendirme

1. Chitoge Kirisaki
  2. Kosaki Onodera
  3. Raku Ichijou

Yapım

• Yönetmen
    • Senaryo Amiri
    • Yönetmen
    • Ses Yönetmeni

Despite having seemingly quelled the war between their respective gangs, Raku Ichijou and Chitoge Kirisaki still carry on with their fake relationship. Eventually, as Chitoge's perception of Raku slowly changes, she even begins to see him as a little charming.

Chitoge struggles to come to terms with her newfound feelings for Raku, as a new girl joins the slew of Raku's admirers and the competition among those vying for the yakuza heir's attention grows even fiercer. And amidst all this, Raku's search for his first love and the contents of the mysterious sealed locket continues in Nisekoi:, which picks up where the first season left off.
Öncül Nisekoi

1. #1706 sıra
  2. #235 popülerlik
  3. 316K üye
  4. 1K favori
Güncellenme:
  • Bütün İsimler
  • İngilizce Nisekoi: False Love
  • Orijinal ニセコイ:
  • Diğer İsimler Nisekoi 2nd Season, Nisekoi Second Season

İlk sezonun çok uzağında kalmış. Şu 12 bölümün 11'ini toplasan ilk sezondan bir bölüm etmez. Toplamaya katmadığım o bir bölüm de Haru'nun geldiği bölüm. Bu sezon daha çok yan karakterleri tanıtmakla geçti. Okul dışı bölümleri çoktu bu da haliyle karakterlerin bölünmesini getirdi. Bu yüzden ne harem gördük ne komedi. Ne de hikayenin geleceğini. 3. sezon gelir mi, gelirse ne zaman gelir bilemem ama umarım ilk sezon tadında olur. Kısaca bu sezonu kötüydü. İlk sezona 9 vermişim. Bu anca 7 eder. O da ilk sezonun hatırına. 7/10.
Küçük bir ek yapayım, dün unutmuşum yazmayı. Bu sezon en sevdiğim şey açılışıydı. Animenin en basite indirgenmiş özeti gibi olmuş.

tarihinde samet_419 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş

Yorum yazmak için hesap oluşturun veya oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.