Jump to content
Ecthelion

-Anime Kafe-

Recommended Posts

Akuma_Blade    111
Akuma_Blade

Nihai Rebuild of Evangelion filminin ilk 10 dakikasının 6 Temmuz'da yapılacak özel sinema gösterimiyle yayınlanacağı duyuruldu. 

Kaynak: ANN

alpalp84    1,074
alpalp84

alpalp84    1,074
alpalp84

• Like 1

timoti    224
timoti
Akuma_Blade, şöyle yazmıştı: (24.06.2019 - 19:18)

Nihai Rebuild of Evangelion filminin ilk 10 dakikasının 6 Temmuz'da yapılacak özel sinema gösterimiyle yayınlanacağı duyuruldu. 

Kaynak: ANN

Açılış sahnesini yayınlandığı gün izlediydim. Eyfel kulesiyle güzel bir ekşına giriliyor.:oleyo: Bu yeni EbaNuGeRioNu serisinin ilk iki filmini pek tutmamıştım ama 3. filmle eski seriyi anımsatan ilginç bir yöne girdiler. İlk iki film bir Eva filmi için fazla mutluydu, 3. filmle işler değişti, hem Anno abimiz de iki film arasında depresyona girmiş ohhh, bu son filmden beklentim büyük.

zapp brannigan    239
zapp brannigan

Netflix "Enter the Anime" adında belgesel yayınlayacakmış anime sektörü hakkında. 5 ağustosta. Unutmayalım da altyazı istek yaparız gözden kaçarsa. :)

Akuma_Blade    111
Akuma_Blade

latest?cb=20190421153230

Code Geass: Re:surrection of the Lelouch filminin DVD/BluRay'inin 5 Aralık'da izleyicilere sunulacağı açıklandı.

Kaynak: Code Geass Official

Kanpuu    242
Kanpuu

Animecilere efsaneyi hatırlatalım.

• Haha 1

alpalp84    1,074
alpalp84

alpalp84    1,074
alpalp84

• Like 1

zapp brannigan    239
zapp brannigan

Horriblesubs şerefsizi adblock kapatmadan bölümleri göstermemeye başlamış. Diğer torrent sitelerinde magnetleri gözüküyor, oradan indiririz...

whosgoodbadass    40
whosgoodbadass
3 hours ago, zapp brannigan said:

Horriblesubs şerefsizi adblock kapatmadan bölümleri göstermemeye başlamış. Diğer torrent sitelerinde magnetleri gözüküyor, oradan indiririz...

Erai-raws var. Zaten Horrible'dan aradığım çoğu seride tek tek torrent indirmek işkenceydi benim için.

zapp brannigan    239
zapp brannigan
whosgoodbadass, şöyle yazmıştı: (32 dk önce)

Erai-raws var. Zaten Horrible'dan aradığım çoğu seride tek tek torrent indirmek işkenceydi benim için.

Adblockçular bizi yanlışlıkla eklemişler diye bir açıklamaları var şimdi. İçerikte "ad" olmasa niye eklesinler? torrent arama sitelerinde de çıkıyor magnetleri. Altyazı horrible uyumlu ise mecbur.

whosgoodbadass    40
whosgoodbadass
8 hours ago, zapp brannigan said:

Adblockçular bizi yanlışlıkla eklemişler diye bir açıklamaları var şimdi. İçerikte "ad" olmasa niye eklesinler? torrent arama sitelerinde de çıkıyor magnetleri. Altyazı horrible uyumlu ise mecbur.

Horrible, Crunchyroll'den aşırıyor. Gözlemlediğim kadarıyla -özellikle yeni animelerde- Erai-raws da aynısını yapıyor. Sıkıntı olacağını sanmıyorum. Deneyebilirsin, net kotalı değilse.

• Like 1