Jump to content
Laravel Framework 5.7.6 güncellemesi tıklayın lütfen Devamını oku... ×
selcuk1709

Torrent sitelerinde yaşanan sorunlar

Tavsiye Edilen İletiler

selcuk1709    65
selcuk1709

Bu baslik altinda trackerlar ile ilgili sorunlar hakkinda yardimda bulunulabilir. :good:

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
antichrist    6
antichrist

TorrentShack nereye kayboldu acaba? Bilen var mıdır?

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
better    180
better

Yönetici kadrodaki kişilerin, eksilmesi ve işleri döndürmekte zorlanmaları gibi şeylerden bahsetmiş genel olarak, açıklamanın tamamı aşağıdaki linkte mevcut. Geri dönmeyebileceklerini de belirtmişler. Bu site ratiosuz olduğu için, yerine yine ratiosuz olan PreToMe (PTM) çözüm olabilir.

https://www.reddit.com/r/trackers/comments/5qd4tg/torrentshack_the_end/

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
antichrist    6
antichrist
better, 14 dakika önce tarihinde yazdı:

Yönetici kadrodaki kişilerin, eksilmesi ve işleri döndürmekte zorlanmaları gibi şeylerden bahsetmiş genel olarak, açıklamanın tamamı aşağıdaki linkte mevcut. Geri dönmeyebileceklerini de belirtmişler. Bu site ratiosuz olduğu için, yerine yine ratiosuz olan PreToMe (PTM) çözüm olabilir.

https://www.reddit.com/r/trackers/comments/5qd4tg/torrentshack_the_end/

Bilgi için teşekkürler...

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Kobalamin    109
Kobalamin

rutracker'a ulaşılamıyor.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
selcuk1709    65
selcuk1709

An itibari ile RuTracker'da herhangi bir sorun yok.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
orbeyi    0
orbeyi

rarbg.to sitesinde sorun mu var acaba her zaman açılmıyor bilgisi olan var mı acaba ?

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
beyazyelkenli    13
beyazyelkenli
orbeyi, 6 dakika önce tarihinde yazdı:

rarbg.to sitesinde sorun mu var acaba her zaman açılmıyor bilgisi olan var mı acaba ?

https://rarbg.to/torrents.php

problemsiz çalışıyor kardeş. acaba proxy filan mı yüzünden giremediniz?

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Pulsar    22
Pulsar
orbeyi, 8 dakika önce tarihinde yazdı:

DNS kaynaklı oluyor. Farklı bir DNS çözüm olur. +Hızlı ve güvenli olmasına da dikkat edin.

tarihinde Pulsar tarafından düzenlendi
ek bilgi

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
orbeyi    0
orbeyi

Farklı bir dns denemem lazım o zaman demek ki sorun bende teşekkürler.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
thepirate    30
thepirate

Dün x sitesinden bir uyarı aldım davetiye hakkım alındı davet ettiğim 15 şahıstan biri fake basmış siteye. Davetiye hakkım alındı tekrarı halinde benim hesap da bummm.

Çok garip kimseye güvenemiyor insan..

tarihinde thepirate tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
awalanche    323
awalanche

Ben uzun süredir yakın çevrem dahil davetiye yollamıyorum kimseye. Çok iyi bir torrentçi olmadıkça. Yıllarca emek verdikten sonra düşüncesiz biri yüzünden hesabın gümlemesi çok acı...

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
thepirate    30
thepirate
awalanche, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Ben uzun süredir yakın çevrem dahil davetiye yollamıyorum kimseye. Çok iyi bir torrentçi olmadıkça. Yıllarca emek verdikten sonra düşüncesiz biri yüzünden hesabın gümlemesi çok acı...

Onu da yaptım ben. Çok yakın birine what vermiştim iyi de torrentçi. Ağacımda 8kişi vardı bunların 4ü 1tb üzeri upload diğerleri de elit üzeri bufferleri vardı. Arkadaşım okulu bitince işe atılıyor haliyle hesaplara yazık olmasın die güvendiği şahıslara veriyor hesapları whatı alan eleman basıyor fake. Ben dahil davetlilerin ve onların davetlileri 16 yakın kişi uçtu. Whatı bilen bilir irci zulümdür. Çok uğraştım kendimi açtırdım ama diğerlerinin hiçbirini açmadılar. Demek çok yakınla da olmuyor bu işler. Olan diğer tblık hesapları olanların emeklerine oldu..

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
SaRes    0
SaRes

Arkadaşlar HDB invite göndermek için rank mı gerekiyor? vip yeterli midir?

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Prilost    7
Prilost
SaRes, 22 saat önce tarihinde yazdı:

Arkadaşlar HDB invite göndermek için rank mı gerekiyor? vip yeterli midir?

Hdbits.org'dan mı bahsediyorsunuz?

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
SaRes    0
SaRes

Evet. Davetiyeler nasıl aktif oluyor? 

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
VUR4L    65
VUR4L

BTN'de 3 gündür download yapamıyorum. 3 hitrun vardı, onları da indirmiyorum. Gönderdiğim dosyalarda kırmızı olup öyle gönderiyor diyor. Acaba neden böyle oldu.

• Beğeni 1

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
heroson    528
heroson
VUR4L, 12 dakika önce tarihinde yazdı:

BTN'de 3 gündür download yapamıyorum. 3 hitrun vardı, onları da indirmiyorum. Gönderdiğim dosyalarda kırmızı olup öyle gönderiyor diyor. Acaba neden böyle oldu.

Öncelikle utorrent mi kullanıyorsunuz ? Öyle ise;

heroson, ‎7‎.‎04‎.‎2017 - 16:29 tarihinde yazdı:

BTN ile yine papaz olmuşlar galiba O.o . BTN indirmeleri çalışmıyor utorrentte. (Neyse ki Deluge var, hemen ona geçiş yaptım :D .)

Ara ara BTN ile utorrnet papaz oluyordu ama bu defa ipleri kopardılar galiba baya uzun sürdü. Ben bahane ile deluge geçtim, gayet etkili :good:.

• Beğeni 2

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
pckolog    483
pckolog

@VUR4L

Aynı sorunu geçen gün ben yaşadım, forumdaki arkadaşlar yardım ettiler sağ olsunlar, çözdük sorunu. Muhtemelen whitelist'te bulunmayan bir client versiyonu kullanıyorsunuzdur benim gibi. uTorrent'in 3.5.x serisini kullanmayın. Şuradan hangi versiyonları kullanabileceğinizi görebilirsiniz. Bu arada forumda konuşması yasak trackerlardan biri. Durum çözüldükten sonra içerisinde malum trackerı içeren tüm iletileri raporlamayı ihmal etmeyin -bu da dahil. :)

tarihinde pckolog tarafından düzenlendi
  • Beğeni 2

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
VUR4L    65
VUR4L

Cevap için teşekkürler :fl: Ben de beni beğenmiyorlar diye korkmuştum :oleyo:

Halihazırda 163 tane tane torrent var onları otomatik diğer torrente geçirmek mümkün mü? Tek tek nerde olduklarını bulmam mümkün değil.

• Beğeni 1

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet

Yorum yazmak için hesap oluşturun veya oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.