Jump to content
Sign in to follow this  
selcuk1709

Torrent sitelerinde yaşanan sorunlar

Recommended Posts

heroson    529
heroson
pckolog, 2 dakika önce tarihinde yazdı:

3.5.x serisi

benim de. Bir ara yine olmuştu ben ona yormuştum. Kullandığım seride hata varmış demek :) .

• Like 1

pckolog    486
pckolog

@VUR4L

En başta uTorrent'i tamamen kapattığınızdan emin olun. Ardından direkt eski versiyonunu üzerine kurarsanız oluyor. Ben forumdan bir arkadaşın tavsiyesiyle en stabil denilerek tavsiye edilen 2.2.1 versiyonuna geçtim. Diğeri de duruyor ama onu çalıştırmıyorum. Hiçbir çakışma falan olmadı. 2.2.1'in daha sade bir görünümü var.

Baktınız ilk yöntem olmadı, ki pek ihtimal vermiyorum, son sürümü silip eski sürümlerden birini öyle de yükleyebilirsiniz. Ama silerken tüm kullanıcı bilgilerini sil gibi bir şey çıkarsa onu seçmemeniz gerekir. uTorrent'in asıl torrentlerle ilgili içerikleri sistemde AppData klasörünün altında. uTorrent'in Program Files'tan silinmesi sıkıntı oluşturmaz yani. Ancak uninstall sırasında yanlış bir seçim yapar da AppData içeriğini silerseniz sonucu kötü ve uğraştırıcı olur. Dikkat edin silerken.

En iyisi ilk yöntemi uygulayın gitsin. En garantisi. :)

Edited by pckolog
  • Like 2

heroson    529
heroson
VUR4L, 3 dakika önce tarihinde yazdı:

Cevap için teşekkürler :fl: Ben de beni beğenmiyorlar diye korkmuştum :oleyo:

Halihazırda 163 tane tane torrent var onları otomatik diğer torrente geçirmek mümkün mü? Tek tek nerde olduklarını bulmam mümkün değil.

Bende 10 tanecik vardı, tek tek bulup deluge geçmiştim . Bilirse @pckolog bilir yolunu :oleyobira:.

• Like 2

VUR4L    75
VUR4L

Kurulu olan Torrent'e bakarken 2 sürücüye de kurduğumu farkettim. Bu ne burda  fazlalık diye tıkladım. Meğerse ben de 2.2.1 versiyonu da kuruluymuş. Çat diye oldu kendi kendine :dansoleyo:

Edited by VUR4L
  • Like 2

pckolog    486
pckolog

@VUR4L @heroson

Hallettiğinize sevindim. Şimdi tek tek bu iletileri raporladığınız kısma geldik. :)

Şimdi hepinizin iletilerinizi beğeniyorum trollüğüne. :D 

• Like 1

heroson    529
heroson

@pckolog

Senin de canın beğenmek istiyordu bırak şimdi, bahane etme raporu:foleyo:. Nasıl olsa rapor var :dansoleyo:.

Edited by heroson
  • Like 2

shaqs    2
shaqs

HDChina da sorun var, dünden beri erişemiyorum.

mnth    238
mnth

uzun zaman önce utorrent ile yollarımı ayırdım. 100 tane torrent ekleyince ortalık karışıyordu :smurf:

qtorrent ile mutlu ve mesut yaşıyoruz... Tavsiye ederim :dansoleyo:

better    182
better
15 hours ago, shaqs said:

HDChina da sorun var, dünden beri erişemiyorum.

Millennium Wizard    17
Millennium Wizard

Benim private tracker ile şöyle bir sıkıntım var.Hdclub hatta ismini de vereyim.Akk var iken 30/30 eş kaynak olan torrent sabit son hızda inerken 24 mbit olduğunda önce en tepeyi görüyor 3-4 dakikada bir azalarak düşüp 10 kb civarında takılı kalıyor.Başında beklemezsen aynısı tekrarlanıp duruyor.Hızlı olduğu için özellikle internet hızlandığında bitcomet kullanıyorum.Acaba sorun ne olabilir her torrentte olmuyor.Torrentten mi programdan mı çözemedim.

Maybach    0
Maybach

sceneaccess ve ptn'de bir sorun mu var acaba ulaşamıyorum ikisine de ?

antichrist    18
antichrist

sceneaccess de sorun var ve hala çözülebilmiş değil...O.o

antichrist    18
antichrist

SCC den haber alabilen var mı acaba?

samet_419    827
samet_419

Tam olarak hangi başlığa yazmam gerektiğini bilemedim. Torrentleech extratorrent'in kapanmasının ardından üyelikleri açmış. Açmışlar madem, üye oldum.
(Birkaç yerde görünce önemli bir şey herhalde dedim. :oleyo:)

better, 38 dakika önce tarihinde yazdı:

yeni başlayanlar biraz zorluk çekebilir bu sitede

Bu zorluk nedir ve nasıl aşılır?

better    182
better

Değişiklik yoksa, bu sitede seedbonus yok, freeleech yok, no ratio değil, birçok kişide seedbox var ev bağlantısı ile göndermek kolay olmaz dolayısı ile, ya seedbox kiralamak gerekiyor başlangıçta yada CrossSeeding.

samet_419    827
samet_419

@better 90 kb upload hızımla aralıksız seed yapsam da önünde sonunda banlanır mıyım?

Öyleyse başka yerlerde bulamadığım birkaç filmi indirip işimi görmüş olayım. :)

better    182
better

O hız ile aralıksız upload yapman imkansız torrent yüklemedikten sonra, senden çok daha hızlı upload değerleri olanlar hızlı bir şekilde tüm leecher'ları besleyip doyurdukları için. Senin için güzel bir deneyim olacak Torrentleech.

• Like 1

Dr_Jekyll    6
Dr_Jekyll

TvT kapandı mı?

harala    14
harala

@Dr_Jekyll evet maalesef kapandı. Yukarıdaki başlığa bakarsanız, daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Benimki tam olarak sorun sayılmaz. morethan.tv'de sadece takip ettiğim dizilerin torrentlerinin gelmesini sağlamanın yolu var mı? Bookmarks ve Subscriptions'ı denedim olmadı ya da ben beceremedim.

rea-secret    1
rea-secret
harala, 22.05.2017 - 19:34 tarihinde yazdı:

@Dr_Jekyll evet maalesef kapandı. Yukarıdaki başlığa bakarsanız, daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Benimki tam olarak sorun sayılmaz. morethan.tv'de sadece takip ettiğim dizilerin torrentlerinin gelmesini sağlamanın yolu var mı? Bookmarks ve Subscriptions'ı denedim olmadı ya da ben beceremedim.

Tek tek filtre eklemek lazım galiba. Freshon o yönden harikaydı. Rss linkini siteden alabiliyordum. Bunlarda böyle bir olay yok gibi. Her dizi için ayrı ayrı filtre eklemek gerekiyor sanki...