Jump to content
selcuk1709

Torrent sitelerinde yaşanan sorunlar

Recommended Posts

hasangdr    2,634
hasangdr
jacksparrow602, 5 saat önce tarihinde yazdı:

zamunda'da bi sıkıntı mı var acaba sayfa bembeyaz kalıyor. VPN açınca 403 FORBİDEN diyo - 8-9 farklı DNS değiştirdim ama hep beyaz sayfa >:(

Ben girebiliyorum.

http://zamunda.net/browse.php

jacksparrow602    63
jacksparrow602
hasangdr, 3 saat önce tarihinde yazdı:

Ben girebiliyorum.

http://zamunda.net/browse.php

galiba geçici bir sıkıntı vardı şu an bende girebiliyorum :D bir an zamunda da patladı diye korkmadım değil :blushsmiley:

Maybach    0
Maybach

Merhaba IPTorrentste kolay bonus puan nasıl kazanabiliyoruz,ayrıca bonus puan kazanabilme şartları neler?

Edited by Maybach

puan    184

Merhaba IPTorrentste kolay bonus puan nasıl kazanabiliyoruz,ayrıca bonus puan kazanabilme şartları neler?

Torrent dosyasının içeriğindeki her şeyi indirmek gerekiyor. Mesela bir film indirildiyse içindeki bütün altyazı dosyaları vs. indirilmesi gerekiyor. Sonra seed'de bırakın puan toplarsınız. Ayrıca aynı anda en fazla 15 seed'den puan kazanabilirsiniz.

Maybach    0
Maybach

Anladım 15 torrentten sonrası ile dosya boyutunun puan üzerinde bir katkısı yok o zaman.

puan    184

Anladım 15 torrentten sonrası ile dosya boyutunun puan üzerinde bir katkısı yok o zaman.

Boyut olarak alt sınır belirlememişler. 1kb veya 1tb arasında puan farkı yok. 15 torrentten sonrakilere puan vermiyor. Sadece upload için tutabilirsiniz isterseniz.

• Like 1

Kill Master    1,995
Kill Master

WorldOfP2P kapattı mı? Şu an 404 hatası veriyor link. Haliyle torrentlerim de kırmızı durumda.

Yiğit    0
Yiğit

Zamundada yine problem mi var arkadaşlar, giremiyorum siteye.

senseman62    1
senseman62

arkadaşlar ipt hesabımı kapatmış hiçbir problem yoktu arada bir online oluyordum.Şimdi girmek istedim böyle bir hesab bulunamadı diyor.Başına böyle bir iş gelen varmı.

İrcden bağlanın vs diyor ama onlara derdimi anlatamam ingilizce yok 😐

Edited by senseman62

Qoseri    6
Qoseri

Ourbits, hdchina ve totheglory sitelerine girebilen var mı? Login sayfası başka bir sayfaya yönlendiriyor. 

Kill Master    1,995
Kill Master

TürkTorrent 522 hatasıı veriyor. Bilgisi olan var mı?

Saat 6 gibi gitmiş site.

Bienvenidos    5
Bienvenidos

Merhaba internet ağı genel olarak sağlıklı internet sunamadığından dolayı olduğunu düşünüyorum download olarak hiç bir sıkıntı yokmuş gibi gösterip upload sıfıra düşürülüyor nedense uploadda sıkıntı olduğundan indirme sıkıntısını yaşattırıyor uploadsız hiçbirşey yapamaz olduk bildiklerim bunlar bide ek olarak wifi ile internete bağlı olanlar altyazı yükleyemiyor bazı kişilerde bunun çareside mobil veriden  yüklemenizdir. Saygılar. 

Not: Torrent indirmelerinde sıkıntı yaşayanlar ve altyazı yükleyemeyenler için bu yazıyı yazdım

Edited by Bienvenidos
Güncelleme

Kill Master    1,995
Kill Master

Yalnız torrentlerin hepsinde sorun yaşamıyorum. TürkSeed ve BroadCity'de torrentler çalışıyor.