Jump to content
Dr_Jekyll

eMule

Tavsiye Edilen İletiler

Dr_Jekyll    6
Dr_Jekyll

Dövizdeki artışlar sonrası seedbox kullanmaktan vazgeçtiğim için tekrar döndüğüm eski "dost".

Yalnız DP sonrası eMule ile ilgili yeterli yazılımsal destek iletileri yok. Kendi sohbet destek kanalındaki linkler bile uçmuş. 

Burada benim gibi eMule kullanan başka arkadaşlar var mı?

• Beğeni 1

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Kill Master    1.118
Kill Master

@CinTonik üstat, buyur. :D 

• Beğeni 1

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Dr_Jekyll    6
Dr_Jekyll
Kill Master, 2 dk önce tarihinde yazdı:

@CinTonik üstat, buyur. :D 

Clint Eastwood abimizi unutmadık :D

• Beğeni 1

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
fjallraven    50
fjallraven

ben tam gaz kullanıyorum hala ☺️ üstelik netflix üyesi olduğum halde bile kullanım dışına çıkartamadım, çünkü sonuçta netflix'te tüm diziler ya da filmler yok... örneğin, the walking dead, game of thrones, homeland, vesaire... elbette stranger things'in 3. sezonu olursa emuleden indirmeye uğraşmam, keza ray donovan, le casa del papel, vb... her ne kadar dizi konusunda netflix elverişli bir kaynak olsa da güncel/vizyon filmler konusunda aynı seviyede değil...

• Beğeni 2

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Dr_Jekyll    6
Dr_Jekyll
gönderildi (düzenlendi)
fjallraven, 13 saat önce tarihinde yazdı:

ben tam gaz kullanıyorum hala ☺️ üstelik netflix üyesi olduğum halde bile kullanım dışına çıkartamadım, çünkü sonuçta netflix'te tüm diziler ya da filmler yok... örneğin, the walking dead, game of thrones, homeland, vesaire... elbette stranger things'in 3. sezonu olursa emuleden indirmeye uğraşmam, keza ray donovan, le casa del papel, vb... her ne kadar dizi konusunda netflix elverişli bir kaynak olsa da güncel/vizyon filmler konusunda aynı seviyede değil...

MPC-HC de devam ediyor mu hocam? :)

TLF sunum çıkarıyor mu hala?

tarihinde Dr_Jekyll tarafından düzenlendi
  • Haha 1

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
fjallraven    50
fjallraven
Dr_Jekyll, 10 saat önce tarihinde yazdı:

MPC-HC de devam ediyor mu hocam? :)

TLF sunum çıkarıyor mu hala?

:D

aynen, mpc-hc'ye aynen devam ediyorum, hatta hala mpc-hc + ffdshow tryout ikilisiyle... LAV'a bir türlü ısınamadım, ffdshow'un video ve audio dekode performans ve kalitesini LAV'da bulamıyorum...

TLF dükkanı çoktan kapattı, MiniSD-TLF hala çıkarıyor ama o da azaldı... devir SPARKS, DRONES, GECKOS, AMIABLE, REPLICA devri... web'den riplenen (WEBRip ya da WEBDL) dizilerdeyse DEFLATE geçmiş çağın LOL'u gibi çok çalışkan, HDTV kaynaklı riplerde eski isimleri görmek hala mümkün...

• Beğeni 1

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
CinTonik    228
CinTonik
fjallraven, 25.08.2018 - 02:10 tarihinde yazdı:

:D

aynen, mpc-hc'ye aynen devam ediyorum, hatta hala mpc-hc + ffdshow tryout ikilisiyle... LAV'a bir türlü ısınamadım, ffdshow'un video ve audio dekode performans ve kalitesini LAV'da bulamıyorum...

TLF dükkanı çoktan kapattı, MiniSD-TLF hala çıkarıyor ama o da azaldı... devir SPARKS, DRONES, GECKOS, AMIABLE, REPLICA devri... web'den riplenen (WEBRip ya da WEBDL) dizilerdeyse DEFLATE geçmiş çağın LOL'u gibi çok çalışkan, HDTV kaynaklı riplerde eski isimleri görmek hala mümkün...

@fjallraven hocam,

Fark ettin mi bilmiyorum ama TLF, Den Of Thieves (2018) filminin anasını ripledi! Yani yavruyu değil anasını! Anladın sen onu! :oleyoel:

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
fjallraven    50
fjallraven

yok bilmiyordum walla! çok iyi oldu söylediğin, o zaman dans! :Headbang2:

• Beğeni 1

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
perestis    2
perestis
gönderildi (düzenlendi)

Tanığım günden bu yana bırakmadım. eMule hiç bırakılır mı? 35 yaşında hala karşısına geçip izliyorum. hemde artık 350k slot focusun çoşkusuyla :)

@CinTonik hocam;

Upload lütfen :)

Pic.

tarihinde perestis tarafından düzenlendi
resim ekleme
  • Beğeni 1

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
CinTonik    228
CinTonik
perestis, 1 saat önce tarihinde yazdı:

Tanığım günden bu yana bırakmadım. eMule hiç bırakılır mı? 35 yaşında hala karşısına geçip izliyorum. hemde artık 350k slot focusun çoşkusuyla :)

@CinTonik hocam;

Upload lütfen :)

Pic.

7/24 hiç kapanmaz benim PC. :D

Upload tamgaz devam. :good:

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
mnth    217
mnth

Şu katıra bir ben ısınamadım sanırım :)

2-3 k hızlarda indirirken görünce bana bişiler oluyor :rock:

• Haha 1

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Putte    1.466
Putte

Katır adı üstünde inatçı. torrentte bi şey inmedi mi inmez. yarıda kaldı mı kalır. Bunun 2 avantajı var. Daima açık bir bilgiasayarın varsa koy indirsin. Birde indirirken abanmadığı için aynı interneti paylaşanları rahatsız etmez.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
perestis    2
perestis
mnth, 5 saat önce tarihinde yazdı:

Şu katıra bir ben ısınamadım sanırım

2-3 k hızlarda indirirken görünce bana bişiler oluyor 

Günümüzde pek artık öyle değil. Kaynak sıkıntısı az olan dosya bile tek kişiden alınıp hızlı bir şekilde bitirilebiliyor. :)

• Beğeni 1

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
d3d3    268
d3d3

eski forum zamanlarında bi ara bende kullanmıştım, şimdilik torrent yetiyor da artıyor.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
mnth    217
mnth

Benin sistem şu :

Torrent--->Seedbox--->NAS

1080p dts film 10-12 dk da seedboxa iniyor(Tabii seed olayına bakıyor bu da...). Seedboxdan NAS 'a ortalama 12 dk'da iniyor. 

İnat etme ne olur çalış seninde olur Eşşekçim :olee10:

• Haha 1

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
perestis    2
perestis
mnth, 11 saat önce tarihinde yazdı:

Benin sistem şu :

Torrent--->Seedbox--->NAS

1080p dts film 10-12 dk da seedboxa iniyor(Tabii seed olayına bakıyor bu da...). Seedboxdan NAS 'a ortalama 12 dk'da iniyor. 

İnat etme ne olur çalış seninde olur Eşşekçim :olee10:

Biraz pahalı olmuyor mu? Gerçi seedbox için ortağınız varsa makuldür.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
mnth    217
mnth

@perestis

Seedbox için aylık 8 € ücret ödüyorum. Seedbox aslında ufak bir sunucu. Ayrıca aynı sunucuyu şirket datalarını yedekleme için kullanıyorum. 

NAS ve diskleri dolar kuru kudurmadan önce almıştım 😃

• Beğeni 1

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
birkante    174
birkante

emule pek kullanmadım usenext kullanıyordum öğrencilik yıllarımda. sanırım çalışma sistemleri aynı her ikisininde. lost prison break scrubs dexter genelde bu platformdan çekip izliyordum. sonraları rapidshare epey meşhur oldu ama usenext efsanedir benim için. ne günlerdi 🙂

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet

Yorum yazmak için hesap oluşturun veya oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.