Jump to content
Üye Kaydolma hatası giderildi. Tüm 3.parti eklentiler devreye alındı. Yeni bir ilave sorun görürseniz lütfen bize rapor edin. ×

eMule

Dr_Jekyll

Recommended Posts

Port açma vs hepsini tamamladık ama yok hep düşük id alıyorum ve kad a bağlanmıyor. güvenlik duvarı yazıyor kad da....

Edited by umudovski
  • Replies 45
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• fjallraven

7

• perestis

6

• serdar

5

• umudovski

4

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Merhaba dinazorlar Evlikik, çocuk, iş güç derken değil birşeyler indirmek, bilgisayar başında rahat zaman geçiremiyorum pek. Netflix var ama onu bile ayda yılda bir açabiliyorum. Zaman olsaydı b

eD2K öyle güçlü bir protokol ki, her şey yok olur o yok olmaz; insanların bilgisayarları ve internet yok olmadıkça... Yaşasın dinazorlar... 😃 Nasıl bırakılır; hala şu güzelliğe bakar mısınız:

ben tam gaz kullanıyorum hala ☺️ üstelik netflix üyesi olduğum halde bile kullanım dışına çıkartamadım, çünkü sonuçta netflix'te tüm diziler ya da filmler yok... örneğin, the walking dead, game of thr

Posted Images

Bendede durum aynı. Port açmama rağmen hep düşük id alıyorum. bir yıldan fazladır kad ağına da bağlanamıyorum :69:

• 2 months later...

Merhaba Download için durdurulup sıraya koyduğum linkler bazen yok oluyor. Temp dosyası içinde var ama emule içinde yok, nasıl yok oluyor ve düzeltilebilir mi?  Teşekkürler. 

Benim tecrübe ettiğim şekliyle bilgisayar bir anda kapandığında - mesela elektrikler gittiğinde - o anda programın indirdiği dosyalar siliniyor. "MetFileRegenerator" adlı programı kullanarak temp klasöründeki dosya üzerinden emule indirme listesine o dosyayı tekrardan ekliyorum. 

Kad ağı ile ilgili olarak, bağlanamadığım zaman bu linkteki  nodes.dat dosyalarını emuleye ekleyerek sorunu hallediyorum. Bir türlü çalışan server bulamayan arkadaşlar varsa da bu linkteki serverları tavsiye ederim.

• 3 months later...
yuzenbalik

Dün katırı tekrar açtım ve bir arkadaşın istediği dosyaları yükledim. Yıl 2020 ve katırın performansı eski günlerden kalır değil... ☺️ Üstelik 4K dosyaların sayısı artmış. Listede 50GB lık bir dosya var ve geliş hızı gayet iyi...

Katırın ekran görünümü

• Like 1