Jump to content
Sign in to follow this  
telase

Altyazı yüklemeniz süresiz olarak engellenmiştir.

Recommended Posts

telase    2
telase

Öncelikle selamlar.
Bir belgesel için altyazı yükleyecektim ama başlıkta görülen uyarıyı aldım.
"Altyazı yüklemeniz süresiz olarak engellenmiştir."

ben çevirmen değilim,ama iyi bir bilgisayarcı,uydu alıcıları yazılımcısı,bilgisayar programcısı ve film izleyicisiyim.
Yaklaşık 30 yıldır internet kullanıyorum,Türk -yabancı birçok foruma aboneyim ve Türkyedeki birçok forumda işim ile ilgili bilgiler vermişimdir.
10 Yıldır sahibi olduğum web sayfamda yararlı programlar ve bunlarla alakalı bilgiler veriyorum.
Web sayfamda hiçkimsenin reklamı yoktur ve bu işi sadece zevk aldığım,insanlara yardımcı olmayı sevdiğim için yapıyorum.
Hatta web sayfam ve subdomain forum sayfamdan insanların üye olmadan dosya indirmesine olanak sağlıyorum. ( kaç yıldır forum açık 20 üye var :) )
Herneyse gelelim bu konuya,ben film seyretmeyi sevdiğimden indirdiğim altyazıların bazen sekronize tutmadığından bunları ayarlayıp forumda paylaşıyorum.
Dediğim gibi altyazı çevirmeni değilim,hiçbir filmin altyazısınıda google translateden çevirip upload etmedim.
(  Bir zamanlar internetim kesilmişti can sıkıntısından Pirates XXX 2005 in altyazısını çevirmiştim :)  )
Ama bazen hataya düşebiliyorum,görevimiz tehlike 2018 altyazısını bir yerden buldum ilk 5 dakikasına baktım iyi dedim ve buraya upload ettim.
Sanırım bu yüzden altyazı yüklemem engellendi.Çeviri makina çevirisiymiş sonradan farkettim.
Dediğim gibi benim hatam ama kesinlikle google translateden çeviri yapıp forumlara vermem.
Kısacası bu engellemeyi uyarı olarak görüp,altyazı yükleme engelinin kaldırılmasını talep ediyorum.
Umarım iyi niyetimi aktarabilmişimdir,selamlar.

hasangdr    2,480
hasangdr

Engelinizi kaldırdım. Böyle yükleme yapanlar çok olduğu için toleransımız sıfır şu anda. Bir daha yükleme yaparken dikkat edin.

• Like 1

telase    2
telase

teşekkür ederim.