Jump to content
Sign in to follow this  
bart1969

4K film için site tavsiyesi

Recommended Posts

bart1969    0
bart1969

4K için önerebileceğiniz torrent sitesi veya davetiye konusunda yardımcı olabilir misiniz.?.

siteye 2005 den beri üyeyim. torrent konusunda yardımı ihtiyacı olan varsa yazabilir.

planetayfun    0
planetayfun

yts var. bluray 4 k oluyor mu bilmiyorum tam ama bir incele istersen :D

bart1969    0
bart1969

arkadaşlar sorum hala geçerli. yok mu? yts de 4 k yok.

Enes_Biga    213
Enes_Biga

Hocam benim kullandığım birkaç site var. İkisi public; Rarbg ve Rutor. Son çıkan filmlerde seed sıkıntısı çekmezsin. Diğer ikisi de private; Zamunda ve Filelist. Bunlarda hiçbir sıkıntı yaşamıyorum zaten. Rarbg'nin şöyle bir güzelliği var, birden fazla release grubunu bulabiliyorum. Özellikle SWTYBLZ grubu tam istediğim gibi ripliyor. Remux sürümler genelde altta ve üstte siyah barla birlikte geliyor, televizyon düzeltmiyor bunu. Bu grup hem tam ekran hem de Remux'a yakın bitrate oranıyla ripliyor. HDR da sevmiyorum, iki farklı sürüm(HDR-SDR) olarak yayınlıyor hatta. Tavsiye ederim. Onun dışında Zamunda ve Filelist sadece Remux sürümleri yayınlıyor. 

d3d3    366
d3d3

filelist 4k yönünden oldukca geniştir, tavsiye ederim bende.

planetayfun    0
planetayfun

4K'yı destekleyip gösterebilecek teknoloji yok elimde o yüzden ihtiyacım olmuyor benim :D 

SarRufa    93
SarRufa

PrivateHD tavsiye olunur.

8730 Remux
1272 4K torrent barındırıyor site

Neredeyse tüm sunumlarda seed bulunur.

Ayrıca internal gruplarının ( EPSiLON, SiGMA, HDBEE ) paylaşımları bayağı iyidir.

Edited by Kill Master
Davetiye paylaşımı yapmıyoruz.
  • Like 1

bart1969    0
bart1969
Enes_Biga, 15.11.2018 - 03:56 tarihinde yazdı:

Hocam benim kullandığım birkaç site var. İkisi public; Rarbg ve Rutor. Son çıkan filmlerde seed sıkıntısı çekmezsin. Diğer ikisi de private; Zamunda ve Filelist. Bunlarda hiçbir sıkıntı yaşamıyorum zaten. Rarbg'nin şöyle bir güzelliği var, birden fazla release grubunu bulabiliyorum. Özellikle SWTYBLZ grubu tam istediğim gibi ripliyor. Remux sürümler genelde altta ve üstte siyah barla birlikte geliyor, televizyon düzeltmiyor bunu. Bu grup hem tam ekran hem de Remux'a yakın bitrate oranıyla ripliyor. HDR da sevmiyorum, iki farklı sürüm(HDR-SDR) olarak yayınlıyor hatta. Tavsiye ederim. Onun dışında Zamunda ve Filelist sadece Remux sürümleri yayınlıyor. 

rutorun sitesini bulamadım

bart1969    0
bart1969

güncel... akk kalkmışken yeni site lazım.  rarbg dışında düzgün sitem kalmadı...bilgisi olan bana özelden detaylı da yardımcı olabilir mi?