Jump to content
ssniper

İsveç torrent sitesi

Tavsiye Edilen İletiler

ssniper    481
ssniper

İsveç içerikli torrent sitesi bilen arkadaş varsa, linki paylaşabilir mi?

(Swebits kapanmış sanırım, başkası lazım.)

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
busillis    208
busillis

"Ansök om invite" kısmına tıklayarak davetiye istediğinde bulunabilirsiniz.Mail adresi ve orada belirtilen sitelerden birine ait profil linki koymalısınız. Göstereceğiniz referans profilde en az 2 tb upload bulunmalı.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
ssniper    481
ssniper
busillis, Bir saat önce tarihinde yazdı:

"Ansök om invite" kısmına tıklayarak davetiye istediğinde bulunabilirsiniz.Mail adresi ve orada belirtilen sitelerden birine ait profil linki koymalısınız. Göstereceğiniz referans profilde en az 2 tb upload bulunmalı.

Dediklerinizi yaptım. Uzun bir kod verdi sanırım davetiye kodu ama kayıt için ilgili linki bulamadım...

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
busillis    208
busillis

O kodu profil bilgilerinizi verdiğiniz sitede profilinize koyacaksınız. Profilinize baktıklarında o kodu görmeliler. Bir nevi doğrulama işlemi. Ardından davetiye verdiğiniz mail adresine gelir.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
ssniper    481
ssniper
busillis, 11 saat önce tarihinde yazdı:

O kodu profil bilgilerinizi verdiğiniz sitede profilinize koyacaksınız. Profilinize baktıklarında o kodu görmeliler. Bir nevi doğrulama işlemi. Ardından davetiye verdiğiniz mail adresine gelir.

Torrentleech'ten örnek göstererek o kodu almıştım ama TL'de o kodu nereye yazacağımı bulamadım? Siz biliyor musunuz?
(Profil edit'te öyle bir opsiyon yok.)

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
busillis    208
busillis

TL açısından bilmiyorum ama profil ayarlarından şöyle bir kısım olmalı. Hemen hemen tüm sitelerde vardır.

43gG5X.jpg

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
ssniper    481
ssniper

TL'de öyle bir opsiyon yok. Sadece avatar yükleme opsiyonu vardı. Ben de verdikleri kodu  düz metin olarak avatar yaptım. Ama çok küçük oldu zor okunuyor. Umarım görürler.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet