Jump to content
Sign in to follow this  
historick

Firefox 64

Recommended Posts

historick    3
historick

Firefox 64 otomatik güncelleme yapınca yer imleri araç çubuğundaki rss kaynaklarımı artık göremiyorum.Sabit bir yer imi durumuna geldiler.Önceki sürümde üzerine geldiğimde rss başlıklarını ya da yeni çıkan konuları görebiliyordum.Bu belirttiğim rss sorunun bir çözüm yolu var mı acaba?

puan    171
Firefox 64. sürümde RSS desteğini kaldırdı. Eklenti kullanarak devam edebilirsiniz. Tavsiye isterseniz FeedBro ihtiyacınızı görür.

historick    3
historick

@puanEklentinin kullanımı nasıl acaba?

puan    171

@puanEklentinin kullanımı nasıl acaba? 

Kullanımı kolay. Bunu kurduktan sonra başka Feed eklentisine bakmadım. Belki daha kolayı veya kullanışlısı vardır. Ben uğraşmak istemedim buna denk geldim bunu kullanıyorum.

Eklentiyi kurduktan sonra yeni feed eklemek istediğinizde eklentinin logosuna basıp Open Feed Reader'a tıklayınca eklentinin ana sayfası açılıyor. Oradan yeni feed eklenebiliyor. Feed ekledikten sonra eklentinin logosuna tıklayınca da feed'ler gözüküyor.

• Thanks 1

historick    3
historick
puan, şöyle yazmıştı: (02.01.2019 - 20:13)

Firefox 64. sürümde RSS desteğini kaldırdı. Eklenti kullanarak devam edebilirsiniz. Tavsiye isterseniz FeedBro ihtiyacınızı görür.

puan, şöyle yazmıştı: (24.02.2019 - 21:20)

Kullanımı kolay. Bunu kurduktan sonra başka Feed eklentisine bakmadım. Belki daha kolayı veya kullanışlısı vardır. Ben uğraşmak istemedim buna denk geldim bunu kullanıyorum.

Eklentiyi kurduktan sonra yeni feed eklemek istediğinizde eklentinin logosuna basıp Open Feed Reader'a tıklayınca eklentinin ana sayfası açılıyor. Oradan yeni feed eklenebiliyor. Feed ekledikten sonra eklentinin logosuna tıklayınca da feed'ler gözüküyor.

Eyvallah...Teşekkürler..

• Like 1