Jump to content
Sign in to follow this  
rubens9999

Arkadaşlar Bu İnternet Hızı Nedir?

Recommended Posts

rubens9999    0
rubens9999

GcOS2b.png

Edited by rubens9999

samet_419    828
samet_419

16 Mbps'ye kadar, bağlantısı sağlıklı görünen bir internet paketi.

rubens9999    0
rubens9999

Yani göründüğü gibi söylüyoruz, kafamı karıştıran ben download yaparken en fazla 3 Mbit ile download yapıyor (şu anda hızı düşürülmüş vaziyette olduğundan 1.9 Mbit ile download yapıyor)

Şikayet var sitesinde "24 Mbit hizmete 3 Mbit sunuyorlar"  diye şikayet yazacaktım, şikayet yazmadan önce araştırayım bir bilene sorayım dedim.

samet_419    828
samet_419

Hız testinde böyle görünürken düşük hızda download yapması garip. İndirmenin kaynağında sıkıntı vardır. Yoksa 1,2~,1,4 mb/sn görmeniz gerek.

Uzunserdar    755
Uzunserdar
samet_419, Bir saat önce tarihinde yazdı:

Hız testinde böyle görünürken düşük hızda download yapması garip. İndirmenin kaynağında sıkıntı vardır. Yoksa 1,2~,1,4 mb/sn görmeniz gerek.

Kesinlikle katılıyorum indirme kaynağında sıkıntı vardır. Servis sağlayıcınız nedir bilmiyorum. Ttnet bile adil kullanım kotasını kaldırdı 1 hafta önceden.

RroEVo.png.21c6aaa70b52698528ee3d1bc6576554.png

Edited by samet_419
hizliresim hata veriyordu. Düzenledim.

masalanlatan    1
masalanlatan

AKK kalktı, filan diye bizi kandırıyorlar.

ben turkcell'den güya 54 Mbps hızında 50 GB kotalı superbox paketi aldım. bugüne kadar gördüğüm en yüksek download hızı 15 Mbps oldu. defalarca çağrı merkezini aradım, bir dayak yemediğim kaldı. bahane üstüne bahane.

şimdi de benden izinsiz olarak 50 GB kotamı kaldırıp, 10 Mbps'ye düşürmüşler. buyurun şimdi, ne yapayım? ne kadar çok şikâyet edersem edeyim, elime birşey geçmiyor.

türktelekom bizim binaya altyapı getirmiyor, bahane hazır: yeni bina. "yeni" dedikleri bina 2 yaşını geçti, ihtiyarlamaya başladı. altyapı için kaç defa müracaat edildiyse, tık yok. lübnanlı amcalar türktelekom'un içini boşaltıp kaçtıkları için elemanlar çalışmıyor, bu nedenle turkcell adlı hırsız şirketin superbox'ına mahkumum.

hırsızlıkta ülke olarak üstümüze yok.

Edited by masalanlatan
imla
  • Like 1

esdemirei    45
esdemirei
masalanlatan, 34 dk önce tarihinde yazdı:

lübnanlı amcalar türktelekom'un içini boşaltıp kaçtıkları için

Başta çevremde çoğu kişi bu olaydan bihaber. Bunu belirteyim.

Ülkemizin ileri gelenleri en iyi alt yapı yapıp bu alt yapıdan kaymağını yiyemeyecekleri için böylesi zihni bozuk örgütlere bağlı kalıyoruz.

Toplumumuzdaki her kesim bilinçlense ve tepkisini koysa bu tür örgütlerin varlık adına hiçbir izleri kalmaz.

İş toplumda bitiyor diyebilirim.