Jump to content
Sign in to follow this  
Vareniki

Parfüm Tavsiyesi :)

Recommended Posts

Vareniki    3
Vareniki

Arkadaşlar merhaba,

Hayatımda hiç parfüm satın almış biri değilim fakat bu aralar bir değişiklik yapmak istedim o yüzden siz değerli dp ailesinin yardımına ihtiyacım var :D

Şöyle fiyatı uygun mu uygun fakat sağlığa zararlı olmayan mağaza veya marka isimleri rica ediyorum. Sağolun var olun:planetdpok:

EK: Yer İstanbul Anadolu

Edited by Vareniki

Kill Master    1,822
Kill Master

@Vareniki Damat Tween ve D'S Damat'ın parfümlerini seviyorum. DS'de Black Intense ve Play parfümleri var. İkisi de hoşuma gidiyor. Fiyatları da çok yüksek değil. İstanbul'da neredeyse her avmde şubeleri vardır.

kizancik    254
kizancik

Azzaro'un son kokusunu çok beğendim. "Wanted" By Night ATÜ Duty Free'de 79.90 Euro'idi. (Eau de Parfum).

Bir de benim klasik olan "Armani Code" o da promosyona girmişti 110 ml 69.90'a satışa sunulmuş. (Profumo).

Fiyatlar güncel (4) gün önce Atatürk'den satın aldım.

"Burberry BRİT Rhythm" & "Davidoff Adventure" da tercih ettiğim kokulardır. Tavsiye ederim.

birkante    255
birkante

Tom ford noir extreme kullanıyorum. Ağır ama klasik bir kokusu var yıllardır kullanıyorum. Arada daha hafif parfümler denemiş olsamda vazgeçemiyorum kendisinden :)))

Marvoldo Riddle    462
Marvoldo Riddle

Ralph Lauren Blue kullanıyorum, çok güzel ve fazla ağır sayılmayacak bir kokusu var, tavsiye ederim.

garez    4
garez

Acqua Di Gio - Giorgio Armani tavsiye ederim, yıllardır aralıksız aldığım tek parfüm. Yaz-kış kullanabileceğin ferah bir kokusu var

Ayrıca Miniso'dan aldığım bir parfüm vardı ama adını tam hatırlamıyorum, yeşil tonunda bir şişesi vardı.

Kill Master    1,822
Kill Master

D'S Damat meşhur NO1 parfümünü yeniden getirmiş. İzmir'de yok. Diğer şehirlerden getirtmeye çalışıyorum ama henüz sonuca ulaşamadım. :D Markanın en sevdiğim parfümüdür.