Jump to content
lq_phoenix

Altyazı problemi

Recommended Posts

lq_phoenix    0
lq_phoenix

İndirdiğim her altyazıda problemle karşılaşıyorum rardan çıkmıyor bilinmeyen format yada hasarlı  tarzı bir hata alıyorum normalde tam indirememe durumunda alınan hata ama bu seferki problemin o olduğunu düşünmüyorum çözüm için önerilere açığım teşekkürler. not:Başka sitelerden indirme de problem yaşamıyorum .

hashus    566
hashus
lq_phoenix, 3 dk önce tarihinde yazdı:

İndirdiğim her altyazıda problemle karşılaşıyorum rardan çıkmıyor bilinmeyen format yada hasarlı  tarzı bir hata alıyorum normalde tam indirememe durumunda alınan hata ama bu seferki problemin o olduğunu düşünmüyorum çözüm için önerilere açığım teşekkürler. not:Başka sitelerden indirme de problem yaşamıyorum .

Winrar'ın son sürümünü yüklersen sorun çözülür sanırım.

• Like 1

ssniper    614
ssniper

Muhtemelen sizde yüklü RAR programının sürümünden kaynaklanıyor. Ben programımı güncellememek için şöyle bir çözüm buldum: Aşağıda linkini vereceğim sitedeye yüklüyorsunuz, o da size ZiP formatına (ya da dilediğiniz sıkıştırma formatına) dönüştürüp geri veriyor.  Sitenin birçok sıkıştırma formatına desteği var:

http://www.convertfiles.com/convert/archive/RAR-to-ZIP.html

• Like 1

lq_phoenix    0
lq_phoenix
hashus, 28.01.2019 - 22:52 tarihinde yazdı:

Winrar'ın son sürümünü yüklersen sorun çözülür sanırım.

ssniper, 29.01.2019 - 06:03 tarihinde yazdı:

Muhtemelen sizde yüklü RAR programının sürümünden kaynaklanıyor. Ben programımı güncellememek için şöyle bir çözüm buldum: Aşağıda linkini vereceğim sitedeye yüklüyorsunuz, o da size ZiP formatına (ya da dilediğiniz sıkıştırma formatına) dönüştürüp geri veriyor.  Sitenin birçok sıkıştırma formatına desteği var:

http://www.convertfiles.com/convert/archive/RAR-to-ZIP.html

teşekkürler cevaplar için rarı güncelleyim sorun sanki ondan değil gibi ama diğer rarlarda problem yaşamıyorum yinede teşekkürler.

not: Güncelledim düzeldi açıkçası bazı rarları açıp bazılarını açmamasında böle bir problem olacağını düşünememiştim sorun halloldu teşekkürler.

Edited by lq_phoenix
sorun giderildi