Jump to content
Pirpir

Kediler Hakkında Her Şey

Tavsiye Edilen İletiler

Pirpir    218
Pirpir

Eski basligimi tekrar yasatmaya karar verdim kedileri olanlar lutfen buraya resimlerini atsinlar :)

16708693_1446178535401907_20453514708850

• Beğeni 4

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Zaragano    23
Zaragano

Bu da bizim evin sahibi, 6 yıldır yanında misafiriz..9_9

r6qQ1N.jpg

• Beğeni 10

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Pirpir    218
Pirpir

@Zaragano cok sekermis. Kiz mi Erkek mi bu? ve adi ne? Hatta konuyu genisletiyorum evinize ne zaman geldi nasil aldiniz?

• Beğeni 1

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Zaragano    23
Zaragano

@Pirpir teşekkürler, adı Susam ve kendisi erkek. Nisan'da 7. yaşına basacak, sahiplendiğimizde 3-3,5 aylıktı. Çalıştığım şirketin bahçesine hasta bir şekilde bırakılmıştı, şirkette o sırada başka bir adrese taşınıyordu, gönlüm razı gelmediğinden eşimi de ikna edip sahiplendik. Başlarda hastalığından kaynaklı sıkıntıları vardı ama 3 ayda sağlığına kavuştu.9_9

• Beğeni 3

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
ozgun14    409
ozgun14
Zaragano, 23 saat önce tarihinde yazdı:

Bu da bizim evin sahibi, 6 yıldır yanında misafiriz..9_9

r6qQ1N.jpg

şu tatlılığa bak. allah bağışlasın. ömrü uzun sağlıklı olsun. :)

• Beğeni 1

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
nht.ctn    425
nht.ctn
DBLmBv.pngDemin rastlamıştım. Atayım dedim :D
Kaynak
tarihinde nht.ctn tarafından düzenlendi
  • Beğeni 3
  • Haha 1

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Zaragano    23
Zaragano
ozgun14, 14 dakika önce tarihinde yazdı:

şu tatlılığa bak. allah bağışlasın. ömrü uzun sağlıklı olsun. :)

Teşekkür ederiz @ozgun14 9_9

nht.ctn, 8 dakika önce tarihinde yazdı:
DBLmBv.pngDemin rastlamıştım. Atayım dedim :D

İşte bunlar çok tehlikeli, sonra kedileri neden mıncıklıyorsunuz:D

• Beğeni 1
  • Haha 1

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
oTToMaNeK    102
oTToMaNeK

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
lenard    5
lenard

3 yaşında, adı Ruşen. Yazın gecenin 4'ünde acıklı acıklı bağıran bir kediye bakmak için aşağı indiğimde bir anda önüme çıktı, ayaklarıma dolaştı, kendini sevdirdi falan vs. Bağıran kediyi bulamadım, sesi kesilmişti ama can dostumu buldum işte :friends:O günden beri belalım ^_^

pa_a.jpg

• Beğeni 4

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Theswimmer    9
Theswimmer

Eskiden bakımını üstlendiğimiz kedileri konuya dahil edebiliyor muyuz, bilmiyorum ama bu küçük pıtırcığı sizinle paylaşmak istedim. Yaklaşık bir buçuk-iki aylıkken sahiplenmiştim ve kısa süre yanımda barındırabilmiştim belirli nedenlerden dolayı. Şimdi 5-6 aylık oldu. Ara sıra resimlerine bakıyorum, hüzün dolu :22:

OVWl94.jpg

• Beğeni 1

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Pirpir    218
Pirpir
Theswimmer, 10 saat önce tarihinde yazdı:

Eskiden bakımını üstlendiğimiz kedileri konuya dahil edebiliyor muyuz, bilmiyorum ama bu küçük pıtırcığı sizinle paylaşmak istedim. Yaklaşık bir buçuk-iki aylıkken sahiplenmiştim ve kısa süre yanımda barındırabilmiştim belirli nedenlerden dolayı. Şimdi 5-6 aylık oldu. Ara sıra resimlerine bakıyorum, hüzün dolu :22:

OVWl94.jpg

Eger cok ozel degilse ne oldu bu guzellige paylasabilir misiniz? Ayrica kedi olsun sudan olsun herseyi paylasabilirsiniz elbette :)

oTToMaNeK, 17 saat önce tarihinde yazdı:

Sanki bu kediler biraz fazla mi rahat :ph34r::oleyo: acimam yerim ben bunlari. 

• Beğeni 2

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
freeseatr    107
freeseatr

Küçüklüğü

Bu da her zamanki hali

tarihinde freeseatr tarafından düzenlendi
  • Beğeni 2

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Theswimmer    9
Theswimmer

Bu oğlumuz, doğan 5 evlattan biriydi. Ev sahibesi yeni yuvalar bulmak istedi. Ben de duramayıp bu oğlanı istedim. Çılgınlar gibi bakım konusunu araştırdım. Ancak bir sorun vardı: bizimkiler evde kalması konusuna pek sıcak bakmıyordu. Bu yüzden anneannemlerde kaldık bir süre :D Adını (Tarçın) koymuştum, ihtiyaçlarını karşılıyorduk. Güzel yaşıyorduk. Bir süre sonra kendi evime geri döndük, daha doğrusu çağrıldık. Sonra da kardeşimin doktoru evde kalmasına pek sıcak bakmadı ve en sonunda geri, kardeşlerinin yanına götürmek zorunda kaldım :| Anneannemlerin yanına da geri gidemedik, yük olmak istemedik. Sosyal medyada kardeşiyle verdiği pozları gözüyorum :heart: Bu arada ev sahibemiz adını değiştirmemiş, bu da hoşuma giden çok güzel bir detaydı... @Pirpir

• Beğeni 1
  • Teşekkür 1

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Pirpir    218
Pirpir

@Theswimmer ayri olmaniza uzuldum. Maalesef doktorlar kedi ve kopekler konusunda hala annelerinden kalma kulaktan dolma bilgi ile egitimlerine yakismayan tavsiyelerde bulunuyorlar. Pek cok ailede ornegin hamilelik ve bebek gibi konularda kedi kopeklerin evden ayrilmalari konusunda tavsiyelerde bulunuyiorlar :( Bunu da nedense Turk doktorlar yapiyor. Kedi ve kopeklerin Terapi kopegi olarak hastahanelerde bile gorev aldigi bir evrende hak mi bu :(

@freeseatr ama ben bunu yerim :x:x cok guzelmis maallah :)

• Beğeni 1

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
HakanGil    195
HakanGil

Şu kedi benim olsa ne derdim kalır ne tasam. :) Şaka bir yana Türkiye'de Oriental Shorthair bulabilir miyim acaba?

tarihinde HakanGil tarafından düzenlendi
  • Beğeni 1

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
MustafaALKAN    52
MustafaALKAN

• Beğeni 1

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
oTToMaNeK    102
oTToMaNeK

Bizim kediler rahat, canı sıkılınca dışarı çıkıyor, çapkınlık yapıyor, akşam eve geliyor. Kardeşim petshop'da çalıştığından sınırsız mama vs...

• Teşekkür 1

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Özgürce    6
Özgürce

Ly7dDa.jpg

Bendede böyle bir yaramaz var. 2 Yaşına girdi, biraz sağı solu dökme meraklısı. Çekmece, kapı dolap açma özelliklerine sahip.

Şaka bi yana kedi başlığı görünce dayanamadım. :)

• Beğeni 4

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
zarat    1.047
zarat

Eski forumdan beri kedi başlığı paylaşımda bulunmasam bile zaman geçirdiğim yerlerden biri olmuştur. Bu arada Svega'yı hatırladım birden, Pirpir ile birlikte paylaşımlarını okumaktan hep keyif aldığım bir üyemizdi kendisi. Sahi nerede o  Svega'sız kedi başlığı olur mu hiç. İyi geceler değerli kedi dostları :fl::friends:

HakanGil, 6 saat önce tarihinde yazdı:

Şu kedi benim olsa ne derdim kalır ne tasam. :) Şaka bir yana Türkiye'de Oriental Shorthair bulabilir miyim acaba?

Vulcan gezegeninden Mr. Spock   :D

tarihinde zarat tarafından düzenlendi
  • Beğeni 1

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
odun    4
odun

@svega mıydı bir arkadaş vardı Lost dan Hugo avatarlı...Luna isimli bir kedisi vardı yanlış hatırlıyorsam kusuruma bakmasın...Çok güzel yazılar yazardı günlük gibi...Severdim, dizi gibi takip ederdim Luna bugün ne yapmış acaba diye...:D O geldi aklıma...

• Beğeni 1

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş

Yorum yazmak için hesap oluşturun veya oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.