Jump to content
Kanpuu

Acil GamePad Önerisi Lazım

Tavsiye Edilen İletiler

Kanpuu    225
Kanpuu

Eskiden Snopy Sg-301 kullanıyordum daha demin arıza yaptı, şimdi de yeni bir gamepad almayı düşünüyorum. Düşük fiyatlara iyi bir şey almak imkansız ama iyi bir şey için de yüksek para veremem o yüzden en azından tuş basma özürlülüğü olmayan bir gamepad için her türlü öneriye açığım. Uzun zamandır kullağınız bir gamepad'i önerebilirsiniz.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Coilbone    575
Coilbone

Logitech F710 kullanıyorum uzun bir süredir(4 yılı geçti sanırım). Destekleyen ve oynanışı ideal olan bir çok oyunu bununla oynadım ek olarak da direct input modunda dizi/film izlerken kumanda olarak kullanıyorum :oleyo:  Tek kötü yanı ben aldığımda 90 TL'ye indirimdeydi, şimdi baktım şu an 205 TL olmuş :( 

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
d3d3    322
d3d3

Ben de Logitech F710 kullanıyorum, gayet memnunum. Aldığımda 120 filandı şimdi ikiye katlanmış.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Kanpuu    225
Kanpuu

Sanırım şu önerdiğiniz gamepad gayet iyi anlaşılan ama günümüzdeki fiyatı gerçekten çok yüksek, eski fiyatı olsa alınması pek mantıklı olabilirdi ama hiç yoktansa iyi çalıştığını öğrendim böylelikle.

Kötü gamepadlerin fiyatları bile 50-60 lira olmuş. Dün mecburen elime lehim tabancasını elime aldım, aleti tamir ettim ama aletin gövdesini birleştirirken parçaları yerinden oynayıp duruyordu ve sanırım bu esnada sticklere bir şey oldu, artık çalışmıyorlar. Birleştirmeden önce çalışıyorlardı. :sad:

tarihinde Kanpuu tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş