Jump to content
Sign in to follow this  
HewoR

NetSpeed

Recommended Posts

HewoR    2
HewoR

ISP arayan arkadaşlar için konu açma gereği duydum. Kendileri şuan için ekonomik, bir kaç arkadaş ayrı evlerde kullanıyoruz genel olarak sorun yok. Müşteri hizmetleri acemi, ancak ellerinden geldiği kadar sorunları çözüyorlar. Ayda 1-2 defa kopma oldu, max. 5 dk yı geçmedi şimdilik.

Bir de taahhütsüz olarak reklam yapsalarda "kullanım sözü" adı altında 6 ve 12 ay taahhüt sunuyorlar.

Göz atmak isteyen için websiteleri.

• Like 1

HalilNevzat    8
HalilNevzat

bende bu sağlayıcıyı kullanıyorum öneriririm sıkıntı yaşamadım.

snake    2
snake

Merhaba,bende kısaca deneyimlerimi aktarayım belki faydalanan birileri olur,yaklaşık 7-8 aydır aboneyim,ilk 6 ay son derece memnun olarak kullandım hatta bir kaç arkadaşıma kullanmaları için tavsiyede bile bulundum ama şu son 2 ay resmen işkence oldu,haftada 1 baglantı kopuyor,zaten düşük olarak kullandığım hızım yarıya düşüyor,video vs zaten izlemeymiyorsunuz,mhs'yi arayıp sorunu anlatıyorum tekrar eski hıza güncellemerini istiyorum ama bana söylenen altyapının yetersiz oldugu için bina içi tesisatın kontrol edilmesi gerektiği ve gerekirse yenilenmesi gerektiği söyleniyor,bende diyorum 6 aydır sorunsuz kullandıgım internet son 2 aydır aniden nasıl böyle bir değişime girdi,baglantı sürekli değişkenlik gösteriyor diyorum,cevap:kablolarda oksitlenme olmuştur,elektrikçi çağırıp baktırmanız gerekiyor diyorlar,yani hiç inandırıcı gelmiyor en az 15 yıllık ıss kullanıcısıyım,ben iyi ya da kötü demiyorum sadece yaşadıklarımı paylaştım

Edited by snake
ekleme