Jump to content
Kill Master

Sitemizdeki Gelişmeler

Tavsiye Edilen İletiler

Kill Master    1.467
Kill Master

Sitemize gün geçtikçe yeni özellikler geliyor. Bunları sizlere de aktaralım, kullanımı anlatalım istedik. Yapılan her yenilikte bu konuyu güncelleyeceğiz.

Son yapılan yenilikler şu şekilde:

• Portal ana sayfasında son yüklenen tüm altyazıların gözüktüğü "Hepsi" sekmesi. Film, Dizi ve Anime sekmelerinin yanına varsayılan olarak "Hepsi" sekmesi de eklendi. Böylelikle son yüklenen altyazıları rahatlıkla görebilecek, dilerseniz diğer sekmelere geçerek özel olarak bakabileceksiniz. 

hepdi.jpg

Bu sekmelerin alt kısmında bulunun "DEVAMINI GÖSTER"e tıklarsanız seçili olan sekmeye ait altyazıların daha fazlasını görebilirsiniz. "Hepsi" ve "Son Yüklenen Türkçe Altyazılar" seçiliyse, Son yüklenen Türkçe atyazıların daha fazlasını görebileceğiniz sayfaya yönlendirir.

devamınıgoster.jpg

• Yapım sayfalarına vizyon tarihi eklendi.

yayintarihi.jpg

Sitemiz her zaman gelişmeye devam edecek! :planetdpok:

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Kill Master    1.467
Kill Master

Artık çeviri duyurusu açmak, yapım sayfalarına eklediğimiz "Çeviri Duyur" butonu ile daha kolay. Aynı zamanda duyuru formunda da iyileştirme yapılmıştır.

large.duyur-buton.jpg.edb64507f878568ecc

Film sayfalarında bulunan butona tıkladığınızda çıkacak form:

large.film-duyuru.png.a2477926d3db52cc7c

Dizi sayfalarında bulunan butona tıkladığınızda sezon/bölüm kutucukları da bulunmaktadır:

large.dizi-duyuru.png.877bce6773d8f76845

Eğer yapımlar telif nedeniyle altyazı yüklemeye kapatıldıysa buton, altyazı yükleme butonu gibi deaktif olacak ve bilgi verecek:

large.film-duyur-de.jpg.1eda6156a9e189d5

Çevirmen korumasında olan yapımlarda ise çeviri duyur butonu yine deaktif olacak ve üstüne geldiğinizde korumaya dair bilgi verecek

large.dizi-buton.png.2ed21e8f002dd92bed0

Not: @Çevirmen arkadaşlar eğer dizi çevirilerinizi masksız biriyle paslaşmak istiyorsa bize ÖM ile ulaşabilir ya da yapımı raporlayarak durumu anlatabilirsiniz.

Kullanıcı menüsünde bulunan Yeni Çeviri Duyurusu'na tıkladığınızda;

large.1244254197_men-duyur.png.df799acc5

Eğer yapımda telif yasağı ya da çevirmen koruması varsa aşağıdaki uyarıları alırsınız:

large.telif.png.a6dfe87412671cefea1108ba

large.koruma.png.163a3c32977b9d67a671915

:planetdpok:

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Kill Master    1.467
Kill Master

Altyazı yükleme formunda görsel iyileştirme yapıldı.

Eski hali:

large.34643559_altyaz-yukle.png.7e714205

Altyazı bilgileri, afişin sağına alınarak yer tasarrufu sağlandı. Ayrıca, aynı ya da benzer isimli yapımlarda karışıklık yaşanmaması için formun sağ üst tarafına IMDb ID eklendi.

large.899442288_altyaz-yukle_new.jpg.5a2

Dizilerdeki görünümü:

large.828678814_altyaz-yukle-dizi.jpg.50

tarihinde Kill Master tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Putte    1.528
Putte

image.png

Drama ayrımsaması yapılmıştır. Anasayfada ilgili buton tıklanıldığın son yeni 10 atyazıyı getirir. Devamını göster butonu ile tüm listeyi çaığrabilirsiniz.

Hayırlı olsun.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Putte    1.528
Putte

Tabi bu gelişmeye sevinenler, @Pirpir ve @Ecthelion a teşekkür göndermeliler. Bana DRAMA virüsünü bu ikisi bulaştırdı.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Vanya Dayı    129
Vanya Dayı

Elinize sağlık, forum yavaş yavaş bir şeye benzemeye başladı. Altyazı portalında iyileştirmeler, geliştirmeler yapılacak mı? Aşağı inene kadar 3 kilo veriyorum nerdeyse :) 

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Kill Master    1.467
Kill Master
Vanya Dayı, şöyle yazmıştı: (14 saat önce)

Elinize sağlık, forum yavaş yavaş bir şeye benzemeye başladı. Altyazı portalında iyileştirmeler, geliştirmeler yapılacak mı? Aşağı inene kadar 3 kilo veriyorum nerdeyse :) 

Bu konudaki geliştirmeler hepsi zaten portal için :D Altyazı sıralamayı diyorsanız onun ayarı var.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Kill Master    1.467
Kill Master

Merhaba arkadaşlar.

Portaldaki menümüze yeni bir içerik eklendi. 

Menü üzerinde, "Anime" sekmesinin sağ tarafına eklenen menünün üstüne geldiğiniz "Drama Arama" ve "Drama Haberleri" sekmelerini görebilirsiniz.

menü.jpg

Drama Arama'ya tıklayarak dramalar içinde gelişmiş arama yapabileceğiniz sayfaya gidebilirsiniz.

arama.jpg

Drama Haberleri seçeneğine tıkladığınızda ise bu güne kadar yazılmış bütün drama haberlerini görebileceğiniz sayfaya yönlendirmektedir.

haberler.jpg

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Kill Master    1.467
Kill Master
Vanya Dayı, şöyle yazmıştı: (27.02.2019 - 21:32)

Usta biraz beklettim ama senin sorunun çözümünü de anlattım. :) 

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Vanya Dayı    129
Vanya Dayı

@Kill Master Eksik olma:flowers:

Şöyle bir seçim yaptım (dizi/anime seçenekleri bol olduğu için hiç elleşmedim:))

image.png.f7361fce57fc843c93693facdf1fb6fe.png

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Kill Master    1.467
Kill Master

@Vanya Dayı Benim ayarları kullanabilirsin. Filmler için seçtiğinin benzeri oluyor.

ayar sayfa.jpg

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş