Jump to content
hayhan44

Potplayer yardımlaşma başlığı

Tavsiye Edilen İletiler

ismuta    262
ismuta

Kaydetme klasörünü şöyle değiştirebilirsiniz.   Sağ Tık -> Tercihler -> Sol menüde Konum

Görsel: https://prnt.sc/j6rlad

Görüntü yakalama ise CTRL + E diyebiliyorum.

Daha fazlası için: https://aboutdevice.com/how-to-take-snapshot-screenshot-with-potplayer/

• Beğeni 2

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
DeanJames    976
DeanJames
gönderildi (düzenlendi)

@JaguaR Doğru mu anladım bilmiyorum ama ctrl+c tuş kombinasyonu ile de ekran görüntüsü alabilirsiniz.Tabii sizin kastettiğiniz şey tamamen farklı bir şey olabilir.

ekleme:

@ismuta Benden detaylı yazmış. Verdiği link epey açıklayıcı. :) 

tarihinde DeanJames tarafından düzenlendi
  • Teşekkür 1

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
JaguaR    89
JaguaR
On 4/18/2018 at 10:53 AM, DeanJames said:

@JaguaR Doğru mu anladım bilmiyorum ama ctrl+c tuş kombinasyonu ile de ekran görüntüsü alabilirsiniz.Tabii sizin kastettiğiniz şey tamamen farklı bir şey olabilir.

ekleme:

@ismuta Benden detaylı yazmış. Verdiği link epey açıklayıcı.  

Çok teşekkür ederim. Bu işi hallettim.

Yalnız çeşitli ortamlarda film sunumları yaparken almamız gereken ekran görüntüsünü en iyi yazılım maalesef ki Pot Player değil, titiz moderatörler bu konuda hassaslar, pot playerı önermiyorlar. Ben normalde VLC player portable'ı kullanıyordum ve sorunsuz ekran görüntüsü alıyordum lakin son deneyişimde bir sorun oldu, doğru şekilde ekran görüntüsü alamadı. 

MPC önerdiler, en son sürümünü kurdum ancak ayarlarda Capture sekmesi deaktif durumda, Oradan hiçbir ayar, düzenleme yapamadım.

Bir önerin var mı? Gerçekten işe yarayacak bir öneri.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
busillis    195
busillis
JaguaR, Bir saat önce tarihinde yazdı:

Ben normalde VLC player portable'ı kullanıyordum ve sorunsuz ekran görüntüsü alıyordum lakin son deneyişimde bir sorun oldu, doğru şekilde ekran görüntüsü alamadı. 

VLC 2.1.5 veya daha önceki bir sürümü kullanmalısınız. Son sürümler hatalı görüntü oranıyla ekran görüntüsü alabiliyor.

• Teşekkür 1

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
JaguaR    89
JaguaR
3 minutes ago, busillis said:

VLC 2.1.5 veya daha önceki bir sürümü kullanmalısınız. Son sürümler hatalı görüntü oranıyla ekran görüntüsü alabiliyor.

Çok teşekkür ederim. 

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
DeanJames    976
DeanJames

@JaguaR Gerçekten işe yarayacak bir önerim yok çünkü profesyonel anlamda pek gerek duymadım. Şurada ve şurada bir karşılaştırma yapılmış ama bu tür incelemelerin reklam olabileceğini de unutmamak gerekir. Yine de bir fikir verebilir belki.Nerede kullanılacağı da önemli tabii.Pot player neden önermiyorlar acaba? VLC 'de olabilir. Mutlaka versiyonla alakalı bir sorundur ,düzeltecek bir yöntem vardır.

• Beğeni 1

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
blackshark    22
blackshark

dizi izlemeye başladım lakin potplayer diğer bölüme otomatik geçmiyor ayar yeri neresi acaba ?

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
puan    167
blackshark, 20.08.2018 - 14:53 tarihinde yazdı:

dizi izlemeye başladım lakin potplayer diğer bölüme otomatik geçmiyor ayar yeri neresi acaba ?

Potplayer penceresinde sağ altta "Çalma Listesini Aç/Gizle" butonu var. Ona basınca sağ tarafta playlist açılıyor. Orada gözüküyor mu dizinin diğer bölümleri?

• Beğeni 1

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
blackshark    22
blackshark

Gözükmüyor bölümler

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Kavaphes    59
Kavaphes

"Preferences (Tercihler) -> General (Genel) -> File open method (Dosya açma yöntemi)" eğer "open selected file(s) only (Yalnızca seçilen dosyayı/dosyaları aç)" olarak işaretliyse dizinin diğer bölümleri çalma listesine otomatik olarak eklenmiyor. Bunu bir kontrol edin isterseniz :)

• Beğeni 1

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
planetayfun    0
planetayfun

Takipteyim güzel bilgiler var :D

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş

Yorum yazmak için hesap oluşturun veya oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.